Kako zvuci vas glas vama i drugima na snimku kada pricate a kako kad pevate?

u jbt sto kojotic ima sexy voice :eek:
malo lici na voice off iz grlom u jagode
kojote hoces da radis na hot line? :zper:
Ček', ček', sačekaj malo, Najbolja!
Da nisi ti slučajno ona mala što mi maločas nije dala da pevam o njenoj guzi i dragim joj gaćama? :zelenko3:

Elem, pristajem da radim na hotlajnu, ako obećaš da nećeš svojim glasom hladnokreštati u moju vruću slušalicu? :lol:
 
necu,samo cu da slusam i uzivam matori :zper:

You wish, matori fićfiriće.
Priča se da će vam uskoro jedan matori Kojot, iz rođendanske torte povaditi po desetak svećica,

odgrišće vam dvoslojne strije i troslojni celulit sa zadnjica i pustiće vas da takve šetate po Krstarovu. z:lol:


(konvertujem ovu pisanu u glasovnu poruku, uskoro ćete je čuti :hahaha: )
 
Poslednja izmena:
sad i ubuduce te vadi sto imas sexy glas,mozes da nastvis da lupetas po obicaju,bice ti uglavnom oprosteno
Da rezimiramo:

Koja: sexi glas, vitak stas, impozantna visina, srednje četrdesete, markantan muškarac...

Najbolja: kreštav glas, ugojila se, oniža, kasne tridesete, drugarica ex-najbolje ribe...

Poenta: ubuduće će Koja biti sve više sexy, a Drugarica će sve više kreštati, sve dok jednom ne ostane bez glasa, k'o što je ostala bez stasa... Lupam.

Obožavam te i ovako kreštavu i bez stasa, kao što ću te obožavati i kad jednom ostaneš i bez glasa. :) :heart:

P. S. Već sam ga digao...

http://forum.krstarica.com/showthre...rumashe-ce?p=29618553&viewfull=1#post29618553
 
Da rezimiramo:

Koja: sexi glas, vitak stas, impozantna visina, srednje četrdesete, markantan muškarac...

Najbolja: kreštav glas, ugojila se, oniža, kasne tridesete, drugarica ex-najbolje ribe...

Poenta: ubuduće će Koja biti sve više sexy, a Drugarica će sve više kreštati, sve dok jednom ne ostane bez glasa, k'o što je ostala bez stasa... Lupam.

Obožavam te i ovako kreštavu i bez stasa, kao što ću te obožavati i kad jednom ostaneš i bez glasa. :) :heart:

P. S. Već sam ga digao...

http://forum.krstarica.com/showthre...rumashe-ce?p=29618553&viewfull=1#post29618553
dzaba ti sve kojo,ja i dalje drzim cas!!!
 

Back
Top