Friends with benefits

Pa zar nije prijateljstvo emocija?
Meni je to isto ljubav, samo malo drugačija od ljubavne ljubavi.

- - - - - - - - - -



Pa jesi u vezi. Drug ti je, i ljubavnik, samo niko ne želi da bude u vezi, pa da mora da se upoznaje sa mamom, sakriva bivšeg dečka, ili gleda film koji mu je zapravo dosadan...

Pa emocija je i prema sestri,pa ne kresemo rodjene sestre:mrgreen:
 
Nije baš :) Al to je verovatno i do relativizma, negde su moralne barijere drugačije postavljene


Aha, opet je moral stigao na red.
Ćutim i slušam :ceka:

- - - - - - - - - -

A i nije isto prijatelj i svaler.sa svalerom jesi prijatelj i jesi u vezi,sa prijateljem ne

Ali prijatelj može da bude bivši švaler, zar ne?
To su u stvari najbolji prijatelji, svi sve znamo, i sad možemo lepo da se družimo.
 
Pa zar nije prijateljstvo emocija?
Meni je to isto ljubav, samo malo drugačija od ljubavne ljubavi.

- - - - - - - - - -



Pa jesi u vezi, to jest povezan, ali ne u vezi. Drug ti je, i ljubavnik, samo ni ti ni on ne želite da budete u vezi, pa da mora da se upoznaje sa mamom, sakriva bivši dečko/devojka, ili gleda film koji mu/mi je zapravo dosadan...

Šta znam, ne bih rizikovala prijateljstvo do kojeg mi je stalo radi nečega što zapravo i ne želim.
Kad ti nije stalo, onda je svejedno, što da ne.
 
Aha, opet je moral stigao na red.
Ćutim i slušam :ceka:

- - - - - - - - - -



Ali prijatelj može da bude bivši švaler, zar ne?
To su u stvari najbolji prijatelji, svi sve znamo, i sad možemo lepo da se družimo.

Uuu pa ne!
Ako je bivsi,znaci da se jednome emocija ugasila.taj moze da zeli prijateljstvo.ovaj drugi koji je ostavljen...njega ipak rade osecanja,sujeta..to nije dobro tlo za iskreno prijatelstvo,jer nisu u ravnotezi.jedan uvek vise zeli
 
Uuu pa ne!
Ako je bivsi,znaci da se jednome emocija ugasila.taj moze da zeli prijateljstvo.ovaj drugi koji je ostavljen...njega ipak rade osecanja,sujeta..to nije dobro tlo za iskreno prijatelstvo,jer nisu u ravnotezi.jedan uvek vise zeli

Pa znam, ali posle nekog vremena?
Kad se smire strasti?
Ja se družim sa svim bivšim momcima (i šta su već bili), zato te pitam.
 
oni koji su mi prvo bili prijatleji, nikad nisu pstali ljubavnici. a neki ljubavnici su postali prijatelji..
generalno, neko sa kim se kreses ti je valjda nesto, nije neprijatelj?
AKO NIJE NEPRIJATELJ ONDA JE PRIJATELJ!
molim lepo, ako ima jos nesto nejasno..:ceka:
 
oni koji su mi prvo bili prijatleji, nikad nisu pstali ljubavnici. a neki ljubavnici su postali prijatelji..
generalno, neko sa kim se kreses ti je valjda nesto, nije neprijatelj?
AKO NIJE NEPRIJATELJ ONDA JE PRIJATELJ!
molim lepo, ako ima jos nesto nejasno..:ceka:

Овако је и код мене.
Ако ме неко није привукао у првих пар месеци познанства, неће никад.
Код мене је увек била јасна граница.
 
ja znam da se termin prijatelj koristi za ljubavnika.

tako jednoj mojoj poznanici keva rekla, zabrinuta sto ova nema muskarca - nadji nekoga da imas, prijatelja. :lol: zena je mislila na nekoga sa kim ce se barem povremeno vidja, a ne bukvalno prijatelja, nekoga sa kim se druzi.

tako da ja ne kontam kakav je to prijatelj sa kojim bih se kresnula. to je ono sto ja ne razumem, koji je to stepen prijateljstva.

- - - - - - - - - -

Idi bre koto.izmedju prijatelja i neprijatelja kod mene stane ceo kanjon morace

:rotf:
 
Najbolja stvar na svetu, sto se tice musko-zenskih odnosa.

- - - - - - - - - -

Ja sam protiv.ne spavam sa onima prema kojima ne gajim emocije.ako gajim emocije,onda mi samo seks nije dovoljan.
Vrednija su mi prijateljstva od povremenog seksa.

Tako bilo sa dvadeset,tako i sada sa pedeset.
Pretpostavljam da je to ok za ljude koji ne mogu da nadju partnera,pa da se ne rasuse :malav:

Prijateljska emocija je cvrsca od vecine bracnih odnosa i ozbiljnih veza, koji nisu ni za krac. Dodavati sex takvom odnosu, ako se moze, je samo dodatni plus.

Inace, bracni odnosi i ozbiljne veze su u vecini slucajeva ocaj ocaja, jer se ljudi povezuju na osnovu zajednickih ciljeva, a ne na sustinsko-karakternom nivou.

Prijatelji, oni pravi, se povezuju na karakternom nivou.
 
Zasto ti je neki muskarac drug? Zato sto te seksualno ne privlaci. Prosto kao pasulj. Da te privlaci ili bi ti bio decko ili bivsi decko ili povremena sema ili mozda nedosanjani san, onaj kome se pretvaras da si drugarica a zelis vise.

Ovako ti je samo jedna "drugarica" vise.
 

Back
Top