Kada je drugi - prvi!

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.720
Od danas Nole vise nije na prvommestu ATP liste...:sad2:

Smenuo ga je onaj Shkot.....Da priznamo iskreno: zasluzeno.

I niko ne treba da bude tuzan. Iduce godine Nole ce mozda opet biti prvi!

Cak i da ne bude nikada vise na celu - za nas ostaje VECITI PRVI.

Znao je da ponese po svetu teret (srpske) slave...A to nije lako nikome...:nono3:

Nisu ga zlobni novinati snimili ni pijanog, ni upisanog, niti su opisivali njegove ljubavne avanture van braka...

Niti su ga uzdrmali nacionalisti svojim pricama i mantrama...

Bio je i ostao veliki za nas Srbe i mnoge druge.

Bez nejga mnogi u svetu ne bi ni culi za Srbiju, niti bi videli njenu zastavu i culi himnu.

Nole je to omogucio svetu.

Ja sam mu zahvalan za sve. :hvala:
 
Od danas Nole vise nije na prvommestu ATP liste...:sad2:

Smenuo ga je onaj Shkot.....Da priznamo iskreno: zasluzeno.

I niko ne treba da bude tuzan. Iduce godine Nole ce mozda opet biti prvi!

Cak i da ne bude nikada vise na celu - za nas ostaje VECITI PRVI.

Znao je da ponese po svetu teret (srpske) slave...A to nije lako nikome...:nono3:

Nisu ga zlobni novinati snimili ni pijanog, ni upisanog, niti su opisivali njegove ljubavne avanture van braka...

Niti su ga uzdrmali nacionalisti svojim pricama i mantrama...

Bio je i ostao veliki za nas Srbe i mnoge druge.

Bez nejga mnogi u svetu ne bi ni culi za Srbiju, niti bi videli njenu zastavu i culi himnu.

Nole je to omogucio svetu.

Ja sam mu zahvalan za sve. :hvala:

Nole vrlo promišljeno napravio sledeći korak posle rolangarosa, a to je da je pustio prvo mesto Mareju. Bolje i to nego nož u leđa.
 
Nole vrlo promišljeno napravio sledeći korak posle rolangarosa, a to je da je pustio prvo mesto Mareju. Bolje i to nego nož u leđa.
Vjerovatno. Sjetimo se Monike Seles!

Ko god je gledao prenos meceva mogao je lako da zakljuci da Nole nije igao punom snagom nego je prakticno htio da preda meceve bez prave borbe i Del Potru i Cilicu i Mareju. A koji su mu pravi razlozi za to mozemo samo nagadjati.
 

Back
Top