Sta trenutno radis 6

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nema na čemu. Samo da ne bude skuplja dara nego mera, može da se desi i to vrlo lako da ti se više isplati da pazariš neki veći fon sa paketom koji bi ti sve to radio šta ti treba...i pretplata na 12 meseci da ga otplatiš.. i igraš se u međuvremenu ( :

Pridavi ih tamo da sve potanko objasne..

Nedo, ne znam koji ti je distributer niti koliku sumu si spremna da potrošiš, ali postoji opcija flat prepaida u sbb-u, tj postojala je pre jedno 2-3 godine i bila je super.

°

ja sam to imala prije par god
na godinu dana za 1000 din mjesecno
tipa 5 gigabajta
fora je sto to ne pokriva igorice i filmove, sasvim sigurno
meni je trebalo za mejlove zbog posla tada


hvala vam svima na pomoći, njuškam sad po cenovnicima i nije mi dobro,
pa neću zlatne poluge da kupujem ljudi moji :lol:
ovaj VIP još najbolja ponuda, ali dve godine su dve godine, nemam ja stalni posao pa da se ubulim u to,
idem da razmišljam još neko vreme
 
hvala vam svima na pomoći, njuškam sad po cenovnicima i nije mi dobro,
pa neću zlatne poluge da kupujem ljudi moji :lol:
ovaj VIP još najbolja ponuda, ali dve godine su dve godine, nemam ja stalni posao pa da se ubulim u to,
idem da razmišljam još neko vreme

pa bolji ti je neki paket obican sa non stop netom
na telefonu
ili tabletu
to sad ide preko kartice, ne treba ti stik
i koliko znam bilo je onih paketa sto kad se potrosi placeni net
ti i dalje imas protok, al sporiji
to pregledaj, to je za tebe
 
a da ja sam 14 nivo trenutno i na onom najjeftinijem turniru se pojave likovi 40 i neki nivo i meni zapao taj sto je 40 i neki nivo i naravno oduvao me ko pahulju.:zcepanje:

- - - - - - - - - -

sta radi 40 i neki nivo na najjeftinijem turniru :evil:

- - - - - - - - - -

fali mi jedan turnir da dobijem da osvojim i taj prsten i zato sam navalila ko mutava da igram, al samo gubim...valjda od prevelike zelje. pa se sad malo sredjujem ovde na 4umu. :rida:

- - - - - - - - - -

pre neki dan kad sam igrala radi igre osvojila dva turnira skoro uzastopno. :(
 
bolje i bilijar live igrica, nego grand kazino u realu...a ove dve najbolje frendice ga zadnje vreme cesto pominju, pa sve bi mogle, pa trebalo bi jednom da odemo nismo dugo...uzas...kad pogubimo slatke parice ima ko popisahne da izadjemo. kad se setim jedno vece dosle nas tri sredjene ko za paradu...4 ujutro izlazimo, ko poplava da nas je nanela :zcepanje:
 
Sa pokemona presla na virtuelni bilijar :lol: Tebi je stvarno dosadno.

pa bilijar je bolji...mozes da ga igras kad hoces i koliko hoces i nista ti ne zavisi. niko te ne tera da igras skuplje igre mozes stalno da igras london za 50 novcica. ne moras ni na turnir, nista.

- - - - - - - - - -

ima ljudi koji su odigrali po 20 hiljada partija...ima i dosta nasih sa bilionima zetona. :D
 
ja nista igrice osim ponekad memoriju

ja se navukla na bilijar i evo danas bas samo gubim...i ne verujem lepo da vec koji put na kraju ubacim sa crnom i belu i to ne u istu rupu, nego bela odgmize u neku drugu rupu. :(

- - - - - - - - - -

mala smrdljiva loptica odgmize u rupu zajedno sa crnom i razveseli protivnika. a ne znaju loptice da odgmizu u rupu kada treba da odgmizu :evil:
 
sad ako nisma razbila fon necu nikada...ybt ovaj je prvi razbio l;opte upala mu jedna i igrao jos par puta i ja ubacim sedam, sedam hebenih lopti redom...znaci hebenih lopti sedam i crna hebena okrzne ivicu rupe i ne upadne i ovm ostale tri lopte lepo namestene i ubaci ih i onu moj namestenu crnu samo je delic falio da upadne. popyzdela sam. ajde ako je neko bolji igrac ok, ali bre kad se tako namesti. :(

- - - - - - - - - -

malo je falilo fon da razbijem
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top