Cura za noc ili cura za vezu???

poljubac meni znaci vezu a veza donosi odgovornost

neozbiljna veza moze ali i ne mora da donosi probleme... ja volim mir, uzivam u njemu, bilo kakav problem mi apsolutno nije potreban.... so, voljan sam da rizikujem gubitak mira samo u posebnim slucajevima

prosto
 
d1:
poljubac meni znaci vezu a veza donosi odgovornost

neozbiljna veza moze ali i ne mora da donosi probleme... ja volim mir, uzivam u njemu, bilo kakav problem mi apsolutno nije potreban.... so, voljan sam da rizikujem gubitak mira samo u posebnim slucajevima

prosto


da kad ti to tako kazes
ali ako to gledas sa osetljive strane ili sa moje strane onda ces da vidis da su poljubci jako bitni da znas da li mozes da volis tu osobu ili ne

ali mi smo svi veoma razliti s'time i nasi kriterijumi

tvoj stav sa poljubcima mi se veoma dopada li to je nemogu sigurno :-D
 
hmmm....

ne vidim kako po poljubcu ja mogu da zakljucim dal mogu da zavolim osobu ili ne... ja to ne mogu da razumem... uostalom, ako me poljubac razocara uvek mogu da prekinem vezu...

svrstacu tvoj stav na policu na kojoj pise suvise romantican :D
 
bobba:
Kako se to sad odredjuje

sta je to u curi sto je svrstava za "curu za noc" i "curu za vezu"
kako se to mora ponasati da bi se dobio taj epitet
sta to vide muskarci i kako to oni odredjuju


pliz :-D


Ako devojko padnes prve noci nisi zanimljiva normalnim momcima.Poenta je u tome
da se nedas dugo vremena da bi ga zainteresovala.Sve sto se brzo dobije brzo se izgustira,
ali u cekanju momci naravno normalni shvate sto imaju,zaljube se i to je to.Poenta je
dakle sto duze mucis muskarca to si draza za sve ostalo... :shock:
 
Psihologue:
Ako devojko padnes prve noci nisi zanimljiva normalnim momcima.Poenta je u tome
da se nedas dugo vremena da bi ga zainteresovala.Sve sto se brzo dobije brzo se izgustira,
ali u cekanju momci naravno normalni shvate sto imaju,zaljube se i to je to.Poenta je
dakle sto duze mucis muskarca to si draza za sve ostalo... :shock:
nonsens.... moja najduza veza je startovala posle 30 minuta price...
 
Psihologue:
Ako devojko padnes prve noci nisi zanimljiva normalnim momcima.Poenta je u tome
da se nedas dugo vremena da bi ga zainteresovala.Sve sto se brzo dobije brzo se izgustira,
ali u cekanju momci naravno normalni shvate sto imaju,zaljube se i to je to.Poenta je
dakle sto duze mucis muskarca to si draza za sve ostalo... :shock:

hehe znaci to je to
zato me svi i ostavljaju
kazu da ne zele da cekaju :-D

znaci mora se imati instikt za vas
kad bi vam se dalo a kad ne

veoma interesatno
 
sto je lepo rekao edi marfi...

da 6 meseci ne jedes i da ti neko baci kreker vristao bi kako je to najbolji kreker kojeg si ikad pojeo u zivotu... i naravno traziti jos...

posle 3 meseca klopanja jednih te istih krekera jednog jutra ces reci "heeejjj.... ovo nije super kreker... ovo je obican kreker", i naravnno sledi razocaranje...

ne znam cemu zavlacenje
 
bobba:
Kako se to sad odredjuje

sta je to u curi sto je svrstava za "curu za noc" i "curu za vezu"
kako se to mora ponasati da bi se dobio taj epitet
sta to vide muskarci i kako to oni odredjuju


pliz :-D


Iskreno,nemam pojma sta me natera na to,verovatno tako misli i vecina muskaraca al necw da kazu,mada ima tu i malo do devojke,tj. malo vise,sve zavisi od nje kako se postavi,ako se u samom startu slozimo po nekim stvarima i vidimo da imamo dosta toga zajednicko onda bi to moglo i da traje,a te kako ih nazivas "cure za noc" to je uglavnom samo cist sex,vidimo se sad pa ko zna kad.
 
cvele_kv:
Iskreno,nemam pojma sta me natera na to,verovatno tako misli i vecina muskaraca al necw da kazu,mada ima tu i malo do devojke,tj. malo vise,sve zavisi od nje kako se postavi,ako se u samom startu slozimo po nekim stvarima i vidimo da imamo dosta toga zajednicko onda bi to moglo i da traje,a te kako ih nazivas "cure za noc" to je uglavnom samo cist sex,vidimo se sad pa ko zna kad.

da
da
da to je to
lepo kazes bre
oseti se to
ko je za koje vode :-D
 
bobba:
hehe znaci to je to
zato me svi i ostavljaju
kazu da ne zele da cekaju :-D

znaci mora se imati instikt za vas
kad bi vam se dalo a kad ne

veoma interesatno


Ako imas vremena da cekas onaj pravi ce naici.Iako muskaraca ima manje vi devojke imate
lepotu neophodnu za jednog muskarca.Sve se vrti oko vas.Sve moje analize o zenama su to pokazale.Ako te sutne odmah ili je budala ili klinac , uvek sam bio misljenja da svaka zena
ponaosob ima mnogo toga privlacnog na sebi i u sebi.... :shock:
 
bobba:
Kako se to sad odredjuje

sta je to u curi sto je svrstava za "curu za noc" i "curu za vezu"
kako se to mora ponasati da bi se dobio taj epitet
sta to vide muskarci i kako to oni odredjuju


pliz :-D

Спонзоруше су добре за ноћ (само секс и ништа више)
Цура за везу је тежа категорија , оне углавном теже падају а секс тек после пар недеља .
 
bobba:
Kako se to sad odredjuje

sta je to u curi sto je svrstava za "curu za noc" i "curu za vezu"
kako se to mora ponasati da bi se dobio taj epitet
sta to vide muskarci i kako to oni odredjuju


pliz :-D
Koliko sam imala prilike da vidim, koliko je spremna da bude glina u rukama coveka koji ce da je oblikuje, tim pre se svrstava u curu za vezu..... Srecom, ne razmisljaju svi tako;).
 
ЧИЧА ДРАЖА:
Спонзоруше су добре за ноћ (само секс и ништа више)
Цура за везу је тежа категорија , оне углавном теже падају а секс тек после пар недеља .
Je l' to ono- ako cura spava s tobom posle dve nedelje, laka je, a ako spava posle dve nedelje+jedan dan, onda je ozbiljna cura?
 

Back
Top