ON nema posao

bobba

Domaćin
Poruka
3.835
imate primera radi idealnu vezu sa njim ali on nema posao
udale bi se za njega vec sutra ali to vam je veliko pitanje
ali vi radite
sta bi ste uradile
i dalje se zabavljale sa njim ili bi ipak pokrenule to pitanje i na kraju se ipak udale za njega

hehe da vas cujem moje dame
 
Nije bitno to sto nema posao ali mora da bude uporan i da ga trazi. Mislim nije nikakvo resenje sedeti kod kuce. :roll:
Moj bivsi je ostao bez posla, nije hteo da trazi a svaki dan je kukao kako ne moze da nadje i kako mu je sranje. :roll: To stvarno dosadi posle nekoga vremena. :? Narocito kada se svaki dan ponovo naglaba o toj temi i kada ja vec istupim zube ponavljajuci jedno te isto davajuci savete. :roll: A dzaba to radim, on vozi po svome i ne slusa. :roll:
 
Pa ako se udas za neradnika...nayebala si. Izdrzavaces ga ,a on ce stalno da pronalazi opravdanja kako ne moze da nadje posao.
Ja sam vrlo mlad poceo da radim...za nase uslove. Hteo sam odmah da budem samostalan i da finansijski ne zavisim ni od koga.
Ma ja danas kada mi zatrebaju pare hitno,a nisma pri parama...jedva se usudim da POZAJMIM od keve,akamoli da trazim da mi da.Akamoli od neke devojke ili tako nesto...
Ako si pametna nateraj ga da nadje posao,pa se onda udaj.
 
Pa ja sam stalno u takvoj situaciji, da nemam stalan posao pa nekad radim a nekad ne radim
i ni rec mi nikad nije rekao, uvek me podrzava,
ne vidim zasto bih ja uradila drugacije za njega?
Evo sad ide u civilku i opet ostajemo na jednoj plati, pre je bila njegova sad je moja, u cemu je problem?

Osim ako stvarno vise volite pare od neke osobe, kao sto Sinnke stalno tvrdi....
 
-Eva-:
Mislim da za muskarca nije nikakav problem da nadje bilo kakav posao. Pa s vremenom naci ce nesto adekvatno, ali najbitnije je da ima zelju da radi.


Ja znam mnoge kojima je posao ispod casti .... kao nije to za njih....
ne mogu da ih smislim ponekad,
jeste jeste
znam sta cete reci ljubomorna sam
i ja bi da budem sultan umesto sultana!
 
åååååååå, tema za mene. Pa ja kada sam se ozenio a i danas nesto i nisam primetio da imam posao, jer mi slobodni umetnici moramo godinama da se probijamo da bi poceli da nas placaju.
Ali ovo je najlepsi posao, nema odredjenog radnog vremena, radi se sa najvecim mogucim orgazmickim uzivanjem i koliko je god tesko probijati se ili u SCG ili u Skandinaviji, priznajem da nema niceg lepseg od zivota sa umetnikom, jer je onda sve, apsolutno sve posveceno Njoj, a samim tim i dela bivaju sve kvalitetnija.
Ali ne mogu da se zalim, uspeo sam da dodjem do tog stadijuma da mogu da zivim od svog slobodnog rada.
 
bobba:
nemam pojma o cemu ti mislis

a temu sam otvorila da bi pricala
nema veze sa mojim zivotom uopste

ako nema,onda ok
u stvari brzo bi neke stvari shvatila,a ljubav bi nestala ko rukom odnesena;)
nikom ne treba covek koji nema ambicija da napreduje,da nesto stvori i za sebe i za tu porodicu;)
desi se svakom da ostane bez posla i naravno da ga treba podrzati i pomoci mu,ali ako on bude na tvojoj grbaci stalno i nema nameru da se pomeri sa mrtve tacke i krene,pa makar bilo sta za pocetak,nije vredan ni truda ni tvoje ljubavi - to je opcija da se volite i zelite da zivite zajedno ili se uzmete.
Bila sam u vezi 3 godine i sve vreme sam mu pomagala u svakom pogledu.Samo za njega ni jedan posao nije bio dobar i stalno je pronalazio neke izgovore da ne radi, kako ga na poslu frustriraju.....radili smo u jednom periodu u istoj firmi - i meni je bilo tesko da ustajem u 4,30 i da radim u hladnoj prostoriji na -17,pa sam izdrzala,i nisam kukala kao on,vec sam trazila i nasla bolji posao .....a on je ostao i posle izvesnog vremena napustio i to.....i opet je bio bez posla.Vidis,roditelji su bili pametni,pa nisu hteli da mu daju kintu,da bi se opametio i nasao posao,a ja sam mu budala uvek davala i davala,dok mi jednog dana nije puko film pa sam ostavila parazita da radi sta zna:roll: .Mladost,ludost.Nikad vise8)
 
-Eva-:
Mislim da za muskarca nije nikakav problem da nadje bilo kakav posao. Pa s vremenom naci ce nesto adekvatno, ali najbitnije je da ima zelju da radi.


