ZASTO ZENE VOLE GRUBIJANE?

Psihologue

Buduća legenda
Poruka
37.316
Ako si grub vece su ti shanse kod klinki...One grubost poistovecuju sa mushkoshcu...
Preporuka od mene je da ne treba biti grub jer nije cilj zbariri klinku vec imati normalnu vezu
s razumavanjem i zreloshcu...Obracam se shirokom audoitorijumu preko 20 godina..
 
Oh give me a ******* brake! :roll:
Naravno da ne vole sve klinke grubo,...sta god da si pod tim mislio!
Toliko ima normalne dece,..doduse nisu ti ona kriva ako si ti naletao na ribe koje nisu htele ni da te pogledaju,pa su jadne morale da nadju neko degenericno opravdanje.
 
Psihologue:
Ako si grub vece su ti shanse kod klinki...One grubost poistovecuju sa mushkoshcu...
Preporuka od mene je da ne treba biti grub jer nije cilj zbariri klinku vec imati normalnu vezu
s razumavanjem i zreloshcu...Obracam se shirokom audoitorijumu preko 20 godina..


moja je preporuka biti grub i djubre, a iznad svega hladan, je je cilja zbariti i najzda opaliti sto vise klinki, a moze i teta!
 
AlyonA:
Oh give me a ******* brake! :roll:
Naravno da ne vole sve klinke grubo,...sta god da si pod tim mislio!
Toliko ima normalne dece,..doduse nisu ti ona kriva ako si ti naletao na ribe koje nisu htele ni da te pogledaju,pa su jadne morale da nadju neko degenericno opravdanje.


Zavisi koliko ti godina imash. Moja istrazivanja idu duboko u vashu mladost....
 
sinnke:
Dobro malo kenjam. U to se vec ne razumem samo znam da ih ima jako puno koje vole pare.
Mozda je i to povezano s tim, jer obicno ti grubijani imaju love pa ih zato i vole.
ko zna.


Sinnke ne moj da mi trujesh temu ,nije sve u parama.Ima devojaka koje se ne pale na pare
a vole grubosti.
Ovo ne znaci da ti u tvojem zivotu pocnesh da bijesh sve redom devojke da bi ih zainteresoavao za sebe...
 
Psihologue:
Sinnke ne moj da mi trujesh temu ,nije sve u parama.Ima devojaka koje se ne pale na pare
a vole grubosti.
Ovo ne znaci da ti u tvojem zivotu pocnesh da bijesh sve redom devojke da bi ih zainteresoavao za sebe...


Psiho imam drugu taktiku za to. moja taktika je davno razradjena i zove novcana taktika i neverovatno ali uvek ama bas uvek upali. Jbga znam prave stvari.
 
sinnke:
Psiho imam drugu taktiku za to. moja taktika je davno razradjena i zove novcana taktika i neverovatno ali uvek ama bas uvek upali. Jbga znam prave stvari.


A KAKVA JE TAKTIKA KAD NEMASH PARA?
SINNKE NIJE REC O PARAMA VEC O GRUBOSTIMA...
USREDSREDI SE NA TEMU.
BIRAJ POJASHNJENJE TEME ILI 100 EVRA...
KAO PSIHOLOG TI KAZEM MANI SE ZENA,PRVO IH UPOZNAJ PA ONDA
PRIMENI PRAVU TAKTIKU...

IZVINJAVAM SE FORUUMU NA VELIKIM SLOVIMA ALI MORAM NEKIM VASHIM
CLANOVIMA OSIM PISANJA I DA CRTAM.
 
Psihologue:
Ako si grub vece su ti shanse kod klinki...One grubost poistovecuju sa mushkoshcu...
Preporuka od mene je da ne treba biti grub jer nije cilj zbariri klinku vec imati normalnu vezu
s razumavanjem i zreloshcu...Obracam se shirokom audoitorijumu preko 20 godina..

joj bre koje suovo nebuloze

ti kao pshilogue barem dobro znas da ovako uopsteno ne mozes da pitas
ja sam ceo svoj zivot jako nezna i osetljiva i nikada nikada mi ne odgovaraju te gluposti i grubosti
 

Back
Top