Izivljavanje

waikiki (:

Ističe se
Poruka
2.040
MONSTRUOZNO Vezao psa za kola i vukao ga putem :cry:

Stanovnike Grocke uznemirio je jutros užasan prizor - automobil je po putu vukao vezanog psa!

GadktkqTURBXy8xZTQ1ZTQwNTliNGFmZTQ4ZTU4NTg5NzQ3MDUyZWU5NC5qcGVnk5UCzQMUAMLDlQLNAdYAwsOVB9kyL3B1b.jpg


Jadna životinja bila je vezana za branik crvenog "golfa", a očevici tvrde da ovakvo mučenje sigurno nije mogla da izdrži.

- Ljudi su uralali na kola u pokretu, ali auto se nije zaustavio - napisao je jedan od očevidaca na društvenim mrežama.

Kako nam je ispričala jedna naša čitateljka upoznata sa nemilim događajem, jedna devojka prijavila slučaj Komunalnoj policiji. Oni su je uputili na udruženje za zaštitu životinja, dok su je u policiji rekli da je slučaj u nadležnosti "komunlaca". O sudbini kuce se još ništa ne zna, kao ni to ko će kazniti vozača, ako se ispostavi da je u pitanju morbidna zabava.



Ko je zaduzen za ovakve monstrume u Srbiji, komunalna policija nije, policija nije, ko je onda? :rtfm:

http://www.blic.rs/vesti/beograd/monstruozno-vezao-psa-za-kola-i-vukao-ga-putem/dqgx84d
 
Poslednja izmena:
U klanicama po Srbiji se zivotinje ubijaju na hiljade svakog dana, a pri tome imaju tretman koji nista nije manje surov od ovog na slici ali parice se ne dobijaju ako se "laje" o tom problemu.
 
Ne znam nisam bas upucena, ko ima nekakve informacije neka izadje u javnost, da se potegne kampanja

Zasto bi trebao da se tim problemom bavi neko treci kada oni koji uzimaju ozbiljnu lovu da se bave tim problemom se prave "slepi".

- - - - - - - - - -

Ne vidim dobro tablice da ga nadjem i zapalim auto

Jel ovo onaj fazon drzite me da ga ne ubijem? :hahaha: Eno na FBu imas na N mesta necenzurisane slike sada jos samo da vidimo koji ce internet ratnik prvi da uradi nesto konkretno.
 
Evo nastavka

NEVEROVATNO OBJAŠNJENJE Beograđanin tvrdi: Nisam namerno vukao psa kolima, desio se BIZARAN SPLET OKOLNOSTI
Fotografija psa koga vuče automobil po putu u Grockoj juče je uznemirila i šokirala Srbiju. Međutim, Beograđanin čiji je pas, ima neverovatno objašnje - on tvrdi da se zapravo radi o nesrećnom slučaju, a ne o zlostavljanju životinje.
Slika psa kojeg automobil vuče uznemirila je mnoge. Međutim, kako vlasnik psa tvrdi za "Alo", radi se o nesrećnom slučaju, a ne o zlostavljanju životinje. On kaže da je psu ukazana pomoć i da se sada oporavlja.
Naime, kako "Alo" piše jedan lovac je juče pre odlaska u lov, vezao svog lovačkog psa za kuku automobila, dok se pakovao.

Na momenat je ušao u kuću, kako bi uzeo nešto što je zaboravio, kada ga je kolega zamolio da mu pozajmi kola.
Ne razmišljajući, lovac kaže da je dao ključ od auta i zaboravio da prijatelja upozori na psa.

- Čovek kom sam pozajmio auto, čim je video da vuče za sobom psa, zaustavio je vozilo i odmah ga odveo kod veterinara - tvrdi lovac.

On tvrdi da je pas zbrinut i da se oporavlja od povreda kod kuće.

U MUP-u kažu da istražuju ovaj slučaj, ali da nemaju nikakve nove informacije.

Kako kažu iz Javnog komunalnog preduzeća "Veterina Beograd", njih niko nije zvao zbog ovog slučaja.

- Tokom vikenda radimo od osam do 16 sati. moguće je da je neko zvao posle toga, ali u toku radnog vremena nismo imali takav poziv - kažu iz ovog javnog preduzeća.

43OktkpTURBXy80NWY3NTA2MWMxMzhiYzA3MzAzMWI4NTdlODZiNGE2NC5wbmeTlQLNAxQAwsOVAs0B1gDCw5UH2TIvcHVsc.jpg


http://www.blic.rs/vesti/beograd/ne...sam-namerno-vukao-psa-kolima-desio-se/gr62qvm

Na raznim portalima tvrde da nije to taj pas
 
Naravno da nije taj pas. Pas sa prve slike je vučen je na levoj strani, a ovaj ima zavoje na desnoj.
Koliko se vidi leva strana lica mu je OK što je nemoguće.
Pogledajte samo koliki je trag krvi :sad2:

Ne verujem uopšte da je prvi pas preživeo.

Očigledno se zataškava stvar jer je monstrum možda nekog guzonje sin !!! :evil: :evil: :evil:
 
Zasto bi trebao da se tim problemom bavi neko treci kada oni koji uzimaju ozbiljnu lovu da se bave tim problemom se prave "slepi".

- - - - - - - - - -



Jel ovo onaj fazon drzite me da ga ne ubijem? :hahaha: Eno na FBu imas na N mesta necenzurisane slike sada jos samo da vidimo koji ce internet ratnik prvi da uradi nesto konkretno.
jok mogu sutra provozam bajs do smeredeva sta me kosta da zapalim drvce
 

Back
Top