Cipele

pa odgovara ti kalup
meni ne, a ima ih bas lijepih
i one spicaste nema sanse da nosim, a lijepe su mi

Мени су се и ове црвене сандале допале, али немају их више у продаји

13230290_586629808168844_6109156991044387453_n.jpg


А ја плитку обућу не могу никако, бежи ми нога из ње, код дужег ходања ме ноге боле од намештања сталног.
 
Poslednja izmena:
Мени су се и ове црвене сандале допале, али немају их више у продаји

13230290_586629808168844_6109156991044387453_n.jpg


А ја плитку обућу не могу никако, бежи ми нога из ње, код дужег ходања ме ноге боле од намештања сталног.

meni je to nekako previse...ortopedski :P
imam jedne grubin, udobne su, al ih rijetko nosim
 
Daj bre mina ne zezaj ovo je za moju kevu.. ne mogu mladu ženu da zamislim u ovim sandalama..

За шетњу себе могу да замислим у свему, јер сам патика морала да се одрекнем пре пар година због грчева у листовима...

Сад гледам само да ми је удобно, да могу да ходам дуго, а да ме ништа не стеже и да не добијам грчеве.

Сем тога, ова млада жена у септембру пуни 50 :lol:
 
i ova mlada zena je blizu
a hodam ko u prici, 6-8 km dnevno. najveci mi je poso naci nesto sto mi odgovoara
ravno ne moze zavaljujem se ko patka
mora malo da bude dignuta peta u odnosu na prednji deo.
i da me ne zuljaju, a sve me nazuljaju posle toliko km
pih
 
i ova mlada zena je blizu
a hodam ko u prici, 6-8 km dnevno. najveci mi je poso naci nesto sto mi odgovoara
ravno ne moze zavaljujem se ko patka
mora malo da bude dignuta peta u odnosu na prednji deo.
i da me ne zuljaju, a sve me nazuljaju posle toliko km
pih

Е, па то је проблем, хоћу да пешачим мало више, а немам у чему.

Раније ми је било свеједно, нисам излазила из кола, нисам ни осећала, али за пешачење стварно треба нешто баш, баш удобно.
 
Е, па то је проблем, хоћу да пешачим мало више, а немам у чему.

Раније ми је било свеједно, нисам излазила из кола, нисам ни осећала, али за пешачење стварно треба нешто баш, баш удобно.
realno, najvise mi odgovaraju patike sa malo visim zadnjim delom, pletenim predmnjim delom bez ikakvih savova, i unutra ulozak pravljen po mom stopalu.
 
Е, па то је проблем, хоћу да пешачим мало више, а немам у чему.

Раније ми је било свеједно, нисам излазила из кола, нисам ни осећала, али за пешачење стварно треба нешто баш, баш удобно.

Meni patike jos uvek odgovaraju a za pravo ono namensko pesacenje imam patike-cipele za pesacenje. I svima ih preporucujem...
 
Нису за шетњу градом, да.

Е, некада сам могла у патикама да проведем цео дан и ништа, лети, зими, свеједно.

Сад од њих добијам грчеве, лети су ми претопле, мора нога да ми буде отворена, отиче страшно, бем ти живот.

А тако волим патике, како сам се променила у тако лошем смеру да не могу да носим патике, дође ми да се самоубијем.
 
I ja bih zbog kičme trebala da nosim neku tako 5cm petu ali ja još odolevam tome. Ne pronalazim ništa sto estetski zadovoljava a odgovara kičmi. Mene muž kada bi video u onakvim sandlama zamolio bi me da se izujem:D
Ja i dalje ili ravno pa stavim ulozak ili stikletinu.
 
I ja bih zbog kičme trebala da nosim neku tako 5cm petu ali ja još odolevam tome. Ne pronalazim ništa sto estetski zadovoljava a odgovara kičmi. Mene muž kada bi video u onakvim sandlama zamolio bi me da se izujem:D
Ja i dalje ili ravno pa stavim ulozak ili stikletinu.

