Le Musique erotique

klon

Obećava
Poruka
73
Kako se osecate kad privedete neku ribu(a pritom imate curu) i pustite joj neku muziku koja je mnogo je8achcka a pritom ste recimo kresssnuli, smuvali ili sta vec svoju curu na tu muziku... Jel se osecate kao najgori, prvo sto varas devojku a drugo sto koristis recimo neke omiljene i zajednicke melodije da bi kresnuo neku sasvim nebitnu?!?! Koga ste izneverili, sebe, devojku...
 
klon:
Kako se osecate kad privedete neku ribu(a pritom imate curu) i pustite joj neku muziku koja je mnogo je8achcka a pritom ste recimo kresssnuli, smuvali ili sta vec svoju curu na tu muziku... Jel se osecate kao najgori, prvo sto varas devojku a drugo sto koristis recimo neke omiljene i zajednicke melodije da bi kresnuo neku sasvim nebitnu?!?! Koga ste izneverili, sebe, devojku...


Ma kad vec nesto takvo radis ne trebas imati grizu savesti. Ni u jednu se nebi kladio da ni ona meni nebi tako nesto uradila.
 
klon:
Kako se osecate kad privedete neku ribu(a pritom imate curu) i pustite joj neku muziku koja je mnogo je8achcka a pritom ste recimo kresssnuli, smuvali ili sta vec svoju curu na tu muziku... Jel se osecate kao najgori, prvo sto varas devojku a drugo sto koristis recimo neke omiljene i zajednicke melodije da bi kresnuo neku sasvim nebitnu?!?! Koga ste izneverili, sebe, devojku...


'si lud!?

Pa sigfurno necu razmisljati o svojoj curi kad imam nesto novo pod sobom!

A spektar je8ckih melodija mi je prilicno sirok pa se tesko ponbavljaju pesme!
 
klon:
Kako se osecate kad privedete neku ribu(a pritom imate curu) i pustite joj neku muziku koja je mnogo je8achcka a pritom ste recimo kresssnuli, smuvali ili sta vec svoju curu na tu muziku... Jel se osecate kao najgori, prvo sto varas devojku a drugo sto koristis recimo neke omiljene i zajednicke melodije da bi kresnuo neku sasvim nebitnu?!?! Koga ste izneverili, sebe, devojku...

Pa,sad kako ko. Ako imas iole savesti....."neki" muskarci imaju sablon i sve devojke muvaju po njemu,odstupanje je + - 1,5:roll:
 
Pa,naravno da je fora u tome. Bitno je da razmislish i suzdrzish se od pushtanja iste muzike i to vishe nije prevara, kad si opalio novu ribu, uz drugu muziku, za tvoju devojku chuvash staru muziku. Nema za shta da te grize savest, jedina sitnica je shto si u oba sluchaja ti u pitanju, al' to je zanemarljiv detalj... :roll:
 
Ako se taj neko vec odlucio za takvo nesto, jedino sto je izneverio je njegova devojka (ako je ima).
Kako mozes da izneveris muziku?
Ono, ima muzike koja me podseca na nekog (neku) ali je onda, pod pretpostavkom da vec to radim, ne bih pustao... Tada...
 
bzvz...ako si vec hteo da varas devojku,onda si hteo nesto "drugacije",a istom muzikom stvaras istu atmosferu...bljak

e,ja samo znam da sam elergicna na Sade...i malo na M.Olfilda...a povremeno i Metallicu...da,i Ennio Morricone je nesto uz sta vise necu da se sexam...podseca me na nekog,jliga :(
 
PRVO NEMA SANSE DA BI ISTU MUZIKU PUSTIO ALI KOD MENE VAZI PRAVILO KADA IMAS JEDNU OSOBU PORED SEBE TO JE SVETINJA , KAD NEMAS VISE NISTA S NJOM SARAJ BRATE..... VERUJTE MI MNOGO SE LEPSE TADA OSECAS NEGO DA NEKOG VARAS I JOS SLUSAS PESMU KOJA TI JE BILA SVE DOK SI MUVAO SVOJU PRETHODNU DEVOJKU , TOTALNO BI BILO TRULO ....... ALI SVAKO IMA PRAVO NA SVOJE MISLJENJE ... OVO JE MOJE !!!!! POZDRAV SVIMA !!!!
 
Kao po sablonu, zenskoj ljubomori nema premca. Pritom treba imati u vidu da je zana ta koja prva nastoji da svoju srecu udvostruci. Doduse i kod coveka je slucaj mada redje. To ne iskljucuje postojanje ljubavi jer srce je nebrojano. Vec i sama zelja da budemo sa drugom osobom pored voljene je cin prevare. Uzdrzavanje od takvog cina svodi se kod coveka pod postovanje moralnih nacela, dakle ljudske tvorevine, dok u zene postoji prevashodno strah od osude drustva...Naravoucenije, ako to vec radis vodi racuna da se ne zna ;)
 

Back
Top