Cipele

evo su neke iz moje kolekcije za spec prilike...:lol:

nisu dajhman:mrgreen:, te su na platformu

P61109-233056.jpg


P61109-233116.jpg


- - - - - - - - - -

evo jos jedne..ove mnogo volim. :lol: njima je stikla inace 11 cm..samo nisma lepo slikala. i onda se popnem do 184 cm :zaljubljena:

P61109-233209.jpg


P61109-233231.jpg
 
e ko ne odem za vikend u novi merkator...:lol:

- - - - - - - - - -

ako se vratim iz novog merkatora placuci, 4umashi ce biti krivi. :evil:

Hah, pa nemoj da pazariš :)

Ja nisam opsednuta, i ne bih nikada trošila lovu koju nemam, na cipele.
Ali mora da postoji poštovanje, ipak, pošto je to baš ozbiljan zanat (umetnost).
U stvari bi najbolje bilo naručiti od nekog engleskog ili italijanskog majstora da napravi čoveku cipele po meri...
I onda imaš svoj kalup, i svakih 5 ili 10 godina obnoviš i to je to.
 
evo su neke iz moje kolekcije za spec prilike...:lol:

nisu dajhman:mrgreen:, te su na platformu

Pogledajte prilog 411481

Pogledajte prilog 411482

- - - - - - - - - -

evo jos jedne..ove mnogo volim. :lol: njima je stikla inace 11 cm..samo nisma lepo slikala. i onda se popnem do 184 cm :zaljubljena:

Pogledajte prilog 411483

Pogledajte prilog 411484
:klap:

- - - - - - - - - -

Hah, pa nemoj da pazariš :)

Ja nisam opsednuta, i ne bih nikada trošila lovu koju nemam, na cipele.
Ali mora da postoji poštovanje, ipak, pošto je to baš ozbiljan zanat (umetnost).
U stvari bi najbolje bilo naručiti od nekog engleskog ili italijanskog majstora da napravi čoveku cipele po meri...
I onda imaš svoj kalup, i svakih 5 ili 10 godina obnoviš i to je to.

Radi ponovo "Kralj" na obilićevom vencu pored novog Maxija
 
odo da gledam neki film sa vanzemaljcima..pa povezite osobu koja nosi one cipelke sa osobom koja jedva ceka da dodju vanzemljaci na zemlju da se dobro tepamo i spasemo zemlju od armagedona:zcepanje:
 
Покушавам да се сетим прилика за још који пар ципела али ми не полази за руком да их се сетим.

Све што имам пасује уз све прилике.

Неко рече да има засебну обућу за одлазак на пијацу.

Анбеливабл.
 
Idi u Alpinu, naći ćeš nešto za sebe sigurno !
Prem da se i meni D. najviše svidja , to onaj prekoputa Moskve
Zaista imaju izbor i cene im dobre !
:bye:

Tamo mogu da se nađu muški modeli, koža, nema tu, i vidi se da je koža ( a tako i miriše....nisamm njušio).. a nisam njušio jer mi se modeli na dopadaju.

Cipele, duboke cipele i neke cizme...košaju 8 soma. One su sasvim u redu i u tom cenovnom rangu su bolje neko što slične modele možete naći na drugom mestu.

Problem je i nije problem, što se meni ne dopadaju..kako izgledaju. E,ako ima muških, verovatno ima i ženskih modela od kože.
 
...sorry, ali meni je malo nesrazmerna tvoja visina sa brojem cipela...:rumenko:

173 sam visoka. a 42 je posledica ravnih tabana i ne deluje nesrazmerno, pogotovo ne kad nosim stiklu.

meni ne smeta, a i niko se nije zalio:mrgreen: ono sto mi smeta je sto se u srbiju ne uvoze modeli, jer u srbiji je standard jos uvek do 41, a u nemckoj, a mislim i u sloveniji je standard do 43. ybt, poslednjih nekoliko strana isquqah sto ne mogu na akcijama da kupujem obucu, jer 42 nestane brzinom svetlosti. nove generacije cesto prirodno imaju duza stopala.

mada je muka i onima koji imaju krace stopalo od proseka, nema ni za njih obuce...brojevi 35 i manji.
 
Moja ćera visoka 175 i kaže da nosi 39...Cvrc,bila s nama i kad sam joj kupovao tikepa,ipak 40.
Da ne žuljaju...Solidna pedala...:lol:
Kad se popne na štiklijanu (a riba i po i inače),taman mi partnerka za salsu,ak uspe da me nagovori...:mrgreen:
S vecom ne mogu salsu jer je natpićak-165...Ali zato u drugim stvarima đavo...:hahaha:
 
Moja ćera visoka 175 i kaže da nosi 39...Cvrc,bila s nama i kad sam joj kupovao tikepa,ipak 40.
Da ne žuljaju...Solidna pedala...:lol:
Kad se popne na štiklijanu (a riba i po i inače),taman mi partnerka za salsu,ak uspe da me nagovori...:mrgreen:
S vecom ne mogu salsu jer je natpićak-165...Ali zato u drugim stvarima đavo...:hahaha:

pa da, ja bih najverovatnije stala na max 41, mozda cak i 40 da mi nisu spusteni svodovi na tabanima. napisah na prethodnim stranama moja keva je u toku zivota sa 39 dosla do broja 41, i isto ima ravne tabane, ali se to njoj desilo kad je presla 40. spustao se svod s godinama mic po mic. kod mene se spustio u vrticu i to je to. kod mene nema vise sta da se spusti. :lol:

- - - - - - - - - -

ja sam na faxu imala koleginicu koja je visoka 159, a nosila broj 39...iopet moze da se kaze da je nesrazmerno, ali sta je briga, ona nosi broj kog najvise ima u radnjama i ne boli je glava.

- - - - - - - - - -

nemacka, raj za mene :zaljubljena:

- - - - - - - - - -

ono sto je zanimljivo jeste da su mnogi proizvodjaci i poznati brendovi pomerili standard sto se tice duzine na vise tjah prave 42 i 43 kao regularne brojeve, ali nisu na nize tjah na 35 i 34. tako da bolje cutim i ne quqam sto ne mogu obucu na akcijama da kupujem. :sad2:

to govori da je ipak vise nas sa duzim stopalima :mrgreen:
 

Back
Top