Кухиња

Ненад

Iskusan
Poruka
6.595
Јел гледа сем мене неко ову генијалну руску серију?

Даје се на првој уторком и средом после 10.

Радња је у московском ресторану француске хране Клод Моне.
thumb.jpg

Свака епизода смех до суза.
Трејлер
 
Јел гледа сем мене неко ову генијалну руску серију?

Даје се на првој уторком и средом после 10.

Радња је у московском ресторану француске хране Клод Моне.
thumb.jpg

Свака епизода смех до суза.
Трејлер

Promaklo mi !
Uskačem....
 
Sjajna je, ali stalno nešto zezaju sa terminima pa to već počinje da me nervira. Ali zato humor, jezik...Baš baš prija :klap:

Управо сам ово хтела да напишем.

Значи, нема горе телевизије што се тиче термина од Прве..

Стално нешто муљају, петљају, напишу сатницу програма, па касне, па мрљаве, па мењају дане, сате, тачно ти преседне оно што хоћеш да гледаш.
 
Сад је померена на 23 часа, е да би свеколика јавност била упозната са црном хроником, ко је кога, зашто, када и где убио, силовао, сецкао на комаде и слично.

Машан је опака конкуренција.
 
Ja slučajno naleteh na nju, a pošto nisam tip koji sedi i čeka seriju, našla sam je na YouTube i tamo odgledala, bez reklama, milina. Inače me je oduševila, humor je dobar blizak našem, nešto kasvetno za promenu.
 
Ma debili nisu otkupili sve epizode, ima još. Drugarica mi živi u Rusiji i ona tamo gledala celu seriju. Kaže ima posle cela sezona gde se pojavljuje i naš Biković, kao neki buržuj iz Beograda.
 
Simpatina je, podseća na stare istočnoevropske dobre filmove, to je taj humor..mada sveden, nije loše..

I kratko traju epizode.... Gledao sam 2-3...sa velikim razmacima...i sve okej..mogao sam da ispratim jer je dramaturgija solidna i jasni su likovi i njihovi odnosi.
 
Ma debili nisu otkupili sve epizode, ima još. Drugarica mi živi u Rusiji i ona tamo gledala celu seriju. Kaže ima posle cela sezona gde se pojavljuje i naš Biković, kao neki buržuj iz Beograda.

Сада се емитује као "Хотел Елени", или тако нешто.

Око 23 часа увече, на Првој, и наш Биковић је тамо.

Глуми Србина коме су родитељи страдали у бомбардовању '99.

Није лоше, само нема старих глумаца.

Остали Сења, онај црни Џековић, она мала наранџаста и њен муж из претходне серије.
 
Zar ovo vec nema temu?

Gledao sam seriju i film, svaka preporuka.
Poslednja sezona je malo slabija ali ko je odgledao do tada seriju zna i zasto.
Hotel Eleon nisam gledao posle 1 epizode, ta serija je nastavak na ovu seriju.
 
Vise puta, odlicna serija, odlicna kamera , rezija , i k tome navodi mlade da zavrse neku skolu i posteno rade a ne da
budu americki dileri holivudskih filmova.
Upravo tako. Sjajan uvid u to kako se snaći u životu, steći poznanstva, prijatelje, kako izgladiti sukobe, kako tolerisati druge ljude iako preteruju često. Sve je to prikazano na jedan komičan način.
 

Back
Top