Ne kupujte Slovenacko

Milslite li na ono sto je rekao Drnovsek kad kupujete Slovenacko ?


  • Ukupno glasova
    24
  • Anketa je zatvorena .

obelisk

Obećava
Poruka
79
Da li ste se ikada zapitali kome idu pare od vasih kupovina? Da li znate da para koje vi ostavite u Merkatoru ili kupovinom nekog os Recimo Slovenackih proizvoda, Vi ustvari finansirate ono sto Danas radi Drnovsek. Samo se pitam da li je Slovenacka vlada svesna da pokopava svoje firme u Srbiji. Ja ne mrzim Slovence ali nemojte da finansiramo ovo sto nam rade!!!
 
Neka je bila , zanima me sta ljudi imaju da kazu na ovu temu.
Mislim ako smo mogli da protestujemo protiv Milosevica, Sto ne bi protestovali i protiv ovoga i duze od 2 dana?

Izgleda da vise volimo da pjujemo po nasima !!!
 
nemoj biti smeshan...stvarno mislish da kada ja npr.kupim lasko pivo (koje je uzgred x puta bolje od bilo kog domaceg) finansiram otcepljenje kosova??? molim te...imas li uopste pojma kako funkcionise savremena trzisna privreda...kao pare od slovenacke robe idu janezu homosexualcu drnovseku...ne brate,vec idu proizvodjacu finalnog proizvoda,proizvodjacu sirovina i u krajnjoj liniji radnicima

ovo me podseca na 1990.kad je SM isto tako trazio bojkot slovenacke robe,a zauzvrat dovukao ovde bofl sa raznih strana...
 
serb_pagan:
nemoj biti smeshan...stvarno mislish da kada ja npr.kupim lasko pivo (koje je uzgred x puta bolje od bilo kog domaceg) finansiram otcepljenje kosova??? molim te...imas li uopste pojma kako funkcionise savremena trzisna privreda...

hajde molim te pojasni mi ja sam eto !!! glup !!!


ovo me podseca na 1990.kad je SM isto tako trazio bojkot slovenacke robe,a zauzvrat dovukao ovde bofl sa raznih strana...

Ne znam na sta je on zvao, niti me zanima, Niti ja nudim bofl robu.

Imam samo jedno pitanje za tebe, Da li ces pre otici u Mercator ili Deltu (Tempo, Rodic) ???
 
Elvin:
evo da te ja pitam da li se ti osecas bolje kad pare stavis u dzep delti(koja je pretpostavljam miskoviceva),ili kad te iste pare das zoranu jankovicu (direktor merkatora),iskreno receno i nema razlike
Ima Pare ostaju tu, i investiraju se recimo u industriju obuce, ili neku drugu propalu Srpsku fabriku, A Iz Mercatora odose pravo u SLoveniju
 
Ja odavno ne kupujem nista slovenacko i hrvatsko, tj. retko i uopste strane prozivode. Makar ne npr. prehrambrene proizvode, ako vec moram npr. tehnicku robu jer kod nas nema proizvodnje iste, ali opet to nisu slovenacki proizvodi. U merkator sam bio jednom i to sa devojkom kad je ona kupovala nesto, ali sam joj skrenuo paznju da batali da tamo kupuje:)

U svakom slucaju, KUPUJMO DOMACE.
 
obelisk:
Ne znam na sta je on zvao, niti me zanima, Niti ja nudim bofl robu.

Imam samo jedno pitanje za tebe, Da li ces pre otici u Mercator ili Deltu (Tempo, Rodic) ???

Iskreno,ne podnosim merkator...uvek za Deltu ili Rodic...ali volim gorenje aparate.i naravno lashko pivo :)

p.s. imam veliku rodbinu u sloveniji,mogu da ti kazem da tamo ima dosta srba i da su nam slovenci (ako zanemarimo janeza gay drnovseka) veliki prijatelji...osecaju se dosta slobodno ovde i mislim da je to skroz ok
 
Elvin:
lasko je stvarno ekstra...

danas citam da se slovenacka vlada ogradila od izjave janeza drnovseka,tako da je on vise slobodan strelac,ako se dobro secem kod njih je situacija kao kod nas,kohabitacija...

Kako su to divno smislili Sedeti na dve stolice istovremeno. Ili prave se kao j. lud zbunjenog. Sjajno.

Dobrodosli o demokartiju 2, Novi svet
 
jomini:
Stvarno misliš da Rodićeve pare idu za državu? Ili da se on još više obogati i osili? Zašto misliš da je jedan bolji od drugog?

Da mislim jer ce Rodic te pare uloziti u proizvodnju u Srbiji, a samim tim i zaposliti vise radnika na pravljenu proizvoda. Svi znamo da i drzava vise dobija ako se nesto proizvodi ovde a ne negde drugde u Italiji, Spanij, Madjarskoj itd.
 
obelisk:
Da mislim jer ce Rodic te pare uloziti u proizvodnju u Srbiji, a samim tim i zaposliti vise radnika na pravljenu proizvoda. Svi znamo da i drzava vise dobija ako se nesto proizvodi ovde a ne negde drugde u Italiji, Spanij, Madjarskoj itd.

sta mislis kako su rodic i miskovic dosli do para?
dakle oni ulazu svoje(nase?)pare u srbiju,dok merkator ulaze slovenacke znaci priliv kapitala,sta mislis o tome?
 
na jednoj stanici vrteo se dingl dugo vremena
vezan za slovenacku robu otprilike ovako
- oni su opljackali nashu deviznu stednju
- oni sa nasim opljackanim novcem grade skole bolnice puteve
- oni ne dozvoljavaju uvoz nasih roba
- oni nesmetano dovoze svoje robe
- oni su nama uveli vize
- oni nama dolaze bez viza
- itd.........
-postovani gradja ne kupujte slovenacko

e da bilo je zanimljivo za uvo ali bez efekta jer je svet skapirao
da za to nije on kriv nego platfusari
 
obelisk:
Ma zasto da dobiju i dinar,

Ziveo reciprocitet Neka oni uvezu Finalnih proizvoda iz recimo Soko Starka, Rodica, Simpa itd koliko i mi od njih.

opet isto...pa ne funkcionise ekonomija po principu das mi -dam ti...to je bilo u vreme komunizma.naprosto,komunizam i drzavna kontrola ekonomije i privrede su mrtvi.danas je vreme liberalne ekonomije i mi tu malo sta mozemo promeniti...jednostavno,moramo se prilagoditi i to je to
 
Elvin:
sta mislis kako su rodic i miskovic dosli do para?
dakle oni ulazu svoje(nase?)pare u srbiju,dok merkator ulaze slovenacke znaci priliv kapitala,sta mislis o tome?

Sto volim te PROLIVE sve donacije nismo mi ni videli uvek je sa donacijama vise para otislo nego sto je doslo, I ja bih to uradi otvorim |Super Extra Mega Ultra Market u sred Parisa za 1 Mil, a svake god izvucem 5 mil pa nije to lose slazem se zivele investicije.

UA BRE Sve su to barabe.
 

Back
Top