Boks workout?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Necu ja ni jedno ni drugo tebra :D Negdje sam napisao da cu možda početi boks u klubu ali nisam ipak, nemam vremena..

- - - - - - - - - -



Pa sparing je sastavni dio workouta brate :D

- - - - - - - - - -



Srećom postojiš ti da nas naučiš

Neces ti nista tebra, nego sitan "zez" :)
Nadji onog shaolinca na you tube, ima sve moguce vezbe i samo ga imitiraj, bices dobar jednoig dana.Ali, nemoj da zaboravis i krusku za shadou boks :)

- - - - - - - - - -

Vi se drogirate

Psihoanalitika je na drugoj temi, pogledaj da nismo tamo, mozda :lol:
 
Vi se drogirate

Pre bi se reklo da se ti drogiras. Oces da naucis boks preko Ju Tjuba. Ajde ovi YT "naucnici" antivakseri i ravnozemljasi sto dobise PhD titule posle gledanja 5 YT videa, pa da i poverujes, sto lupetaju da vakcine izazivaju autizam, al da naucis boks preko YT? :dash:

Jos pritom i ne zoves stvari pravim imenom nego nesto "boks workout" i samo unosis dodatnu zabunu, a vec 2 strane ima napisanog i i dalje ne mozes da objasnis sta zaista zapravo zelis i sta ti je to "boks workout" sto si zamislio u svojoj glavi, i sta bi sa tim da radis kada "ovladas tehnicki dobro". :roll:
 
Pre bi se reklo da se ti drogiras. Oces da naucis boks preko Ju Tjuba. Ajde ovi YT "naucnici" antivakseri i ravnozemljasi sto dobise PhD titule posle gledanja 5 YT videa, pa da i poverujes, sto lupetaju da vakcine izazivaju autizam, al da naucis boks preko YT? :dash:

Jos pritom i ne zoves stvari pravim imenom nego nesto "boks workout" i samo unosis dodatnu zabunu, a vec 2 strane ima napisanog i i dalje ne mozes da objasnis sta zaista zapravo zelis i sta ti je to "boks workout" sto si zamislio u svojoj glavi, i sta bi sa tim da radis kada "ovladas tehnicki dobro". :roll:

Mlati parznu slamu, udara sas engleski preko srpskog jezika :lol:
 
Pre bi se reklo da se ti drogiras. Oces da naucis boks preko Ju Tjuba. Ajde ovi YT "naucnici" antivakseri i ravnozemljasi sto dobise PhD titule posle gledanja 5 YT videa, pa da i poverujes, sto lupetaju da vakcine izazivaju autizam, al da naucis boks preko YT? :dash:

Jos pritom i ne zoves stvari pravim imenom nego nesto "boks workout" i samo unosis dodatnu zabunu, a vec 2 strane ima napisanog i i dalje ne mozes da objasnis sta zaista zapravo zelis i sta ti je to "boks workout" sto si zamislio u svojoj glavi, i sta bi sa tim da radis kada "ovladas tehnicki dobro". :roll:

Ajde ne se*i gdje sam napisao da oću da treniram boks?

- - - - - - - - - -

Nadji na Google-u box workout..
 
Ajde ne se*i gdje sam napisao da oću da treniram boks?

- - - - - - - - - -

Nadji na Google-u box workout..

Aman, Bruz nista ne razume, moras da mu nacrtas :)

- - - - - - - - - -

Je si li ovo napisao : Guglam ja malo i vidim da dosta ljudi trenira boks od kuće.. Šta vi mislite o tome?

- - - - - - - - - -

Zaašto za rekreativno ne može workout?

- - - - - - - - - -

Rekreativno naravno.. Nikakva karijera.. Samo sparingovanje sa poznanicima i tako to, treniranje sa nekim prijateljem, bratom nebitno..
 
Ajde ne se*i gdje sam napisao da oću da treniram boks?

- - - - - - - - - -

Nadji na Google-u box workout..

