Cipele

ja uopste ne kontam kako ljudi funkcionisu sa nekoliko pari..trebaju mi patike, treba mi obuca za svaki dan sto stikle, sto ravne (ne skroz ravne), pa cizme razne, pa letnja i prelazna obuca, pa ebacka i za izlaske, povode i provode.

- - - - - - - - - -

ja da ne poklanjam neke primerke koje ne nosim, nagurala bih oko 60

jos konkurencije..o uzasa. :zcepanje:
 
bije vas fama da oboooožavate cipele :D

do koje granice ste spremene da idete zanov par cipela?

da li su vredne i zadnje pare?

šta kažete za ovaj model što me upitala draga pre neki dan, kad je ovu sliku uslikala :cool:


14568066_1464230920258922_1574231630795603003_n.jpg

Za neki svecani povod su ok.
Mada ja imam drugaciji ukus sto se tice cipela,ne nosim ove ''plesne''

Nisam zavisnik od cipela i ne izdvajam velike pare za njih.
Najvise sam dala 6000
 
cek bas da prebrojim kolko ja imam

1 salonke
1 baletanke
1 gleznjace
2 prolecne/jesen cizme
2 platnene cipele
1 zimske jake cizme
1 patike

jos da uzmem nove kozne cipele za svaki dan i ja sam zavrsila, dok nesto ne pukne pa mora se obnovi :lol:
 
ja ne kapiram u cemu ljudi idu u prodavnicu, meni jedne patike sluze samo kad idem u prodavnicu i na pijacu to leto/prolece i rana jesen i imam jedne duboke cipele za istu svrhu zimi i za ovo vreme. one stare zimske, ja kupim i pre nego sto propadnu skroz.

cizme imam mislim

2 para dajhman, jedne sa platformom, skoro kupljene i jos jedne od pre....njihova zimska obuca je udobna, zato sam i kupila drugi par cizama jer su mi prve kupljene super udobne, a nisu koza.
1 od jagnjece koze
1 kozne na stiklu, pogodne za izlaske i vecere, ruckove, a mogu i za preko dana, dobra je stikla visenamenska
1 par remonte
2 para riker, braon i crne ravne
1 ne znam cije su kozne kaubojski stil
1 kozne na tanku visoku stiklu
1 kozne na deblju visoku stiklu
 
cek bas da prebrojim kolko ja imam

1 salonke
1 baletanke
1 gleznjace
2 prolecne/jesen cizme
2 platnene cipele
1 zimske jake cizme
1 patike

jos da uzmem nove kozne cipele za svaki dan i ja sam zavrsila, dok nesto ne pukne pa mora se obnovi :lol:

Глежњаче на шнир са сировом гумом - зима

Два пара на шнир са штиклом - пролеће и јесен.

Сандале дрвено-кожне плус још једне финије - лето.

Нануле кућне.

Шест.
 
cek bas da prebrojim kolko ja imam

1 salonke
1 baletanke
1 gleznjace
2 prolecne/jesen cizme
2 platnene cipele
1 zimske jake cizme
1 patike

jos da uzmem nove kozne cipele za svaki dan i ja sam zavrsila, dok nesto ne pukne pa mora se obnovi :lol:

Ni ja nemam mnogo.
2x sportskih patika
1x patike na platformu
2x gumene cizme
1x cizme na stiklu sa zecijim krznom
1x cizme za zimu na stiklu
1xpatike sa sljokicama
4-5x cipela za izlaske
1x kanadjanke

i mislim da je to to
 
sad nesto brojim, mislim da imam oko 30 pari cipela/cizama, a u protekle 2, 3 godine sam pokolonila isto toliko, kao ne nosim ih cesto. za nekima sad tugujem :aha:
cizama imam mislim 6 pari, ali ove godine sam kupila samo jedne. neke traju vec godinama
 
То као они црнци репери што сниме пар хитова, изиђу из глади и онда купују на стотине патика и ципела да затрпају рупу из детињства.
 

Back
Top