A sto ti ne nadjes bilo kakav posao?
Problem kod bilo kakvih poslova je cest slucaj da se dugo i na takvom ostane i onda ti ostali deo zivota trpi, pa ni onda nase drage dame nisu zadovoljne jer im fali da neko bude uz njih.
 
u canadi nema frke ako se ostane bez posla
uglavno se prima unemployment po 9-10 meseci
pare ti stizu
i ima se vreme da nadje dugi posao


ali znam par njih koji su bas birali i birali pa nisu uspeli za taj period na nadju drugi posao
 
Ma nije to samo lova ... OK ako je trenutno bez posla ali radi na tome da se zaposli.
Ali parazitiranje uz sveopštu kuknjavu kako je sve loše, nema se para, nema se posla... ufff to ne volim.
 
bobba:
imate primera radi idealnu vezu sa njim ali on nema posao
udale bi se za njega vec sutra ali to vam je veliko pitanje
ali vi radite
sta bi ste uradile
i dalje se zabavljale sa njim ili bi ipak pokrenule to pitanje i na kraju se ipak udale za njega

hehe da vas cujem moje dame
Ovde na zapadu ako neko nema stalan posao i ne stize mu na konto nista vec tako tu i tamo nesto vacari nema se mnogo sanse za zasnivanje normalne porodice...Barem cure koje znaju doticnog nece ni da cuju za nesto ozbiljnije...ne kazem da su oni koji nemaju posao paraziti ali ako to stanje nemanja posla traje hronicno nikad se ne bi usudila da sa takvim budem u nekoj ozbiljnijoj semi...Ili ce se grebati ili ce te uvuci u dugove u svakom slucaju nije dobro... Sad sto kazu radio ne radio svira mu radio....Ja uvek radim jer cak i da ima svoj posao zena treba da za sebe zaradjuje...
 
ariela:
Ovde na zapadu ako neko nema stalan posao i ne stize mu na konto nista vec tako tu i tamo nesto vacari nema se mnogo sanse za zasnivanje normalne porodice...Barem cure koje znaju doticnog nece ni da cuju za nesto ozbiljnije...ne kazem da su oni koji nemaju posao paraziti ali ako to stanje nemanja posla traje hronicno nikad se ne bi usudila da sa takvim budem u nekoj ozbiljnijoj semi...Ili ce se grebati ili ce te uvuci u dugove u svakom slucaju nije dobro... Sad sto kazu radio ne radio svira mu radio....Ja uvek radim jer cak i da ima svoj posao zena treba da za sebe zaradjuje...


Jedini dobar odgovor.
 
U patrijarhalnim sredinama,pa i u ovoj nasoj muskarac ima simbol stuba porodice,i mora da radi i izdrzava porodicu.U zadnje vreme stvarno ima mnogo parazita,kojima takav zivot uopste ne smeta,ja sam poceo da zaradjujem u 8-om razredu osnovne skole,svirao sam klavijatura(narodna muzika),svaki vikend dok bi moji ortaci izlazili u grad,muvali ribe,pili itd. ja klavijature pod misku i u kafanu,i vecito drkali Cvela kako ce mu prodje zivot radeci itd.,ali je Cvele je uvek imao kintu,uvek sta mu se svidi on kupi,uvek imao da plati pice,veceru kad izvede curu,sad sam muziku batalio,i otvorio radnju i to je to,sad mogu da se zezam,nikom ne dugujem,sve sto imam to je moje,a to mnogo znaci,sad jos da nadjem neki curicu slicnu meni i picimo dalje(a mislim da sam vec nasao).Elem da se vratim na pitanje,muskarac mora da radi,nevazno bio to inzenjer ili gradjevinac,opet ima neku naviku i ume da ceni kintu,a ti tatini i mamini sinovi sto im je ispod casti da rade neke poslove to teraj u sto dalje od sebe.
 

Back
Top