Likovanje

Pera_Zdera

Domaćin
Poruka
3.555
Sutne tip devojku pa joj se onda smeje u brk. Da li ste nekad videli osobe koje se podsmevaju tudjoj nesreci ili patnji...
Ili one likove koji namerno drugima stvaraju patnju pa uzivaju u tome... sve se smeju...

Sta mislite o takvim likovima? I o ovoj pojavi uopste?

PS Ako vam bude trebalo jos primera navescu ih kad prica malo odmakne...
 
Joj Pero, pa takvih je pun svet, a mogu vam reci, najvise mi se to dogadjalo, i najvise me pogadjalo u pubertetu. Valjda tada najmanje znamo sta trazimo, puno zelimo, a najvise je tirana dopingovanih ludim hormonima :)
 
Uglavnom su takvi nezreli momci... heh imam iskustva sa njima,ali neka nastave da se smiju,vise me ne pogadja njihovo nezrelo ponasanje... (jedan bi se ovdje posebno pronasao,steta sto ne posjecuje forum:) )
 
Ima ih previse i medju muskima i medju zenama. Zalosno je to,ali zakljucila sam da ova pojava nije uvek povezana sa mladoscu. Ima i matorih konja i kobila koji su toliko nesigurni i iskompleksirani, da prosto ne bi mogli da funkcionisu bez toga. Vremenom naucis da ih prepoznas i izbegnes. To su oni koji svaku recenicu pocinju sa JA........
 
Kada im zgazis na ponos, one ne preispituju sebe, nego histericno okrecu ledja i odlaze u nepovrat a za njima ostaje samo patnja, ali njih to nije briga. Jer sam odlazak znaci pobeda nad necijom ljubavlju.
Da, taj prokleti ponos. Pol nije bitan.
Kako ljudi ne shvataju da u ljubavi nema dobra i zla? Cemu to uzdizanje opstih vrednosti nad najuzvisenijom vrednoscu koja postoji?
Zasto je tako,,,,,ja to ne razumem.
 
well.... pevace na kraju >>>
karma police i've given all i can and its not enough....

off topic: tu pesmu uvek pustam kad me nesto zezne, cisto da me podseti da placam za neki svoj postupak...
 
Pera_Zdera:
Sutne tip devojku pa joj se onda smeje u brk. Da li ste nekad videli osobe koje se podsmevaju tudjoj nesreci ili patnji...
Ili one likove koji namerno drugima stvaraju patnju pa uzivaju u tome... sve se smeju...

Sta mislite o takvim likovima? I o ovoj pojavi uopste?

PS Ako vam bude trebalo jos primera navescu ih kad prica malo odmakne...
Pero moj toga ima a posto neko rece da sam ja magnet za kretene tako isto gledam jednog kako u ocaju pravi svasta ne bi li me povredio...Kaze ovako Goca Trzan: Ti si ubica decijeg lica i svaku bi sahranio, moram da kazem necu da lazem nisi me cak ni ranio....Ocekivalo se elem da cu ja da padnem u nesvest kad doticnog vidim sa novom dragom...Istina je zamalo se nisam komirala kad sam videla sa kakvom me je zamenio ali on tako jedino tako moze da funkcionise...Kad smo vec svesni toga ne znam sta non stop trci u moje drustvo i vitla mi oko zgrade...leci komplekse jer rekoh mu jednom da tesko da postoji neka koja ce ga istrpeti...pa valjda da mi pokaze da se nasla...sta li...
 

Back
Top