Cipele

Тражила је нешто за кишу, продавачица рекла да не пропуштају.

Тест у понедељак, а сад није могла да одоли, обула их је одмах у продавници.

Морам да ставим слику у спојлер, превелика је...

- - - - - - - - - -

Касно, Бранко већ цитирао :lol:
 
sladzu ili gorcu? :lol:

Gorku ko noć.
E, a imala sam 15godina i rešimo kuma i ja da idemo na koncert godine, gotovo je, zrele smo, fak d sistem i ostale varijante, šutka il ništa drugo. Jedva mi sestra nabavila karte (draga davna vremena jednog drugog grada), sredile se, karirane košulje, farke, gornjaci, ja skroz profi sa sve iskrpljenim gornjakom i sestrinim martinama, kuma svoje sveže kupila, uletele u prvu šutku na (valjda) Gobline, pale za 5 sekundi i jedva izašle iz pakla :lol: usput smo tražili sočivo nekom isto tako spretnom liku :lol:
 
Gorku ko noć.
E, a imala sam 15godina i rešimo kuma i ja da idemo na koncert godine, gotovo je, zrele smo, fak d sistem i ostale varijante, šutka il ništa drugo. Jedva mi sestra nabavila karte (draga davna vremena jednog drugog grada), sredile se, karirane košulje, farke, gornjaci, ja skroz profi sa sve iskrpljenim gornjakom i sestrinim martinama, kuma svoje sveže kupila, uletele u prvu šutku na (valjda) Gobline, pale za 5 sekundi i jedva izašle iz pakla :lol: usput smo tražili sočivo nekom isto tako spretnom liku :lol:
mladost, ludost <3
 
Na koncertu godine je podvig bio probiti se sa tribine do pred binu zbog klinaca povaljanih po parketu poput otkosa trave. Doduše meni je metalna ograda tribine bila nepremostiva prepreka, zli jezici su tvrdili da je to bilo zbog debljine, a ja sam ih demantovao, bilo je to zbog prekomernog unošenja piva u organizam. :malav: Što kaže brat Golub nisam ja bio deb'o, nego je to bilo preplitanje svetlosti i senki, pa se tako činilo. :malav:
 
:D

2bf50b424f02c43d5069fcdaa96aade4.jpg
 

Back
Top