srećan rođendan

esperanca137

Iskusan
Poruka
6.368
Danas je rođendan našim dragim forumašima

Bems i Iluzionista

Ja im poklanjam ovo:

Bog nam nije obećao osmeh bez suza,put bez trnja,radost bez tuge.....
ali nam je darovao da volimo i budemo voljeni,VERU I NADU ZA BOLJE SUTRA

SREĆAN ROĐENDAN;)
 
Hvala, hvala. :D Espi baš si srce. ;) Šaljem ti jedan virtuelni cmok.

A za kolege forumaše, možda se nađe neko virtualno pivo. Ne znam šta je još ostalo u frižideru. :lol: 'oće neko votku? :D
 
ok ono shto meni nije jasno je....chiji je iluzionista klon?.....mislim ima ga....pa ga neeeema....pa se najednom pojavi chim ga neko spomene.....pa ga nema pa eto ti ga opet....mislim koji ti je nik u medjuvremenu?....

nedelja....ne jedem....ne pijem....smrdim trulim raspadam se....dishem....dakle zhiv saaaaaamm
 
AntunTun:
ok ono shto meni nije jasno je....chiji je iluzionista klon?.....mislim ima ga....pa ga neeeema....pa se najednom pojavi chim ga neko spomene.....pa ga nema pa eto ti ga opet....mislim koji ti je nik u medjuvremenu?....

nedelja....ne jedem....ne pijem....smrdim trulim raspadam se....dishem....dakle zhiv saaaaaamm

Kao sto mu sam nik kaze, iluzorno bi bilo da prodires u tajne te. ;)
I to sto ga nekad nema :arrow: "Nije umro mali bog, nije umro, no se ucutio..."
 
Iluzijo B. ;) hvala sto si gostio forumaše na naš dan.
Kod mene je ostalo i pića i hrane, istina pića manje, ožednelo se tokom radne nedelje. :D
Razmišljala sam da li da postujem na temi "Ako ste se orteznile..." :D

Hvala svima na cestitkama i lepim željama.
 
da da....ni on ne voli slanu dechiju krv....moderan svet je izvan kontrole....a starci su dosadni glupi i odani....trojan je sam sebi zas.rao carstvo....ljudi su gubili glave zbog njegovih ushiju....
 

Back
Top