MLADI SRBIN POZVAN NA DODELU NOBELOVE NAGRADE

serb_pagan

Domaćin
Banovan
Poruka
4.442
ajd sad malo vedrije teme...sta kazete na onog klinca koji je posle 50 godina prvi srbin pozvan na dodelu nobelove nagrade...mali je genije,istrazivao je kantarion i provalio lekovita dejstva te biljke na bolest raka.
ova drzava verovali ili ne,nije ulozila ni dinar u to dete...jos se porodica zalila kako nemaju para da ga posalju u stokholm,ministarstva se pravila luda,niko nije ni procitao njihove molbe...samo se NIS javio i dao pare...
 
serb_pagan:
ajd sad malo vedrije teme...sta kazete na onog klinca koji je posle 50 godina prvi srbin pozvan na dodelu nobelove nagrade...mali je genije,istrazivao je kantarion i provalio lekovita dejstva te biljke na bolest raka.
ova drzava verovali ili ne,nije ulozila ni dinar u to dete...jos se porodica zalila kako nemaju para da ga posalju u stokholm,ministarstva se pravila luda,niko nije ni procitao njihove molbe...samo se NIS javio i dao pare...


i to tek posto je momak otisao na televiziju,da se pozali...stvarno sramota...
 
Zali boze, i posle hoce da nam mladi ostanu u drzavi ! zasto?

Ja bi mu platila da ide tamo u jednom pravcu i da se ne vraca! Ovde mu sleduje to sto je vec dobio za svoj trud, ismevanje i glupijada pospanih politicara koji ne mogu da se udostoje da se jednom u 6 meseci prosetaju do svog radnog mesta, osim kad treba da se digne njihova plata, e tad moze i preko sms-a a kad ih klepepo plati, onda svi trce da glasaju 1 2 3 1 2 3....

Eto nek mu daju jednu skupstinsku platu i imace decko za put.

Beda ljudi, samo 100 tinak (200,300)hiljada dinara platica...
 
To je Srbija! I kada slusam onog mucenika doktora Stojkovica kako hoce da se vrati ovde da razvija ono...kloniranje maticnih celija...ma daj coveche ne zanosi se...Ovde nema 'leba...
Nadam se da ce ovaj mali za 10ak godina pokupi nagradu i da ce da zapali i da se vise nikad ne vrati. Da lepo kaze "ko vas yebe...kao drzava mi niste pomogli kad je trebalo sad mi ne trebate ni dupe da obrise, sa vama".
Sva sreca da se i taj NIS nasao pametan da dotira za 2-3000 evra,taj njegov put u Stokholm.
Videcete...kupice ga neka velika farmaceutska svetska kuca i mi izgubismo Nobelovca!
Zasto se Hemofarm nije ponudio da plati sve to??? Da mu da stipendiju...da ga skoluje u inostranstvu??? Na Kembridzu? Oxfordu? Berkliju? Harvardu? ...ili nekom drugom velikom univerzitetu. Pa to je najisplativija investicija. Ulozis pare u takav potencijal i kroz 10-15 godina pare lete na sve strane.
NEMA MOZGA !!!
 
Pa jeste, ministri su jaki kad treba da pljuju i kritikuju
nezahvalna omladina koju su za dz skolovali ( ma nije mene ministar skolovo ni drzava vec keva isla u ropstvo kod privatnika mamuvam jjj!!) otisla preko, odliv Mozgova
zamisli nismo ljudi vec mozgovi, organi j'bo te!
ju jeeee raspada se truli zapad
nasa privreda i prinosi rekordni
a kad treba da se radi onda su svi po nekim Kinama ko i ona garnitura pre njih
a ti se decko snadji
idi beri visnje mozda zaradis Bambilend...
Eto sad sam se bas iznervirala!
 
