Gledaje televizije bez kablovske?

Моји родитељи су у пензији и вратили су се од 2007. на наш салаш стари у бечејском атару, на антену хватају неких 27 канала, националне + локалне, њима доста.
Аналогни телевизори(сони блек тринитронци оригинал Јапанци, два комада из 89. шљакају ко сингерице, то се не баца за данашњи треш без обзира на стари формат слике 4:3 који декодер преводи у 16:9) + декодер.
 
Hvala svima na odogovorima! Da li mzete da mi kazete gde mogu u Beogradu da kupim taj 3D uredjaj i da li sama mogu da ga prikljucim na antenu i televizor? Imam neku sobnu antenu i ranije sam pristojno gledala najglavnije kanale, dok nisu uveli digitalnu televiziju. Da li taj 3D uredjaj mogu da priklucim na tu sobnu antenu? Hvala jos jednom!
 
Hvala svima na odogovorima! Da li mzete da mi kazete gde mogu u Beogradu da kupim taj 3D uredjaj i da li sama mogu da ga prikljucim na antenu i televizor? Imam neku sobnu antenu i ranije sam pristojno gledala najglavnije kanale, dok nisu uveli digitalnu televiziju. Da li taj 3D uredjaj mogu da priklucim na tu sobnu antenu? Hvala jos jednom!

za sobnu antenu ti je potreban set-top-box t2 uredjaj za pracenje digitalnih kanala kao sto ste pratili preko repetitora stim sto sad imate digitalnu sliku
Set-top-box mozete kupiti u bilo kojoj radnji gde se prodaje tehnika.
 

Back
Top