Volim.

Girl next door

Ističe se
Poruka
2.117
da se upisujem u spomenare. da chattujem. da jedem noblice sa cajem. sampitu. krempitu., ledene kocke. dinju. prvi dan skole. zadnj dan skole. novu godinu. i ostale praznike gde se dobijaju pokloni. da se cerekam bez razloga. da spavam. da pevam. igram. pisem. nerviram drustvo. sanjarim. da sam sama kod kuce. da gledam filmove vikendom. da gledam kora napred. da gledam kako pada kisa. da gledam kako pada sneg. da se sankam. hodam po snegu. grudvam se. skijam. volim i kosarku. volim moj sjaj za usne vise od zivota. volim da zevam. da plivam. da pravim sneska. jedem sladolede zimi. posmatram ljude iz meka. crtam na onom papiru sto se dobije u meku uz tacnu/.
 
ja samo volim da posmatram ljude iz meka....nekako posmatranje ljudi van meka nije isto....mislim ovako sam ja u meq i sve je tako drugachije kad gledam te ljude a ja u meq i sve....volim i sjaj za usne vishe od zhivota....moglo bi se retji da je moj sjaj za usne moj smisao zhivota....volim da sanjarim o sjajevima za usne....tako se zaturim pored sneshka i sanjarim kako mazhem usne sjajem sedetji u meq i gledajutji ljude....

oh....under the rock indeed
 
AntunTun:
ja samo volim da posmatram ljude iz meka....nekako posmatranje ljudi van meka nije isto....mislim ovako sam ja u meq i sve je tako drugachije kad gledam te ljude a ja u meq i sve....volim i sjaj za usne vishe od zhivota....moglo bi se retji da je moj sjaj za usne moj smisao zhivota....volim da sanjarim o sjajevima za usne....tako se zaturim pored sneshka i sanjarim kako mazhem usne sjajem sedetji u meq i gledajutji ljude....

oh....under the rock indeed

ih bwe, pusti devojcicu na miru.

Mada moram priznati da si me slatko nasmejao. Volim tvoje postove.
 
Volim da volim ;) volim noc,volim letnju kisu,volim poljubce,volim svoju gitaru,volim svoje snove,volim tudje snove,volim jer znam da volim :lol:
 

Prilozi

  • LoOve.jpg
    LoOve.jpg
    8,1 KB · Pregleda: 120
volim da trcim po snegu. da se bacam unazad i pravim otiske (znaaate)
volim muziku koju pustaju u meku.
volim da gledam tudje slike, ponekad se smilujem pa dozvolim drugima da gledaju moje. volim da legnem u krevet, pokrijem se preko glave i slusam muziku.
volim da pojedem zadnji red cokolade.
volim da umacem pomfrit iz eka u milkshake ili sladoled. volim da pojedem 2 ciza odjednom.
volim da razgledam izloge. volim da ignorisem prodavce koji mi vise nad glavom dok kupujem.
 
e pa onda sigurno imas 100Kg
Ima la je negde slika kako mama i cerka zajedno imaju sigurno tonu jedu neke glooposti iz meka.
Nadam se da nisi u tom stadijumu.
 
Volim plisane medvede,cokoladu,svoje prijatelje,Zlatibor,setnju po sumi,po Dunavskom keju,miris cveca,volim svoju sestru,instrumental muziku,bluz,udobne cipele.......
volim da volim;)
volim jednog decka,al vam necu reci ko je:lol: :p
 

Back
Top