Rusiti mit o dobrim ljubavnicima

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Dobar ljubavnik je onaj koji je jezikom jak ljubavnik odnosno pricom. To zene vole vise od uda.
Zato ne postoje dobri ljubavnici vec oni koji dobro manipuliraju zenama, jer zena sama po sebi nije napravljena da dozivljava orgazme.

Tako ko kaze da je kitom dobar ljubavnik je u zabludi.
 
sinnke:
Dobar ljubavnik je onaj koji je jezikom jak ljubavnik odnosno pricom. To zene vole vise od uda.
Zato ne postoje dobri ljubavnici vec oni koji dobro manipuliraju zenama, jer zena sama po sebi nije napravljena da dozivljava orgazme.

Tako ko kaze da je kitom dobar ljubavnik je u zabludi.

Zamisli ovo zene citaju...Idealan si za moju ordinaciju... :shock:
 
sinnke:
Sve ti je receno aene su si nametnule orgazam i ne moraju uvek svrsiti. Ima ih jako puno koje nisu nikad svrsile a lepo im je. Zato je i logicno da im nije kita presudni faktor.

glava odlucuje da li ces svrsiti, a ne ****. ako imas dobru zvaku (a prito se ipak moze gledati u tebe), uz malo kvalitetnog mazenja svrsavanju nema kraje. ponekad cak toliko i da boli (fizicki). one koje kazu da im je lepo, a nisu svrsile, ili lazu ili i ne znaju jadn za bolje...tako ti je t :lol: :lol:
 
sinnke:
Sve ti je receno aene su si nametnule orgazam i ne moraju uvek svrsiti. Ima ih jako puno koje nisu nikad svrsile a lepo im je. Zato je i logicno da im nije kita presudni faktor.

glava odlucuje da li ces svrsiti, a ne ****. ako imas dobru zvaku (a pritom :oops: se ipak moze gledati u tebe), uz malo kvalitetnog mazenja svrsavanju nema kraja. ponekad cak toliko i da boli (fizicki). one koje kazu da im je lepo, a nisu svrsile, ili lazu ili i ne znaju jadne za bolje...tako ti je to :lol: :lol:
p.s. pivo i kucanje ne idu bas najbolje :oops:
 
Ovo sve mi deluje jadno....
Zar jos niko nije svatio, da ne postoji dobar ljubavnik ili dobra ljubavnica?
Te dve stvari uvek moraju da idu zajedno, mislim na to da jedno bez drugog ne ide. Ljubavnici moraju biti kompatibilni. To je poenta. Ako su kompatibilni onda su dobri ljubavnici jedno za drugog.
Primer, moj bivsi je za mene bio fantastican, pa posle cujem za njega da je srednja klasa u krevetu. Isti taj bivsi me trazi i danas da imamo sex, jer nam je bilo tako lepo.
Moj primer, bila sam sa jednim ko je imao dobru pricu, lepo telo, a sex je bio ocajan. Nismo bili kompatibilni. Sve se svodi na to.
Nemoguce je da neko u mojim ocima bude los ljubavnik, a ja u njegovim dobra ljubavnica.
 
Ovo je stvarno dubokoumnije pitanje nego sto na prvi pogled izgleda.
U pravu je Sinke da nekako ne zavisi samo od kreveta i konkretnog sexa za kakvog ce te ljubavnika ona smatrati.
Moze vam sex biti fantazija dobar... ali ona ipak da tripuje da je prosecan...Isto i obrnuto... moze vam sex biti fantazija los a ona da tripuje da je dobar...

Daklem dobro je pitanje: Kako to neko odlucuje i na osnovu cega da mu je taj dobar.... Kad je dokazano da cesto pogresno misle... Da li je to sve stvar propagande... Da li ti treba da joj se predocis kao iskusan ljubavnik, pa ce te tako i smatrati... Dokazati se samo u krevetu definitivno nije dovoljno...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top