Najgluplji haker na svetu :)

Kucao je svoju IP adresu.
Koja glupost!!!!!!!!!!!!!!!!!!
OVAJ DOBIJA NAGRADU ZA NAJGLUPLJEG COVEKA IKADA!!!
Najbolji deo.
What happened is clear: That guy entered his own IP-Adress in his mighty Hack-Tool and crashed his own PC. This way, the attack on my PC was a failure. I was already starting to think that I did not have to worry, but a good hacker never calls it a day. Two minutes later he returned.
 
codemaker:
Ma, znate li vi sta je nas Duduk za njega? GENIJE! :) :) :)
Koliko samo mora biti neznalica covek koji sam sebe syebe nekoliko puta....
pa nije sam sebe zeznuo, ovaj je imao firewall :) :) :)
Naravno po njegovim recima :)
A tek kad je trazio da ovaj skine firewal da bi ga napao. ja sam vristao :)
A onaj treci podje*ava :) pa kaze pravi haker mora da zaobidje sigurnosni sistem :)
 
tab503:
pa nije sam sebe zeznuo, ovaj je imao firewall :) :) :)
Naravno po njegovim recima :)
A tek kad je trazio da ovaj skine firewal da bi ga napao. ja sam vristao :)
A onaj treci podje*ava :) pa kaze pravi haker mora da zaobidje sigurnosni sistem :)
Da, yebiga, ne moze ga napasti ako se onaj zastitio sa firewall :) :) :)
A i onaj treci je odigrao ulogu, navlaceci budalu da se ipak pokaze kao haker...
Dakle, nemam reci koja budala....
 
Eh, Pjer, u firmama tokom tolikih godina, prilikom instalacije programa i slicnih radova, kakve sam sve neznalice sretao, razumeo bi da takvih debila ipak ima....
Budala se docepa nekog programa, pa onda misli da je to bas samo tako, pa veselo hakuje sam sebe a jos ne shvata da to sebi radi....
 
potpuno se slazem sa codemakerom. Ima neverovatnih slucajeva.
JA sam cak sreo i jednu osobu koja mi je posle pola sata mog objasnjavanja sva upitno pitala a zar BAS moram da budem na internetu dok skidam postu :)
Necete verovati kakvih likova ima sto onih koji ne znaju ali ce nauciti, sto nadareno glupih ljudi :)
 
Ma najvise me nerviraju oni koji jednostavno nece da nauce nesto, vec misle da sve sto leti to se i jede.
Nadju neki program, pogotovo neke sistemske utilities, pa veselo koriste sve opcije, od kojih je pola takvih da ti PC dobije trajno ostecenje mozga....
Tako da, mislim da onaj "haker" i nije izmisljena licnost, ima takvih budala... Nasao covek neki hakerski alat, pa unistava svoje vlastite diskove do iznemoglosti :)
Ta budala ce postati opasan, kad shvati gde se zayebao....
 
Ma sta vam je kakvih sve ljudi ima. Dodje meni drug sav vazan, kaza "napravio sam folder iz dosa?", mi ga svi nijemo gledamo, a on ko da je Ameriku pronasao. Isti taj dosje i kaze mi kad mi se sistem digne odmah imam 2GHz slobodnog prostora na hardu ??? Ima toga jos ...
@Pjer ma kakav firewall osoba ga nije ni imala, nego 127.0.0.1 je recimo shortcut ip adrese racunara kojeg koristis.
 
Ma ovakvih likova pun irc...
Pogotovu na nashim serverima..Doduse, ovi nashi klinci imaju malo veci IQ od planktona pa pokushaju da ti recimo uvale trojanca u html stranici od 256 KB Pozdrav za milosha LOOOL LOOOL ili se predstavljaju kao napaljena milica i mole te da uzmesh sliku i pogledash LOL LOL
O boze....
 

Back
Top