Cipele

kad obuješ ebačku obuću
ko nastrada?
:sad2:

onaj ko treba. :lol:

sta cu kad volim da se obucem samo u cipele. :mrgreen:

- - - - - - - - - -

bed-low.jpg

ja def imam ukus za cipele, koji imaju muskarci. :lol:

- - - - - - - - - -


ove su dobre
 
takve slicne sam gledala i odustala od kupovine, zato sto ih je previse...:lol:

gde drzis obucu? meni vec predstavlja problem. :(

Onu koju ne nosim, kojoj nije sezona u kutije pa na gornje police ormana. One koje trenutno nosim u cipelarniku u hodniku, koji je dubok pa stanu dva reda na jednu policu :lol: A one koje su za prelazno vreme i sv prilike, salonke i to, to u cipelarniku u sobi, u njega stane 20ak pari :rumenko:
 
Onu koju ne nosim, kojoj nije sezona u kutije pa na gornje police ormana. One koje trenutno nosim u cipelarniku u hodniku, koji je dubok pa stanu dva reda na jednu policu :lol: A one koje su za prelazno vreme i sv prilike, salonke i to, to u cipelarniku u sobi, u njega stane 20ak pari :rumenko:

kod mene su pogurane po ormarima. imam jedna cipelarnik u hodniku 30 cm dubine, 90 sirine, visok je i ima police, ali ja sam sve trpala samo da sto vise stane i sad moram da preslazem kutije da izdvojim obucu za zimu...uzas.

i skoro kupih cizmuljke i cipele za planinarenje i patike jos jedne, jer sam na patike imala 40 posot popusta. mene ce cipele na kraju pojesti :zcepanje:

- - - - - - - - - -

Imam crne, bordo, teget, boja koze i smaragdno zelene :)

zahebala si me :rotf:

objavljujem rat.:lol:
 
kod mene su pogurane po ormarima. imam jedna cipelarnik u hodniku 30 cm dubine, 90 sirine, visok je i ima police, ali ja sam sve trpala samo da sto vise stane i sad moram da preslazem kutije da izdvojim obucu za zimu...uzas.

i skoro kupih cizmuljke i cipele za planinarenje i patike jos jedne, jer sam na patike imala 40 posot popusta. mene ce cipele na kraju pojesti :zcepanje:

- - - - - - - - - -



zahebala si me :rotf:

objavljujem rat.:lol:

:lol:

E, ja patika i sportske obuce nemam mnogo, par- dva.
 
Obuca jeste moja slabost. Imam ih... ne smem ni reci koliko pari. Vise ne kupujem jer mi treba, ne treba mi do kraja zivota :lol: Kupujem jer su mi lepe.
Neko ide u kladionicu, neko pusi, neko... ja kupim cipelice.

Ove sa slike nit mi se svidjaju nit ne svidjaju. Imam slicnih modela ali posto sam niska bolje mi stoje bez kaisa oko zgloba, ove "skracuju" nogu.

Aj priznaj kolko imas? :lol:
 
bije vas fama da oboooožavate cipele :D

do koje granice ste spremene da idete zanov par cipela?

da li su vredne i zadnje pare?

šta kažete za ovaj model što me upitala draga pre neki dan, kad je ovu sliku uslikala :cool:


14568066_1464230920258922_1574231630795603003_n.jpg
Iz taksija na proslavu,sa proslave u taksi i kuci.Za to je ovakva obuca sjajna ko voli da je nosi.Cena nije bitna kad nesto volis,ako u tome uziva neka kupi.
 

Back
Top