Kako doci u idealnu vezu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
puno rada, puno price, puno strpljenja, puno razumevanja, bez tajni, bez preudiciranja da partner razmislja na isti nacin kao i vi, nista sto vi mislite da se podrazumeva kod vaseg partnera se ne podrazumeva...... nadjite mane... zavolitte ih ili predjite dalje... nijednu odluku ne donosite u afektu... uvek cekajte da vam se srce smiri i dobro analizirajte stvari.... ako mislite da je partner kriv, analizirajte ponovo.... i ako vam se i dalje cini da je partner kriv analizirajte ponovo.... sve dok ne nadjete gresku u programu, vasu gresku....

a bio sam tako blizu.... nadjoh gresku u programu 3 nedelje prekasno.... a greska je bila u tome sto je ona podrazumevala stvari koje meni nisu na pamet pale.... i ne bi mi ni pale da mi ih nije sada rekla....
__________
question.... meni dusha umire.... telo nastavlja da zivi.... da li ce nova dusha koja ce nastaniti ovu ljusku nositi patnju prethodne ili ce se roditi cista.... da li ce ova koja umire otici na nebo ili ce se uvek vracati da ubije ovu novu..... ill never feel peace again... and my peace was my most prized possession.... and you know this
 
Nekad su duge veze zavrsavale brakom i to se podrazumevalo,ko je u dugoj vezi,taj ce se i vencati.Ali danas je sve potpuno drukcije.Uglavnom u mom okruzenju duge veze zavrsavaju raskidom,a veze od dva,tri meseca zavrsavaju brakom.
Nije pravilo,ali sve moje drugarice koje su se udale,to je bilo nakon relativno kratkog zabavljanja.
 
vracar:
Nekad su duge veze zavrsavale brakom i to se podrazumevalo,ko je u dugoj vezi,taj ce se i vencati.Ali danas je sve potpuno drukcije.Uglavnom u mom okruzenju duge veze zavrsavaju raskidom,a veze od dva,tri meseca zavrsavaju brakom.
Nije pravilo,ali sve moje drugarice koje su se udale,to je bilo nakon relativno kratkog zabavljanja.


Covek svaka cast odgovor za pet.Brate sta znaci iskustvo drugih.Zahvaljujem. 8)
 
Psihologue:
Koja je veza bolja duza ili kraca.Iz koje veze je sigurnije uleteti u brak...



nema idelaizma u tome
ne ,nikako
niko od nas nema idelnu vesu i malo je oni koji to smeju sebi priznati
a sto se tice :Koja je veza bolja duza ili kraca?
ne zna se ... danas se vishe ne zna nista od toga
i kad je prava ljubav, neko pukne ili ucini da pukne i nestane to lepo i pravo ....

nije da imam loshe iskustvo ne ,naprotiv
ali to su po mni cinjenice da nema idelanih veza i cak sta vise ne smemo idalizovati bilo sta jer se tome tesko suprostavimo kad bude suprotno od lepog !!!!!


da li sam promasila odgovor na ovu temu?
 
U Januaru sam je prvi put video i upoznao je.
U Februaru sam stajao na ledu Dunava i vezbao izgovor njenog imena.
U Martu smo uzivali gledajuci obrise odlazece zime.
U Aprilu smo sedeli ispod starog hrasta i mastali o tome kako ce izgledati nasa buducnost.
U Maju nam je jedan covek preko ulice dobacio nesto na racun mog izgleda.
U Junu sam zaboravio da sam tog istog coveka jurio ulicama i stao mu nogom na lice.
U Julu smo prvi put gledali ponocno Sunce na vrhovima fjurova.
U Avgustu smo oboje ugledali burme u jednoj zlatari i tog istog dana se vencali.
 
sjenka:
kako bona mislis ULETIS ? sa povezom na ocima, ili kao kamikaza?
kako uletis tako ces i izletiti.[/QU


Previse pesimizma.Da bi jedna veza uspela nije bitno sta napisah vec konkretno sta
misljah.Ako mislis da je ovo neozbiljno zasto vodimo ovu diskusiju.
Linija manjeg otpora kaze da bez kamikaze nema prave ljubavi...
Pitanje je da li ce iko uopste biti siguran u bilo sta....Filozofija u nedogled...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top