Cak i da nisi napisao,u svim tvojim recenicama do sada ,se vidi i oseti zelja ,da praktikujes wo kod kuce.
Sto ti kaze jedan ,to ti kazu svi...Da,se ovaj forum zasitio ovakih pokretanja tema,'' Da li da treniram to,i to''
''Da li smem zbog godina'', '' Da li sam star'', '' da li se moze Boks workout trenirati kuci'' ,i slicna sranja...
Ako imas dovoljno pameti forum ti ne treba da bi ILI NAS ISKUSAVAO ,ILI DOBIO VALJANI ODGOVOR.
To je ,nista drugo nego tvoja nesigurnost, u realizaciji onoga sto si zamislio u glavi.
Pocni i od kuce ,i treniraj ,kako zelis ne trazi odgovor po forumima ,vec ga nadji sam,JER CE TI ORGANIZAM
dati odgovor ,dal mu je to dovoljno ili trazi nesto jace.
Sto se tice sparingovanja ,gde bi ti MOZDA i sparingovao sa nekim,to se moze svesti na dobijanje modrice ,
ili nokauta ,kojima je Y.T. Preplavljen.
Radi sta hoces,ali daj da ti sledeca tema (ako je bude bilo) bude sa smislom.
Dakle niko ti ne zabranjuje da postavljas temu koju hoces,ali ako si spreman da se na odgovore koji ti ne odgovaraju
kacis sa ljudima( a ,po tvojim recenicama delujes ,kao neko ko nema iskustva,u Boksu) ,onda imaj pravu temu.
 
Cak i da nisi napisao,u svim tvojim recenicama do sada ,se vidi i oseti zelja ,da praktikujes wo kod kuce.
Sto ti kaze jedan ,to ti kazu svi...Da,se ovaj forum zasitio ovakih pokretanja tema,'' Da li da treniram to,i to''
''Da li smem zbog godina'', '' Da li sam star'', '' da li se moze Boks workout trenirati kuci'' ,i slicna sranja...
Ako imas dovoljno pameti forum ti ne treba da bi ILI NAS ISKUSAVAO ,ILI DOBIO VALJANI ODGOVOR.
To je ,nista drugo nego tvoja nesigurnost, u realizaciji onoga sto si zamislio u glavi.
Pocni i od kuce ,i treniraj ,kako zelis ne trazi odgovor po forumima ,vec ga nadji sam,JER CE TI ORGANIZAM
dati odgovor ,dal mu je to dovoljno ili trazi nesto jace.
Sto se tice sparingovanja ,gde bi ti MOZDA i sparingovao sa nekim,to se moze svesti na dobijanje modrice ,
ili nokauta ,kojima je Y.T. Preplavljen.
Radi sta hoces,ali daj da ti sledeca tema (ako je bude bilo) bude sa smislom.
Dakle niko ti ne zabranjuje da postavljas temu koju hoces,ali ako si spreman da se na odgovore koji ti ne odgovaraju
kacis sa ljudima( a ,po tvojim recenicama delujes ,kao neko ko nema iskustva,u Boksu) ,onda imaj pravu temu.

Sve se moze kada smo bili klinci neki moji prijatelji su nabavili neke stare smrdljive bokserske rukavice, malatili se sa njima i to u hodniku. Posle su se tim glupostima i hvalili, recenicama tipa "kada me je raspalio...." od zida su bili skroz oguljeni, bilo je svega.
 
Ti sparinzi mogu samo do povrede da dovedu.
Mnogi ljudi nemaju osecaj kada udaraju,pa od obicnog laganog sparinga naprave opstu tucu,ja od takvih dobijam fras na treningu.
Da bi se radio sparing mora bar jedan nesto da zna da bi te korigovao.Najlakse je da dve sirovine navuku rukavice i udri dok neko ne padne.
 
Ajde ne se*i gdje sam napisao da oću da treniram boks?

- - - - - - - - - -

Nadji na Google-u box workout..


Evo, nasao sam na Guglu "box" workout i bio sam u pravu:

lateral-jumps.jpg


Ili tacnije, kako opisuju - "10 Plio BOX exercises workouts. " :hahaha::rotf:

Evo jos jednog BOX workout-a :

F0Q8V1ZGDRPHI34.MEDIUM.jpg


Ej a gledaj ovaj BOX sto je dobar - kad vezbas vezbas, a kad zavrsis mozes da koristis kao stocic u sobi ili kao BOX za prljave carape, prljav ves, box za alat itd... :

48bc783f35b4a467e223621e0e8cc68c.jpg


:hahaha::rotf:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top