Slucaj... kako joj saopstiti?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Pera_Zdera

Domaćin
Poruka
3.555
Ovako... Pre par dana upoznadoh jednu devojanu... u RL-u... nije sa foruma... I tako krenula ok pricica ... muvanje... culi se telefonom svaki dan...
I sad ona non stop prica: veza, veza, veza... A ja razmisljam onako... Pa tu je negde oko mog godista... meni cak deluje i par god starije od mene... Fizicki nije neka bomba... Mada kao pametna je i nemam pojma nesto mi se svidelo... neznam sta... ali mi ipak to nekako za neku ozbiljnu vezu i nije...
I ja njoj lepo zapakujem i serviram pricicu... kao da ja hocu samo kres semu sa njom...
I sad ona i dalje melje svoju pricu... veza, veza, veza... i jos nesto je pocela da laprda... kao da me testira nesto... I sad sam ja uopste vise izgubio zelju cak i za kres semom... Cak pitam sebe pa sto si joj uopste i rekao da hoces... kad realno i nisi nesto nalozen...
E sad je pitanje... Da li njoj na neki lep i kulturan nacin reci... "budimo samo prijatelji"...
Ili je ispaliti onako... po seljacki sto se kaze... kao "mala - pedala"...

Koji je nacin po vama bolji i zasto i jos vaznije...
Recite mi vi vasu recenicu kako bi vi to odradili?
 
pa ako si joj vec izneo svoju pricu i odnos s kojim bi jedno mogao s njom ,,,,ako ona to i dalje ne konta a ti vishe nemash strpljenja i zelje da bilo sta imas sa njom ..reci joj krakto i jasno ....pali ...
jer ako joj po mom misljenju iznesh predlog da budete prijatelji a on bash zagrejana za tebe onda moze samo da te smara i dalje ...

ne znam ..
eto to je moje mishljenje pa sad ti kako hocesh
 
Pero brate samo napred u izobilje,U Srbiji da ne kazem u Beogradu na jednog ide 6 devojaka.U poziciji si da izvoljevas.Radi sto ti volja i ne brini se...Najbolje bi bio da je cuvas kao dekor ako ima neki amfas
ili ako si motorizovan kao maskotu ali pazi svaka igracka od svog gazde jednog dana napravi marionetu...
 
Pera_Zdera:
Ovako... Pre par dana upoznadoh jednu devojanu... u RL-u... nije sa foruma... I tako krenula ok pricica ... muvanje... culi se telefonom svaki dan...
I sad ona non stop prica: veza, veza, veza... A ja razmisljam onako... Pa tu je negde oko mog godista... meni cak deluje i par god starije od mene... Fizicki nije neka bomba... Mada kao pametna je i nemam pojma nesto mi se svidelo... neznam sta... ali mi ipak to nekako za neku ozbiljnu vezu i nije...
I ja njoj lepo zapakujem i serviram pricicu... kao da ja hocu samo kres semu sa njom...
I sad ona i dalje melje svoju pricu... veza, veza, veza... i jos nesto je pocela da laprda... kao da me testira nesto... I sad sam ja uopste vise izgubio zelju cak i za kres semom... Cak pitam sebe pa sto si joj uopste i rekao da hoces... kad realno i nisi nesto nalozen...
E sad je pitanje... Da li njoj na neki lep i kulturan nacin reci... "budimo samo prijatelji"...
Ili je ispaliti onako... po seljacki sto se kaze... kao "mala - pedala"...

Koji je nacin po vama bolji i zasto i jos vaznije...
Recite mi vi vasu recenicu kako bi vi to odradili?

Perice, tebe ova tema izgleda bas muci ;)

Pogledaj moj topik od sinoc, prica je recimo slicna tj vise su nam dileme slicne :)
 
Pa pusti je da te testira, pa padni na testu.
Nego otkad su to pametne ali ne bas zgodne ribe za kres semu? A ko su ti drugarice? Dugonoge i sisate praznoglavke,a?
Sad razmisljam da li da odmah stavim da nije u pitanju nikakva generalizacija ili da jednostavno cekam da se nadje neko ko ce da zapocne... prepucku.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top