Ljubav u zaledju

i sta rade oni tamo
igraju fudbal jelte
a vucinic skoci glavom pa levom pa desnom
kakim nisam ni gledao utakmicu. samo golove i startove za kartone
a ta serija je super onako bas jelte
ko kasandra kcer prijamova
o parise sta nam uradi
nego sta sam hteo reci
a marko i nina - mislim da ce ostati zajedno - za dno
nisam jos uvek gledao ni jednu epizodu ali super je serija
za edukaciju
viva las vegas
 
Pa nego sta ce...a onda ce ona markova,kako se bese zove, Maja,valjda, da se smuva sa Ogijem iz pakosti, a u stvari ce shvatiti da je zaljubljena u Nininog decka, pa ce na kraju biti sa njim...Ona frizerka ce naci nekog baju i ziveti s njim srecno do kraja zivota...Onaj mafijoza ce da poludi ili ce se sam prijaviti....trener ce da bude sa Markovom mamom od koje prave ne znam kakvu ribu a Ksenija je 100 % lepsa i bolja od nje ! A ona Ex Miss ili ogijeva mama....za nju jos nisam sigurna...ali nece ni ona najbolje proci...eto moje prognoze...:-)
mada seriju ne pratim....
 
Banci:
Hrvatska serija koja je odlicna.Emituje se na Pinku.
Pitanje:Da li ce Marko i Nina biti zajedno? :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Radnja i sam sadrzaj serije idu upravo u tom pravcu jer se sve vrti okolo toga. Jedino mi je sumnjivo to sto se na spici serije pojavljuju Marko sa Makom a Teo sa Ninom i to kako se zvalave....
Sto se tice daljeg toka serije sve je potpuno otvoreno...

Sto se tice razlike u vezi vile marije i ovoga najpozitivniji napredak je u tome sto ne postoji niko ko je 100% pozitivan
svako ima otprilike svoje ljudske mane i slicno... Mnogo je realnija od vile marije koja je bila prava sapunica.... Ovde je ocigledno obuhvacen veca ciljna grupa. Dodato je malo kriminala, mutnih radnji i uopste govoreci mnogo modernije deluje nego prethodna. Ne postoje vise one klasicne stvari kao izgubljena deca i slicno... Radi se io mladim ljudima i mada ima i interesantnih stvari i za matore. Vilu mariju su uglavnom gledale domacice i komentari su ovde bili prilicno negativni za razliku od sada. Ocigledno je da hrvati vode racuna o svojoj privredi. U obe serije imamo leto more i slicno, obe za pocetak radnje imaju prolece.. samo sto se sada promovise juzno primorije i dubrovnik i dalmacija a onomad je to bila opatija nesto severnije.

Nadam se samo da deca nece pokupiti neke hrvatske izraze odatle. A interesantno mi je i to kako se ovaj nas cetnik uklapa u ulogu zagrebackog deckija. Oni izrazi tamosnji mu stoje ko piletu sisa.... ne.
 

Back
Top