Cipele

Глежњаче на шнир са сировом гумом - зима

Два пара на шнир са штиклом - пролеће и јесен.

Сандале дрвено-кожне плус још једне финије - лето.

Нануле кућне.

Шест.

ma ja ni od ovoga pola ne nosim :rotf:
salnke stoje, gleznjace isto uzete za uz odelo za neke ozbiljnije situacije, ne nosim ih ovako svaki dan
jedne cizme isto stoje za uz nesto da imam finije, a jedne su one zelene njih furam svaki dan na toplom
ostaju platnene cipele, zimske cizme i patike kao svakodnevne
jos da uzmem kozne svakodnevne da bi izbacila patike vestacke, i to je to
 
sad nesto brojim, mislim da imam oko 30 pari cipela/cizama, a u protekle 2, 3 godine sam pokolonila isto toliko, kao ne nosim ih cesto. za nekima sad tugujem :aha:
cizama imam mislim 6 pari, ali ove godine sam kupila samo jedne. neke traju vec godinama

zato ja nista ne poklanjam..ja sve nosim, neke redje, neke cesce i meni obuca moze da traje bas zato sto je ne nosim stalno.
 
dosla sam do broja 76, ona zadnja dva reda ne vidim jasno da izbrojim.:rida:

to vi burzuju iz svice mozete da s ekurcite sa jedno 100 pari cipela. :mrgreen:

To je vec malo bolest...jedna od kolegica je brojala i okacila cifru...pa ju je ona korigovala za + jos par pari samo od prosle godine...onda 90% podjeli ili pokloni i onda godina pocne iznova :lol:
 
ma ja ni od ovoga pola ne nosim :rotf:
salnke stoje, gleznjace isto uzete za uz odelo za neke ozbiljnije situacije, ne nosim ih ovako svaki dan
jedne cizme isto stoje za uz nesto da imam finije, a jedne su one zelene njih furam svaki dan na toplom
ostaju platnene cipele, zimske cizme i patike kao svakodnevne
jos da uzmem kozne svakodnevne da bi izbacila patike vestacke, i to je to

Ја ово све носим и како рикне бацам. Онда тек узимам ново. Који ће ми к... гомилање било чега, нисам филмска звезда јбт.
 
То као они црнци репери што сниме пар хитова, изиђу из глади и онда купују на стотине патика и ципела да затрпају рупу из детињства.

Pa imas one sto uzivaju u sopingu,ja nemam nista u velikim kolicinama.
Pogotovo torbe,imam jednu za svaki dan,jednu sportsku i jedan ranac haha
i ne nosim u njima maltene nista,uvek prazne
 
Ni ja nemam mnogo.
2x sportskih patika
1x patike na platformu
2x gumene cizme
1x cizme na stiklu sa zecijim krznom
1x cizme za zimu na stiklu
1xpatike sa sljokicama
4-5x cipela za izlaske
1x kanadjanke

i mislim da je to to

pa taman

pazi ja da nosim stikle vrv bih imala jos neki par vise
ovako posto nista tako elegantno, niti stikle nosim, onda nemam potrebe da to kupujem
 
Две трећине тога не бих обула да ми плате.

isto
dosadno brate, ko tetka neka vrti isto....totalno nemastovito

- - - - - - - - - -

То као они црнци репери што сниме пар хитова, изиђу из глади и онда купују на стотине патика и ципела да затрпају рупу из детињства.

taj fazon :lol:
 
ja imam maniju bacanja stvari ,skoro sam bacila 2 velika dzaka garderobe
i sad nemam sta da obucem haha
vadila sam zimsku pre neki dan i nemam ni pola ormara
 
Ја ово све носим и како рикне бацам. Онда тек узимам ново. Који ће ми к... гомилање било чега, нисам филмска звезда јбт.

isto, samo kad se pocepa onda menjam

da smem imala bih jdne sandale u kolekciji, al necu kupujem pa da me muci bacim pare, jer me i baletanke muce posto ne moze ulozak u njih
eto to bih jedino volela
 
Poslednja izmena:
То као они црнци репери што сниме пар хитова, изиђу из глади и онда купују на стотине патика и ципела да затрпају рупу из детињства.

...nije bas tako elektrika...grijesis...uveliko.
Ova zenska ima stila i voli raznoliko...ja to razumijem. I mi na Balkanu nemamo puno pa su na slavama puni stolovi...mislis iz kompleksa :), ne bih rekao?
 
ja imam maniju bacanja stvari ,skoro sam bacila 2 velika dzaka garderobe
i sad nemam sta da obucem haha
vadila sam zimsku pre neki dan i nemam ni pola ormara

Нема потребе за гомилањем, ја ствари желим да носим, наиме.

- - - - - - - - - -

...nije bas tako elektrika...grijesis...uveliko.
Ova zenska ima stila i voli raznoliko...ja to razumijem. I mi na Balkanu nemamo puno pa su na slavama puni stolovi...mislis iz kompleksa :), ne bih rekao?

Гладови жељни свега, то јесте сиротињски комплекс. Јешће леба и паштете али ће да се покаже, иди бре...
 
...ajoj nije metlice...oblaci se zenska, bas...ali ipak...jbg.

pa kontam kako se oblaci....katastrofa dosadno
to vama muskima lako covek zavrti mozak
ja sam ipak vizuelni tip pa jos zensko, mene neces zeznuti tako lako :lol:
sve je to ok, ali je skup ovih cipela monoton, uopste necu da komentarisem modele i ukus, to je licna stvar, dal se meni dpadaju ili ne, ja kazem ukupan zakljucak kad joj se pogleda kolekcija - nema maste

- - - - - - - - - -

И ја уживам у куповини али не купујем оно што већ имам.

Ташну имам једну, две сам бацила пре неки дан.

e ja torbe imam podosta, kad se skupi sigurno oko 15 komada :rumenka:
al hbg sve su razlicite i imaju svoju namenu :lol: i zverke i krave i sove i pruge i neonske i indija i kezual i pletena....i tako :prstic:
 
...ma ova ih se rijesava :malav:...pu, ja sam jednom imao takvu, i nikada vise...pa jbt od romara do cipelara...sve puno...o podrumu da ne pricam...kada se pred vikend zabije u podrum da nadje cipele koje joj odgovaraju uz garderobu...nema je 2h...neka hvala :lol:...

Како ми се гаде такве жене, не можеш ни да замислиш. Ћурке на куб
 

Back
Top