Barclays ATP World Tour Finals - 2016

Кан'да се враћа у форму :)

Urekao si ga. :(

ed555af4524a4e29a0ecc7bdbe475224.png
 
Браво Новаче... мало нам је покидао живце, али је на крају ипак био добар.

За разлику од првог меча са Тимом, ово је био више него солидан меч и пристојна игра. Дај боже да иде на боље
 
Браво Новаче... мало нам је покидао живце, али је на крају ипак био добар.

За разлику од првог меча са Тимом, ово је био више него солидан меч и пристојна игра. Дај боже да иде на боље

Pratio sam komentare na netu. Svi do jednog se slažu da je meč bio vrhunski. I za Noleta je navijalo najmanje 80% gledalaca prenosa. :ok:
 
Pratio sam komentare na netu. Svi do jednog se slažu da je meč bio vrhunski. I za Noleta je navijalo najmanje 80% gledalaca prenosa. :ok:

Не бих ја ово уврштавао међу врхунске мечеве, али да је био добар јесте, неупоредиво бољи од оног развлччења са Тимом пре неки дан.

Новаку као да су она новинарска прозивања дарнула у инат, па је то прорадило.

Сада га чекамо у наредном мечу да ли ће бити Монфис или његова замена остаје нам да видимо
 
Баш је магаре... оде и други сет у тај брејк

...povuci rec :)...!!!

Raonic je odlicno igrao...NOLETA ne bih komentarisao posto je igrao svoj tenis u 90% slucajeva.
Ne smijete zaboraviti da se u NOLETU sada lomi mentalni aspekt igraca i da je sasvim normalno da u ovakvim mecevina ide na taj brejk.

Malo sansi je bilo da set zavrsi bez njega. OK imao je brejk prednosti ali tokom meca nija pravio glupe greske...negdje je morao popustiti.


- - - - - - - - - -

E pa sreća prati hrabre. :ok:

d2fdade6a22d40e09834cf2eb808677f.png

NOLE je odigrao odlican mec...na Raonicevom licu se vidilo da je u mec usao sa ocekivanjem da ce naici na NOLETA u losoj mentalnoj formi...al se malo zahebao :malav:...
 
Poslednja izmena od moderatora:
Nole u proseku trosi 23 sekunde dozvoljeno 25,i bude opomenut, a Mary 30sekundi...nikad opomenut...o cemu da pricamo!
Bila sam bijesna ...UAAAA sudijo .Moje vidjenje ...Novak je pojasnio ....
Jednostavno sam tražio objašnjenje za tu opomenu.
Prekoračio sam verovatno nekoliko sekundi.
Neobjašnjivo je da me sudija pre toga nije upozorio već mi je odmah dao opomenu.
Mislim da je to nekorektno.
Svestan sam da sam jedan od najsporijih igrača, a to je zbog mog tapkanja loptice.
Ipak, kada se igra, ne stoji nam tu neki sat koji otkucava, da bismo znali tačno koliko nam je još preostalo vremena.
 
Bivši osvajač Vimbldon, nekadašnji australijski teniser Pet Keš...

On je taj skida kraljeve sa trona..
Prvo je skinuo kralja Rodžera, potom je skinuo kralja Rafu, a sada “duva za vrat” kralju Endiju i to ovde u Engleskoj.
On je uvek loš momak...
Imam određene simpatije prema njemu.
On je iz male zemlje i kada uporedite sa ovim ostalima on nikada neće biti omiljen bez obzira na njegov “personaliti”.
Mislim da to nije fer jer je on neverovatan igrač - rekao je Keš.


- - - - - - - - - -

605649_2016-09-07t024233z-876370771-nocid-rtrmadp-3-tennis-u-s-open_f.jpg
 

Back
Top