Sta trenutno radis 6

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
znam da ti nije z autehu. a bas si pisala i ja ti rekla da kod mene radio normalno. al ja sma ga deinstalirala, jer mi nije trebao i reko ja da ga instaliram, lakse mi je da radim u lr, i nista...odhebe sifru. na kraju radila automatske u picasi, koja vise i nema apdejtove :roll:

nemoj da skidas sa sifrom, nego da zamenis onaj dll u folderima, tad ce da radi bez problema

pa cak i portabl nece se istalira, a on nema sifre
tako me ps zezo pa sam skinula portabl 6 i super radi vec dve god se ne buni
al sto ovo govvno nece ni portabl da mi da ne kapiram, a nisam ja neki mag za te instalacije, ne umem problem da resim, moracu da pronjuskam kod servisera jel ima neka caka da mi neki instalira, kad mogu ceo win za 20e pa majku mu valjda ce neko i jedan proglam za neke pare da mi ubaci

- - - - - - - - - -

....stipse jedne sto ti ne daju ...

...predpostavila sam da je nesto bas bitno cim toliko puta pokusavas....

hbem li ga, u komentarima tamo odakle sam skidala neki se bune a nekima je uspelo, vrv od umeca instaliranja zavisi, a ja sam za to duduk :roll:
moracu da nadjem nekoga da mi to sredi

a hbg oce da kupis, sica 180$ :malav:
 
pa cak i portabl nece se istalira, a on nema sifre
tako me ps zezo pa sam skinula portabl 6 i super radi vec dve god se ne buni
al sto ovo govvno nece ni portabl da mi da ne kapiram, a nisam ja neki mag za te instalacije, ne umem problem da resim, moracu da pronjuskam kod servisera jel ima neka caka da mi neki instalira, kad mogu ceo win za 20e pa majku mu valjda ce neko i jedan proglam za neke pare da mi ubaci


ne znam..ja nemam portabl verzije. kazem ti najverovatnije je fora u tome, naci torent kod koga zamenis samo taj fajl. bukvalno dobijes i odes u program files, obrises postojeci dll (znaces koji je, jer takav isit dobijes sa torentom) i taj dobijeni stavis umesto originala. nije mi se desavalo tako nesto, a lr mi ne treba da ga isprobavam sad.
instalirace ti...to nije problem.

- - - - - - - - - -

srbija je valjda jedina zemlja u kojoj bezbedno mozes da skidas programe i filmove. :lol:
 
ne znam..ja nemam portabl verzije. kazem ti najverovatnije je fora u tome, naci torent kod koga zamenis samo taj fajl. bukvalno dobijes i odes u program files, obrises postojeci dll (znaces koji je, jer takav isit dobijes sa torentom) i taj dobijeni stavis umesto originala. nije mi se desavalo tako nesto, a lr mi ne treba da ga isprobavam sad.
instalirace ti...to nije problem.

meni to spansko selo sto mi ti predlazes :lol: al aj probacu da pronjuskam
bas cu da se raspitam kod servisera oce li neki da mi to sredi, pa nek naplati nesto, mislim kontam vise od 20e ne moze da ga hebes

- - - - - - - - - -

pocecu goblene da veze jjebes mi sve, barem me nece niko ucenjivati za tolike dolare :lol:

- - - - - - - - - -

cek samo kad nabavim onu tablu za crtanje pa kad krene da me jjebe ps onako iz inata, pa kad zafrljacim sve kroz prozor i pocnem torbice da pletem od macijih dlaka :rotf:
 
E metlo nisi toliki duduk ako kontas engleski pise ti read me kako da uradis.. uglavnom podmetneš taj dll kao sto ti je medžik rekla..

obicno se nadje u direktorijumu krek.. i iskopras ga u program fajls pa u direktorijum programa..

Instaliraj tim vjuver pa daj boji sifru da ti to sredi pa je vodi posle na palacinke..
 
mace a koji prekopiram? odakle mi taj koji prekopiram?
razumem ja momenat brisanja al ne razumm momenat ubacivanja drugog?

taj drugi je krek...i taj dobijes kada skines sa torenta lr.

instaliras lr taj koji si skinula, ali ga ne pokrenes odmah, nego odes i obrises originalni dll fajl i prekopiras taj dobijeni. dll dolazi zajedno sa lr.

probaj da nadjes takvu verziju i vidi dal ce ti raditi i koliko. ako se i to zezne, onda ne znam.....def vidi sa serviserom.
 
E metlo nisi toliki duduk ako kontas engleski pise ti read me kako da uradis.. uglavnom podmetneš taj dll kao sto ti je medžik rekla..

obicno se nadje u direktorijumu krek.. i iskopras ga u program fajls pa u direktorijum programa..

e to me interesuje, odakle ga uzmes
aha znaci u kreku

dve zabe, jedna skakuce ko luda, druga sedi mirno
pita ova mirna - kreeek??
- ne kokain
:lol:
 
taj drugi je krek...i taj dobijes kada skines sa torenta lr.

instaliras lr taj koji si skinula, ali ga ne pokrenes odmah, nego odes i obrises originalni dll fajl i prekopiras taj dobijeni. dll dolazi zajedno sa lr.

probaj da nadjes takvu verziju i vidi dal ce ti raditi i koliko. ako se i to zezne, onda ne znam.....def vidi sa serviserom.

sad skapirah eno kad i konjina rece
aj probacu sutra to da cackam
ako me nema oborila sam i win sistem :malav:
 
bitno je ne pokrenuti odmah lr.

si sefe
pionir 2.gif
 
Laku noc..

- - - - - - - - - -



Svalera na baterije..

pa majku mu od ovolikih svalera valjda ce neki znati da ubode kako valja, pa da ne moram sa tim na struju se bakcem
zamisli kratak spoj padne i njemu sistem, ko svemu cega se ja dovatim, i dobijem elektro udar u vaginu :eek: sta mislis dal je tad orgazam ultimativan :lol:

- - - - - - - - - -

aj q noc...ljudi odoh

aj nocka
ja nastavljam da buljim u sokocalo
 
pa majku mu od ovolikih svalera valjda ce neki znati da ubode kako valja, pa da ne moram sa tim na struju se bakcem
zamisli kratak spoj padne i njemu sistem, ko svemu cega se ja dovatim, i dobijem elektro udar u vaginu :eek: sta mislis dal je tad orgazam ultimativan :lol:

Ne znam al to sto ti cesto kazu luda si ko struja.. bi dobilo nov erotski smisao :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top