Sta trenutno radis 6

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ok je da ga staviš 24h u pirinač, ali raskopljen -sve pre toga što možeš da rasklopiš. I da ga nisi stavljala na punjač, tj izvor struje pre toga.

Upao u reku.
Skocio te je bilo aiiii telefon u dzepu.
Rasklopljen,cinija pirinca,tri ili cetiri dana bio u njoj,ne secam se.
Bitno je promesati pirinac cesce da suvi upija vlagu.
Radi fon i danas normalno samo druga kartica ne moze da se stavi,prikazuje da je nema.
 
ima li neko ovde VIP modem za internet, onaj na dopunu i valja li to uopšte?
imaju svašta nešto ali se ja ne bih obavezivala na dve godine jer nikad ne znam hoću li sledeći mesec raditi pa ne bih da ulazim u obavezu, a zanima me kakav je net na ovaj dopunski sistem :think:
 
e da fleš, nisam mogla da se setim hvala,
ne radim ja ništa na lapu,samo za igrice i filmove mi treba, verujem da je slab ali bolje nego ništa

Ma ja izbrisao, ne znam šta pitaš..pa da se ne petljam bezveze ;)


Mislim da to nije najbolja opcija za igrice i filmove jer skida nenormalno mnogo...tako da će da ti prebaci paket koji budeš platila, npr. umesto 2.500 platićeš 3.500 ili čak i više, zavisi šta gledaš...

Raspitaj se i neka ti potanko objasne potrošnju.

Ne znam da li bi preko moba neki paket bio pogodniji. Zlozi maximalno koristi te pakete za igrice na mobu....
 
Ma ja izbrisao, ne znam šta pitaš..pa da se ne petljam bezveze ;)


Mislim da to nije najbolja opcija za igrice i filmove jer skida nenormalno mnogo...tako da će da ti prebaci paket koji budeš platila, npr. umesto 2.500 platićeš 3.500 ili čak i više, zavisi šta gledaš...

Raspitaj se i neka ti potanko objasne potrošnju.

Ne znam da li bi preko moba neki paket bio pogodniji. Zlozi maximalno koristi te pakete za igrice na mobu....

nemam ja taj pipavac mob, običnu nokiu dugmetaru tako da fon otpada, još ću ih gnjavitidok ne odlučim sigurno,
hvala za pomoć :)
 
nemam ja taj pipavac mob, običnu nokiu dugmetaru tako da fon otpada, još ću ih gnjavitidok ne odlučim sigurno,
hvala za pomoć :)

Nema na čemu. Samo da ne bude skuplja dara nego mera, može da se desi i to vrlo lako da ti se više isplati da pazariš neki veći fon sa paketom koji bi ti sve to radio šta ti treba...i pretplata na 12 meseci da ga otplatiš.. i igraš se u međuvremenu ( :

Pridavi ih tamo da sve potanko objasne..
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top