Cipele

proka

Legenda
Poruka
57.100
bije vas fama da oboooožavate cipele :D

do koje granice ste spremene da idete zanov par cipela?

da li su vredne i zadnje pare?

šta kažete za ovaj model što me upitala draga pre neki dan, kad je ovu sliku uslikala :cool:


14568066_1464230920258922_1574231630795603003_n.jpg
 
ne bih bas dala zadnje pare iako cipele obozavam...ne znam koliko pari obuce ukupno imam, samo znam da nemam vise mesta za njih :zkez:

te sa slike svidjaju mi se

- - - - - - - - - -

ja narednih 5 godina da ne kupujem obucu imala bih sta da nosim :lol:
 
Ово на слици ми се не свиђа.

Ципеле?

Ништа посебно, носим их и када их издрндам купујем нове. Задњи динар за то? Да ли си ти нормалан?
 
400$ za ovu glupost :rotf:
Mislim da ima tema o cipelama

Kupim retko, kvalitetno, prirodan materijal i jeftino kad je neko snizenje...
Jedino gde cu da dam vece pare su zimske cizme, na par godina se menjaju, kad zavrse karijeru, jak izdrzljiv model za sneg poledicu kisu i ostale nedace, to se ne kupuje zbog pomodarstva vec zbog moranja, vece pare u smislu da je prosecna cena za takve cizme oko 100e, eto to je neki moj maximum koji bih dala
 
Ne razumem. Da li se hvališ sa "dragom" koja ima lovu da kupi tako što ? Da je prestižna i imućna? Baš neprimereno.

Tema je bzv.

Svako kupuje ono što mu se dopada i koliko ima mogućnosti.
 
nisam stonoga, ne gomilam cipele
ali gomilam patike jer ih stvarno koristim za razlicite namene
najskuplji komad obuce za koji sam dala novac su bile cizme i platila sam ih 550e
vredele su svaki dinar jer ne znam da li su bile udobnije ili lepse
ne volim da kupim jeftinu obucu samo da bih mogla da nagomilam komade u cipelarniku koje bi cesce menjala i jako mi je vazno da je obuca napravljena od kvalitetnog materijala i da je udobna
jednom me drug uvukao u decatlon da pogleda neke cipele..ja sam bacila pogled na policu, uzela jedan primerak, pomirisala i vratila ga odmah nazad jer je na prvi miris bilo ocigledno zasto se prodaju po tako niskoj ceni
 
400$ za ovu glupost :rotf:
Mislim da ima tema o cipelama

Kupim retko, kvalitetno, prirodan materijal i jeftino kad je neko snizenje...
Jedino gde cu da dam vece pare su zimske cizme, na par godina se menjaju, kad zavrse karijeru, jak izdrzljiv model za sneg poledicu kisu i ostale nedace, to se ne kupuje zbog pomodarstva vec zbog moranja, vece pare u smislu da je prosecna cena za takve cizme oko 100e, eto to je neki moj maximum koji bih dala

...znam da zene u mojoj plesnoj skoli ne gledaju na kesh sto se cipela tice...bar ovog modela...

e1f2491c8e8cf8b874865c04024c98a0.jpg


...ono...nije da je odlucujuceg znacaja, ali godi kada se vidi zensko stopalo, fino upakovano u ovako nesto.
 
...znam da zene u mojoj plesnoj skoli ne gledaju na kesh sto se cipela tice...bar ovog modela...

Pogledajte prilog 411289

...ono...nije da je odlucujuceg znacaja, ali godi kada se vidi zensko stopalo, fino upakovano u ovako nesto.

da, ovo je model koji sa visinom stikle stavlja telo zene u pravi polozaj - latino stajl
u ovim sandalama koje je proka postavio vidim zenu ravne zadnjice, bez grudi..forma daska
 
...znam da zene u mojoj plesnoj skoli ne gledaju na kesh sto se cipela tice...bar ovog modela...

Pogledajte prilog 411289

...ono...nije da je odlucujuceg znacaja, ali godi kada se vidi zensko stopalo, fino upakovano u ovako nesto.

Cipele za ples i jesu skupe i bitna investicija, tu ako vec oces da se igras onda moras da puknes dobrane pare
I kod nas ovo nema ispod 100e....za nase uslove previse za jednu sandalu, ali hbg ona cuva nogu
Kontam kod vas 10x skuplje
 
Cipele za ples i jesu skupe i bitna investicija, tu ako vec oces da se igras onda moras da puknes dobrane pare
I kod nas ovo nema ispod 100e....za nase uslove previse za jednu sandalu, ali hbg ona cuva nogu
Kontam kod vas 10x skuplje

Ima dosta fora...gumene potpetice i sirina koja polozajem i visinom koriguje drzanje a i udobna je za nekoliko sati plesa. Ne pricamo o stajanju i setnji, vec o polumaratonu kardio aktivnosti.
Jesu skupe...nisam pitao za cijenu...ali ako uzmem u obzir da su moje do CHF 200 sasvim obican model...onda idem od toga da su ove izmedju CHF 200-400...

- - - - - - - - - -

Ко купује? Колегинице из плесне школе?

...da.

- - - - - - - - - -

Pa mora da se slaze uz svaki kostim na takmicenju
Ako imate takmicenja
Ako ne onda su dokone guske ....sta ce im vise od jednog para

Oni koji idu na takmicenja ili nastupe imaju po 20-ak modela...normalne djevojke koje plesu za sebe iz hobija i u izlasku imaju 2-6 pari...kako sam ja provalio iz prica, a i iz onoga sto vidim.
 
Ima dosta fora...gumene potpetice i sirina koja polozajem i visinom koriguje drzanje a i udobna je za nekoliko sati plesa. Ne pricamo o stajanju i setnji, vec o polumaratonu kardio aktivnosti.
Jesu skupe...nisam pitao za cijenu...ali ako uzmem u obzir da su moje do CHF 200 sasvim obican model...onda idem od toga da su ove izmedju CHF 200-400...

Znam to sam i rekla
Ovo mora da se uzme ako oces to da radis
Nema veze sa temom o sopingiranju cipela za pokazivanje po kaficima
Ovo koliko god da kosta moras da uzmes ako ces da se bavis time, cak i rekreativno, inace ozbiljne zdravstvene posledice mozes da imas

- - - - - - - - - -

Te koje idu na takmicenje one moraju da imaju po vise modela

A ove sto idu rekrativno a gomilaju su guske...
 
mi obične žene trebamo udobnu obuću u kojoj ćemo moći da bazamo po gradu bez žuljeva i opasnosti da se vaka profinjena štiklica zaglavi u neku rupu kojih su pune naše ulice.
ova obuća na slici u uvodnom postu je za kasting ili snimanje, nije za svakodnevnu upotrebu jer u ovome ne može da se hoda bez posledice.
 
mi obične žene trebamo udobnu obuću u kojoj ćemo moći da bazamo po gradu bez žuljeva i opasnosti da se vaka profinjena štiklica zaglavi u neku rupu kojih su pune naše ulice.
ova obuća na slici u uvodnom postu je za kasting ili snimanje, nije za svakodnevnu upotrebu jer u ovome ne može da se hoda bez posledice.

to su sandale za seks i sampanjac, nisu za strapac
 
da hahaha, sad se setih kad smo ja i koleginica poručivale neke čarape preko neta
ja joj kažem meni uzmi belu crnu i braon boju
a ona me pita gde ćeš da nosiš bele čarape u oktobru leba ti?
pa u krevetu gde bih ? :lol:
 

Back
Top