Vaša ocena dobrih filmova

sto se tice teme
ima nekih filmova kojoi mi nikad ne dosade
recimo foresta sam gledala jedno 4 puta:)
sedam godina na tibetu par puta, e da i onaj gde bre glumi smrt..a antoni hopskinsom..upoznaj dzo bleka:)) aa odlican film.
volim almodovara, bash bash
generalno spanske filmove, uzbudljivi su
volim la bela vita..neam pojma kako se pise. divan film:)
volim lepe komedije. npr mag rajan bash gotivi..besani u sijetlu, imate postu, pa onaj ..francuski poljubac..
volim te fantazije sve, harija potera i gospododare prstenova npr:)
ih. volim filmove:)

- - - - - - - - - -

Dobra je glumacka ekipa, mada ja Tima Bartona ne volim, kod njega je sve nekako prenaglaseno, mada su mu filmovi vizuelno odlicno uradjeni.
ma pusti me tehnike, jel te dirnuo..negde? to mi kazi? :)
 
ma pusti me tehnike, jel te dirnuo..negde? to mi kazi? :)

Nisam gledala ovaj fim, gledala sam neke druge njegove. Jedini koji mi se zaista dopa o je Edvard Makazoruki. Ostali mu se manje-vise zasnivaju na vizuelizaciji i efektima. Alisu je radio u 3D, nije lose ispalo. Fabrika cokolade mu je opet beskrajno glup i dosadan film pored svih efekata koje je natrpao. Svini Tod, onako, bolji je od Cokoladne fabrike.

Ja licno nisam njegov fan, i gledam na njegove filmove kao na zanimaciju ako nemam nista drugo da radim.

P.S.
Drago mi je da neko misli da je Meet Joe Black dobar film (jer jeste), posto svi nesto prevcu ocima kada im to kazem.
 
Три кондорова дана, са Редфордом и Феј Данавеј чија појава ме увек асоцирала на управницу конц логора, иначе просто невероватно како су се брзо смували.
Блиски сусрет треће врсте, Коначна одисеја, Аватар(пре свега визуелно по питању ефеката можда до сада најбоље урађен филм), Гравитација... :super:СФ.
 
Три кондорова дана, са Редфордом и Феј Данавеј чија појава ме увек асоцирала на управницу конц логора, иначе просто невероватно како су се брзо смували.
Блиски сусрет треће врсте, Коначна одисеја, Аватар(пре свега визуелно по питању ефеката можда до сада најбоље урађен филм), Гравитација... :super:СФ.

Gravitacija je jedan od boljih filmova novije generacije i prijatno sam iznenedjena. Iako Klunija ne mogu da svarim :lol:
 
Од старијих класика


"Смрт у Венецији" - Лукино Висконти

"Амаркорд" ("Сећам се") - Федерико Фелини

"Лимени добош" - Фолкер Шлендорф

"Врт Финци-Континијевих" - Виторио де Сика

"Велики Гетсби" (1974.) - Џек Клејтон
 
sto se tice teme
ima nekih filmova kojoi mi nikad ne dosade
recimo foresta sam gledala jedno 4 puta:)
sedam godina na tibetu par puta, e da i onaj gde bre glumi smrt..a antoni hopskinsom..upoznaj dzo bleka:)) aa odlican film.
volim almodovara, bash bash
generalno spanske filmove, uzbudljivi su
volim la bela vita..neam pojma kako se pise. divan film:)
volim lepe komedije. npr mag rajan bash gotivi..besani u sijetlu, imate postu, pa onaj ..francuski poljubac..
volim te fantazije sve, harija potera i gospododare prstenova npr:)
ih. volim filmove:)

- - - - - - - - - -


ma pusti me tehnike, jel te dirnuo..negde? to mi kazi? :)
Almodovarov
 

Back
Top