Cipele

woman-wearing-high-heels-and-dress.jpg
 
300€ sam najviše platio...

A žene, ne znam....u stvari, ja msm, da imam kvalitetnije od nje, a ona brojčano vodi u parovima X na 100 :lol:

Dobro ok, možda je neumesno stvarno, kad ljudi skapavaju i nemaju džem da namažu na kiflu, al recimo da cipele volim i o njima mogu da govorim ko o mačkama i kučkama i muzici..beskrajno... Sad mi se dopadaju jedne Kobler a od sporckih Dolomite, a video sam i opasne džombuljake Salomon, al su precenjene, pa kad odem negde, onda tju da pazarim..


Koja ti je to žena po redu, a Proko... to ne nose neke matore žene i to..te sandale..a.... Noga lička a cipela bečka? :hahaha:
 
bije vas fama da oboooožavate cipele :D

do koje granice ste spremene da idete zanov par cipela?

da li su vredne i zadnje pare?

šta kažete za ovaj model što me upitala draga pre neki dan, kad je ovu sliku uslikala :cool:


14568066_1464230920258922_1574231630795603003_n.jpg
Ne znam za zene, ali ja kad videh cenu ovoga mogu samo da ti kazem da si nagrabusio. :lol:
 
bije vas fama da oboooožavate cipele :D

do koje granice ste spremene da idete zanov par cipela?

da li su vredne i zadnje pare?

šta kažete za ovaj model što me upitala draga pre neki dan, kad je ovu sliku uslikala :cool:


14568066_1464230920258922_1574231630795603003_n.jpg

Obuca jeste moja slabost. Imam ih... ne smem ni reci koliko pari. Vise ne kupujem jer mi treba, ne treba mi do kraja zivota :lol: Kupujem jer su mi lepe.
Neko ide u kladionicu, neko pusi, neko... ja kupim cipelice.

Ove sa slike nit mi se svidjaju nit ne svidjaju. Imam slicnih modela ali posto sam niska bolje mi stoje bez kaisa oko zgloba, ove "skracuju" nogu.
 
..al pazi, Proka je još i dobro prošao ima i skupljih pa sve optočenih brilijantima....i koštaju 200 000 tamo nečeg (zar je bitna valuta)...:lol:

cipele.jpg

Ove su pravi hit! Samo nemaju praktičnu primenu, meni bi bilo žao da arčim ovu štiklicu na bilo šta a o grubom asfaltu da ne govorimo :lol:
O ceni neću ni reč da progovorim.

- - - - - - - - - -

Ja volim ove Meri Popins cipele, mnogo mi se sviđaju.:heart:
 
Obuca jeste moja slabost. Imam ih... ne smem ni reci koliko pari. Vise ne kupujem jer mi treba, ne treba mi do kraja zivota :lol: Kupujem jer su mi lepe.
Neko ide u kladionicu, neko pusi, neko... ja kupim cipelice.

Ove sa slike nit mi se svidjaju nit ne svidjaju. Imam slicnih modela ali posto sam niska bolje mi stoje bez kaisa oko zgloba, ove "skracuju" nogu.

oces da se takmicimo :mrgreen: :lol:
 
Moja komšinica se tako udesila i pljusak neki udario kao danas, ali letnji pljusak...i trči bosa ulicom, maše mi i viče..ja ne mogu više ove štikle, noge me otkidaju :lol:
Vratila se žena bosa kući..
To je seksije nego tisutju dijamanata što su kopali mali crnci za krišku leba...
 
... od sporckih Dolomite, ...

E, baš su im dobre. Nekako sam zaboravila na njih, i baš sam nedavno gledala i imaju svašta nešto lepo.


Nemam cipele sa toliko tankom i visokom štiklom kao što ste pokazali u nekoliko postova na temi. Tanke štikle jedino imaju smisla u veoma luksuznom okruženju, tužno mi je kada vidim mlade devojke u tome, a voze se busom, i smrzavaju se na ulici u nekom haljinčetu i štikletinama.
Volim da hodam i da potrčim ako treba, pa su mi cipele solidne, ima ih :) kupim skupe ako imam novac, ili čekam rasprodaje pa kupim skupe jeftinije.

Imam mnogo cipela, baš dosta, jer volim da se kostimiram ... pa imam i ludovanje ovog tipa
1920%27s_Shoes_2.jpg




:lol:

Do martinki
DM-GCH2976-Gaucho-PAIRsmall.jpg
 
E, baš su im dobre. Nekako sam zaboravila na njih, i baš sam nedavno gledala i imaju svašta nešto lepo.


Nemam cipele sa toliko tankom i visokom štiklom kao što ste pokazali u nekoliko postova na temi. Tanke štikle jedino imaju smisla u veoma luksuznom okruženju, tužno mi je kada vidim mlade devojke u tome, a voze se busom, i smrzavaju se na ulici u nekom haljinčetu i štikletinama.
Volim da hodam i da potrčim ako treba, pa su mi cipele solidne, ima ih :) kupim skupe ako imam novac, ili čekam rasprodaje pa kupim skupe jeftinije.

Imam mnogo cipela, baš dosta, jer volim da se kostimiram ... pa imam i ludovanje ovog tipa
1920%27s_Shoes_2.jpg




:lol:

Do martinki
DM-GCH2976-Gaucho-PAIRsmall.jpg

Uzeću oba para za poneti :lol:
 

Back
Top