ŠTA MISLITE....?

Mislim da je prirodno matematički. Neke matematike fizike, pre svega zbog nedostatka literature. Pazi ja sam završio Menadžment, a i na Menadžmentu je bilo predmeta iz kojih ne postoji literatura, iz kojih profesori kao daju neke knjige da iz njih tražiš pitanja a u njima ni jedan odgovor ne možeš da pronadješ. Tako da je na spomenutom fakultetu verovatno i gore
 
Na Medicinu dodjes iz srednje kada imas 30 strana za kontrolni kazes wau kako ima puno na +1000 strana samo za jedan predmet.

I to te saceka Anatomija odma na prvoj godini.

Da najduze traje to stoji.
 
Od ovih sto si naveo masinstvo.Nikad nisam imala afiniteta za metalne stvari.I kotiranje u osnovnoj mi je islo na .......Dodala bih jos i građevinu.
To moras bas da volis.Ne mozes se izvlaciti sa teorijom kao na ostalim faksovima.Zadatak i proracun je to.
A medicina nije teska ko je voli.To cu da zavrsim u sledecem zivotu,a u ovom mi se nesto nije dalo....:cao:
 
Iskreno mislim da sve podelis na 2 vrste.
Drustveni ( menadzmenti, IT...) se mnogo teze upisu ali je cinjenica da se lakse studiraju.
Prirodni i tehnicki se lakse upisuju zbog male zainteresovanosti, ali se znatno teze studiraju.

Al opet i sklonosti igraju veeeeliku ulogu!
Inace, mnogi kazu da je Bogoslovski najtezi sto nije nemoguce ????
 

Back
Top