Мачко, па ти си мачка, не можеш да носиш све и свашта.

Ја могу, прошло је време кад сам носила миниће, високе потпетице, кад сам била риба, сада сам средовечна жена која коначно себи жели и може да угоди.

Муж ту нема право гласа, ради се о мени и мом здрављу.
 
Мачко, па ти си мачка, не можеш да носиш све и свашта.

Ја могу, прошло је време кад сам носила миниће, високе потпетице, кад сам била риба, сада сам средовечна жена која коначно себи жели и може да угоди.

Муж ту нема право гласа, ради се о мени и мом здрављу.

E sad zamisli moj jos leci i operise kicmu ali kaze zena bez stikle nije zena. Kad se pokvarim nacisto valjda ce da me opravi il da me zameni.
 
ja srecom nemam muza, pa se ne sekiram, ali svejedno ne mogu da najdem sta mi odgovara. cak me ni estetilka vise ne zanima, aman zaman. prosle godine kupim skecers kao za leto te memori ..sio mi ga djura..:confused:
 
E sad zamisli moj jos leci i operise kicmu ali kaze zena bez stikle nije zena. Kad se pokvarim nacisto valjda ce da me opravi il da me zameni.

Сигурно ће пробати да те поправи, а онда ће те и заменити.

Ја то управо радим са својим аутом :zcepanje:

Е, кичма није за зезање, ја и хоћу да пешачим због кичме, уседела сам се најстрашније.

Јуче сам стајала поред судопере око 2 сата, након тога више нисам могла ни да ходам, ни да седим.

Ја од 26. године имам спондилозу и нисам је испоштовала како би требало, сад узима данак.
 
Jos kad bi stikla cinila zenu..bilo bi vise pravih zena i srecnijih muskaraca...:lol:

Stikla daje zeni bolje drzanje, izduzuje, cini je sexy...ne reci mi da je isto kao u nekim bakandza stajl cipelama. Mada opet sta ko voli...
Moj muz voli mene u stiklama da vidi, a i ja volim sebe.

- - - - - - - - - -

Сигурно ће пробати да те поправи, а онда ће те и заменити.

Ја то управо радим са својим аутом :zcepanje:

Е, кичма није за зезање, ја и хоћу да пешачим због кичме, уседела сам се најстрашније.

Јуче сам стајала поред судопере око 2 сата, након тога више нисам могла ни да ходам, ни да седим.

Ја од 26. године имам спондилозу и нисам је испоштовала како би требало, сад узима данак.

Stajanje je najgore i najvise boli u tom upravo stavu kada su i ruke podignute u polusavijenom polozaju.
Moras da vezbas. Mada si trebala ranije da pocnes. Da si ojacala misice koju
i drze kicmu na vreme bilo bi bolje. Uvek to zanemarimo, pa mladost kompenzuje a onda dodju godine.
 
da je stikla merilo koliko je zena seksi,ne bih ja videla nikad onu stvar...

- - - - - - - - - -

sto ne uzmete onu obucu sa telesopa,vulmaks ili kako se vec zove,ko je ima ,kune se u nju
 
da je stikla merilo koliko je zena seksi,ne bih ja videla nikad onu stvar...

- - - - - - - - - -

sto ne uzmete onu obucu sa telesopa,vulmaks ili kako se vec zove,ko je ima ,kune se u nju

te su jos grdje on onih sto je mina postavila :lol:
ne znam, meni je kod cipele bitna estetika, jos nisam u toj zen obuca fazi da mi budu samo udobe.
 
te su jos grdje on onih sto je mina postavila :lol:
ne znam, meni je kod cipele bitna estetika, jos nisam u toj zen obuca fazi da mi budu samo udobe.

Да, али ти за шетњу колико сам видела користиш патике?

Шта би обула за километарске шетње, а да не можеш патике?
 

Back
Top