Online dating

ja verujem da ima ok ljudi :D
evo npr kad je meni aleksej rekao da odem na izvesnu adresu da nadjem sebi devojku, odem ja tamo i naravno prvo se zaprepastim kad sam ugledala tamo shta sam ugledala, al nebitno :lol:
uglavnom prijatno se iznenadih chinjenicom da postoji izvestan broj bash interesantnih ljudi na recimo tom sajtu, ali verovatno zamenarljivo malo u odnosu na ljude na chiji nachin komunikacije se ja jezhim

ugl. ima verovatno usko specijalizovanih sajtova izmedju ostalih i ovih sa organima u avatarima ali lepo pishe "trazhite sex partnera, kliknite ovde " (chudo jedno shta sve mozhesh da nadjesh na netu, trazheci npr materijal za seminarski ili sl. )

lichno verujem u net dating, iz prostog razloga shto me kod drugih ljudi mnogo vishe uzbudjuje ono shto nose u sebi, a takve stvari se teshko mogu detektovati prilikom recimo izlaska na mesto sa glasnom muzikom gde npr nisi u stanju sopstvene misli da chujesh, a kamoli da normalno razgovarash sa nekim
 
raindog:
lichno verujem u net dating, iz prostog razloga shto me kod drugih ljudi mnogo vishe uzbudjuje ono shto nose u sebi, a takve stvari se teshko mogu detektovati prilikom recimo izlaska na mesto sa glasnom muzikom gde npr nisi u stanju sopstvene misli da chujesh, a kamoli da normalno razgovarash sa nekim
i couldnt said it better myself :)
 

Slične teme


Back
Top