engleska na svetskom prvenstvu

maljak10

Početnik
Poruka
19
engleska je protiv argentine pokazala da na svetskom prvenstvu moze mnogo da uradi. posle brazila su najveci kandidati za titulu jer su u zadnje vreme od svih reprezentacija najvise napredovali a vezni red im je najjaci mozda i na svetu u ovom trenutku za odbranu da ne pricamo jos samo da napad proradi i niko im nece moci nista
 
Da si ti ziv i zdrav...Brazil ima ubedljivo najbolju sredinu i napad na CELOM SVETU !!!
Kaka,Emerson,Ronaldinjo,Robinjo, Zunjinjo (koa bude bio pozvan),Ronaldo...i ko zna koje ce CUDO da dovedu iz njihove lige.
Zalim,ali po mnei engleska nece da napravi nista posebno.
Moji favoriti za polufinale su Brazil,Argentina,Italija i Nemacka. eventualno mogu da iznenade Engleska i Holandija. Ostali nemaju sta da traze.
 
Engleska ima pre svega psiholoski problem (igrazi alkosi i ludaci i stranac selektor kog mediji ne podnose) i uz neke korekcije najvise mogu do final, ako se ranije ne sretnu sa brazilom ili italijom. Sto se tice brazila mislim da im je ovo najjaci tim u istoriji (Kaka, Ronaldinjo, Adriano, Emerson, Ronaldo, Robinho, Juninho, Carlos, Cafu, Dida, Lucio, Baptista, Diego....) i redom ce da melju sve protivnike...
 
Ja ovako mislim o chetvrtfinalu:
1.SCG
2.Italija
3.Brazil - favorit
4.Cheshka
5.Obala Slonovache - moj favorit :)
6.Engleska
7.Njemachka
8.Australija

Evo 8 najboljih igracha iz ovih ekipa:
1.Mateja Kezman
2.Alessandro Nesta
3.Ronaldinho
4.Tomasz Rosicky
5.Didier Drogba
6.Steven Gerrard
7.Bastian Schweinstieger
8.Mark Bresciano
 
radzacombekamepenalu6ac.jpg


ma napravice oni nesto,al' ne dok im je on kapiten...8-) ;)
 
Devil`s_Advocate:
Ja ovako mislim o chetvrtfinalu:
1.SCG
2.Italija
3.Brazil - favorit
4.Cheshka
5.Obala Slonovache - moj favorit :)
6.Engleska
7.Njemachka
8.Australija

Evo 8 najboljih igracha iz ovih ekipa:
1.Mateja Kezman
2.Alessandro Nesta
3.Ronaldinho
4.Tomasz Rosicky
5.Didier Drogba
6.Steven Gerrard
7.Bastian Schweinstieger
8.Mark Bresciano

5.
Didier Zokora,ali to ce se tek videti,ili Siaka Tiene........
 
Englezi su najbolji u organizaciji lige, utakmica, mozda i u stadionima, ali reprezentacija im je srednjeg kvaliteta. Nema tu hemije, nema vodje tima koji ce ih voditi i bodriti. Jedine svetske klase su Lampard, Teri i Zerard. Bekam je vise "napumpan" reklamom nego istinskim kvalitetom. Nemaju golmana na koga bi se mogli svo vreme osloniti. Odbrana im je suplja uprskos prisustvu Terija. Kembel i Ferdinant su tromi, Karager spor. Mozda ce ovo zvucati cudno, ali englezi vise nisu dominanti i u njihovim tradicionalnim i prepoznatljivim elementima, skok igri, visokim loptama i igri po bokovima. Mozda tu trebati otkriti tajnu zasto uveliko "uvoze" trenere sa "kopna". A i pokazalo se da mozda njihov najbolji centarfor Oven nije dorastao svome ugledu. A po meni naveci problem im je ukomponovati najvece zvezde Lamparda i Zerarda. Dosada se pokazalo da nema mesta za obojicu u prvom timu, mozda neku utakmicu prorade kad su u istom timu, ali u drugim otkazuju.
 
Devil`s_Advocate:
Ja ovako mislim o chetvrtfinalu:
1.SCG
2.Italija
3.Brazil - favorit
4.Cheshka
5.Obala Slonovache - moj favorit :)
6.Engleska
7.Njemachka
8.Australija

Evo 8 najboljih igracha iz ovih ekipa:
1.Mateja Kezman
2.Alessandro Nesta
3.Ronaldinho
4.Tomasz Rosicky
5.Didier Drogba
6.Steven Gerrard
7.Bastian Schweinstieger
8.Mark Bresciano
Bravo za Schweinsteigera, najjaci mladi igrac u evropi.....
 

Back
Top