IDI TE LJUDI...IDITE !!! OVDE SIGURNO NECETE PREZIVETI !!!
"IMALI OVDE ZIVOTA PRE SMRTI"???
Kad bih vam rekao u koju je drzavu moj burazer otisao da radi...ne bi ste mi verovali. I to za odlicnu ...8-9x vecu nego sto je imao ovde.
Znate sta je rekao posle prvih meseca dana provedenih tamo...."ja se nazad vise ne vracam".
E tako ce i ovaj mali BUDUCI NOBELOVAC !!!
Samo sto onda pored njegovog imena, kada dobije Nobleovu nagradu, nece pisati Srbija...nego USA, United Kingdom,Germany,France...ili neka druga zemlja.
A jel znate mozda za onog nasheg plivaca Chavica....hehehehe....pa kada zavrsi sutdiranje u Americi...nece moci vise da ima uslove za treniranje kao i sada sto ima,ako ne uzme njihovo drzavljanstvo. Moze da se vrati ovde i da ceka kada ce na 25. maju da imaju ugalj da zaloze da ugreju vodu za bazen. Ako hoce da pliva za Srbiju.
 
Nexus 6:
ma vazno je da placamo satelit od 45 miliona dolara... :roll:

Е, Нексусе6, потпуно се слажем са Тобом... за тај сателит некоме стварно треба "заврнути шију"...

... а што се малог генијалца тиче ТРЕБА МУ ДАТИ СВЕ, СВЕ ШТО ТРАЖИ, ОБЕЗБЕДИТИ МУ МАКСИМУМ - АЛИ ГА ОБАВЕЗАТИ ДА РАДИ ЗА НАС... ЗА СРБИЈУ... а код ових наших медиокритета је обичај да на брзака му сада омогуће да отпутује - и после га забораве... а то ови западни глодари искористе и једноставно за ситне паре купе његов мозак - то ме излуђује... :confused:
 
I stalno jedna te ista prica u krug....
Mi ocekujemo nesto od drzave???? ma koje drzave????? heheheh...sad sam se setila Slobe kad su ga odvodili pa je lepo pozeleo Srbima SRECNU NOVU GODINU I SVE NAREDNE....
kakva crna drzava...i ko god dodje nista se nece promeniti ! Samo gledaju svoje guzice i fore radi kao nesto urade...a ustvari sve je to NISTA !
Toliko nadarene dece...pa to je sramota ! Nije ni cudo sto odu napolje pa se odreknu naseg drzavljanstva ! Ne mogu da se nerviram....tako nam je kako nam je...pa ko moze,bezi...ko ne moze,cuti i snalazi se...kako svi tako i ti...
 
Ja ovde nikakvoj Srbiji nista ne dugujem,
dala mi je 10 godina rata i bede,
15 nervnih slomova mojim roditeljima dok su sastavljali kraj sa krajem,
1000000000000 inflacija,
nikakvu sansu da nadjem posao u struci,
a fakultet sam pola sama uplacivala a pola matorci,
i jos da mi neko pomene troskove skolovanja
sve cu mu po spisku,
sad bih magistrirala da imam jednu poslanicku platicu od 150 000 da im uplatim....
al nemam.

Ma koji vam je bre? Kome ja ovde nesto dugujem?
Kakva faking Srbija?
 
Ovo si bas lepo rekla !!!
c011.gif
c011.gif
c011.gif
 
King 7:
Ma, ja majci Srbiji dugujem jer nemam drugu ali jako mnogo dugujem i njenoj losoj deci - svim nistacima batine motkom koji su se narodili da jade i Srbiju i nas. Nije svejedno.

nemoj brate tako...moja deviza je"NIKAD VISE SRBIN NA SRBINA".ako bi smo poceli da se prebrojavamo ko je sta ucinio i mislio i rekao,nasli bi se u situaciji da niko nije potpuno nevin..nego,prvo beskompromisna borba protiv kriminala inace nista nece ostati od ove zemlje...jos uvek nam je bolje nego africi,aziji i juznoj americi.jos uvek
 

Back
Top