ZASTO ZENE VOLE GRUBIJANE?

Psihologue:
Svaka cast Samantha Jones . Jesi li probala te ushtipke?
Znajuci muskarce pitam se jel ti ostalo neshto od guze?Volish grubo dokle?
Zashto?

Hahahhaahhaha jesam 8)
ZASTO???Pa zato sto me to pali...uvek me je palilo ta mala grubost u krevetu,..ponekad je dosadno kada je sve nezno sa poljupcima preko tela i blabla bla...Super mi je to kad se jakooo i strastveno napallis na njega pa pocnes sve da kidas po njemu....pa mu stegnes ruke da ne sme da te pipne ,.....pa te grize za vrat,...pa onda pljeska po guzi,..pa te zgrabi za kosu i stavi ti ga u usta(ne krvnicki da pocnes da krkljas),.....I tako,.ima jos.........................jel to nesto lose???
 
Samantha Jouns:
Hahahhaahhaha jesam 8)
ZASTO???Pa zato sto me to pali...uvek me je palilo ta mala grubost u krevetu,..ponekad je dosadno kada je sve nezno sa poljupcima preko tela i blabla bla...Super mi je to kad se jakooo i strastveno napallis na njega pa pocnes sve da kidas po njemu....pa mu stegnes ruke da ne sme da te pipne ,.....pa te grize za vrat,...pa onda pljeska po guzi,..pa te zgrabi za kosu i stavi ti ga u usta(ne krvnicki da pocnes da krkljas),.....I tako,.ima jos.........................jel to nesto lose???

Jesi li mazohista ili sve iz ljubavi?
 
Samantha Jouns:
Hahahhaahhaha jesam 8)
ZASTO???Pa zato sto me to pali...uvek me je palilo ta mala grubost u krevetu,..ponekad je dosadno kada je sve nezno sa poljupcima preko tela i blabla bla...Super mi je to kad se jakooo i strastveno napallis na njega pa pocnes sve da kidas po njemu....pa mu stegnes ruke da ne sme da te pipne ,.....pa te grize za vrat,...pa onda pljeska po guzi,..pa te zgrabi za kosu i stavi ti ga u usta(ne krvnicki da pocnes da krkljas),.....I tako,.ima jos.........................jel to nesto lose???
A jel to ceo opseg ili ima jos nesto. malo siromasno... :lol: :lol: :lol:
 
Nije lose kad polize 100 eura i stavi na guzu a onda ja preko njih pljesnem. to ima jako specifican zvuk.
Zene vole grublji seks uglavnom, a retko i nezan, samo to je retkost.
Nezan seks vise lici na mrljavljenje. Ma treba ih kresati dok ne pomodre i pocnu mucati.
 
sinnke:
Nije lose kad polize 100 eura i stavi na guzu a onda ja preko njih pljesnem. to ima jako specifican zvuk.
Zene vole grublji seks uglavnom, a retko i nezan, samo to je retkost.
Nezan seks vise lici na mrljavljenje. Ma treba ih kresati dok ne pomodre i pocnu mucati.


Ne znam shta prvo da uradim.Da se smejem ili da mucam....
I dalje ne kapiram shta si ti? Ti si verovatno neka metamorfoza zene u muskom telu
ili josh gore zena u zenskom telu....
 

Back
Top