DOOM 3

Ja to ne podnosim ali kako mi je trebala sifra za Serious Sam 1 kad se udje u neku bestezinsku sobu. To nisam mogao da prodjem nedelju dana i na kraju sam odustao ali sifru ukuco nisam :)
Sto ti je karakter :)
 
Kakva je igra DOOM 3 uopste? Imam je ali je nisam instalirao- rece mi ortak da je zivo sranje! Mada, dao sam mu Half Life 2 pre toga, pa je sigurno preterao sa losom ocenom!
Sifre nisu lose kad vec predjes igru- za totalno izivljavanje! A to demo snimanje... Sta ce to bilo kome u FPS?! (Nije to FIFA!) Cuvaj sejvove ako si nostalgican...
 
Nije los Doom,previse se ocekivalo od njega...a i veliki je zajeb bio sto se pojavio dok je Far Cry jos uvek suvereno vladao svetom igara i postavljao nove standarde.Da,i Half Life 2 se pojavio u to vreme.Nije Doom imao sanse.Inace,sasvim solidna horor pucacina,igriva i pomalo dosadna.Da,i previse mracna to im nije trebalo...
 
E pa moram da priznam!Da mi je Half-Life 2 i Doom3 malte ne isti po jezi!U Doom3 nestane svetlo i odjednom samo se cuju krici demona,i pocinje krljanje u mraku! A HL2 ono cudo sto visi na plafonu pa kad me povuce gore i vidim njene celjusti....uffffffff
 
markoca:
I strasno mi je glupo sto marinac iz buducnosti nema baterijsku lampu na oruzju! To su fala bogu ispravili u expanziji.
pa to je po njihovoj zamisli trebalo da bude glavni generator atmosfere, ono mrakcina, ti cujes nesto uzmes baterijsku mjesto oruzja i ono pred tobom neka nakaza, a ti bez oruzja... Medjutim nije se primilo kod publike... Mozda kad bi za izmjenu oruzja ili baterijske trebalo manje vremena, da se svede na pola sekunde recimo, to i ne bi bila tako losa ideja.
 

Back
Top