Najgluplji film koji ste gledali

Pa cekaj nemoj tako pogledaj ga 5-6x ko srpski film daj mu sansu izvuci ces poentu izmedju redova

Пре свега Српски филм сам (засад) само четири пута погледао. А као друго не треба поредити та два филма. Јер СФ је ремек дело наше кинематографије, док је АУ обично неквалитетно ђубре без икакве поенте
 
Srpske filmove ne pratim jedno 15ak godina a i pre toga je bilo jako lose. Ove nove glumce pojma nemam ko su ni po faci ni po imenu.Sve sto je valjalo u nasoj kinematografiji je pomrlo od starosti.

Najvece pretenciozno shuplje glupo i jednostavno zlo smece koje sam ja ikada gledao je Interstelar.
Mexicka sapunica za retardiranog amerikanca (verovatno crnca koji radi u Mekdonaldsu) koja se pretvara da je "dubokoumni" SF
Mogao bi sat vremena da pricam o tome koliko je taj film tresh u svakom smislu od "ideoloskog" do onog najprakticnijeg tipa scenario ko da pisalo bas GLUPO dete od 12g
 
Samo sam htela da kažem da ipak nije OK toliko pljuvati mlade glumce. Mladi su, neki od njih su dobri u pozorištu, i još uvek uče zanat, dosta zavisi i od režisera... Ne slažem se sa stavom da je sve što je valjalo pomrlo. Dragan Nikolić je bio jeziv na početku karijere :lol: očigledno ne gledate stare filmove. I Boru Todorovića je moguće videti kako šmira u nekim starim TV filmovima...
Samo kažem, nije fer porediti ljude koji imaju 20 godina, i nekoga ko se 50 godina kalio na filmu i u pozorištu (i kafani, naravno).
 
Nije samo dos nego i dos i naprdnjaci .

Evo na primer Turneja .

navedi film koji je propagira ideologiju sns. bilo kada da je snimljen. a dos rezimski `umetnici` snimaju i dan danas sa nasim parama filmove koji lose prikazuju gradjane srbije, znaci glupe filmove.

glup film moze biti glu po vise osnova. dos `umetnici` ne mogu snimiti drugaciji film nego onaj koji propagira njihovu politiku, i opravdava sve sto su pocinili, do 2000-te, i posle 2000-te. to opet govori da su to glupi filmovi, jer smo videli njihovu vlast na delu do 2012-te
 
Poslednja izmena:
navedi film koji je propagira ideologiju sns. bilo kada da je snimljen. a dos rezimski `umetnici` snimaju i dan danas sa nasim parama filmove koji lose prikazuju gradjane srbije, znaci glupe filmove.

glup film moze biti glu po vise osnova. dos `umetnici` ne mogu snimiti drugaciji film nego onaj koji propagira njihovu politiku, i opravdava sve sto su pocinili, do 2000-te, i posle 2000-te. to opet govori da su to glupi filmovi, jer smo videli njihovu vlast na delu do 2012-te

Aj navedi par komada
 
Aj navedi par komada

ti imas laksi posao. navedi bilo koji film iz doba dos-a sa dos uemtnicima, a da govori afirmativno o drzavi srbiji, gradjanima i naciji i veri. a da nedvosmisleno ima drustveni angazman kontra korumpirane dos vrhuske, stranih placenika i mafije i dilera drozom.

ponavljanje pitanje je lsamo lupetanje, tvoja pitanja su mozda plod tvog neznanja ili politicke jednoumnosti i mene ne obavezuju da ti odgovaram
 
ti imas laksi posao. navedi bilo koji film iz doba dos-a sa dos uemtnicima, a da govori afirmativno o drzavi srbiji, gradjanima i naciji i veri. a da nedvosmisleno ima drustveni angazman kontra korumpirane dos vrhuske, stranih placenika i mafije i dilera drozom.

ponavljanje pitanje je lsamo lupetanje, tvoja pitanja su mozda plod tvog neznanja ili politicke jednoumnosti i mene ne obavezuju da ti odgovaram

Pa rekao sam da mi navedes par filmova čisto da znam na šta aludiras. Meni je samo glupa ta selekcija prema kojoj se filmovi dele na one iz doba slobe i iz doba dosa. Mislim da i u jednom u drugom periodu može da se nadje mnogo dobrih kao i dosta krseva.
 
Poslednja izmena:
Pa rekao sam da mi navedes par filmova čisto da znam na šta aludiras. Meni je samo glupa ta selekcija prema kojoj se filmovi dele na one iz doba slobe i iz doba dosa. Mislim da i u jednom u drugom periodu može da se nadje mnogo dobrih kao i dosta krseva.

To su različite teme.
Jedna je umetnici i politika, druga je film u službi politike, treća politički film, četvrta dobar/loš srpski film...
Sve su zanimljive.
 
osim kuste nema slobodnog srpskog filma.

sve je to dos ideologija. zajahalo to pa ne zna koliko je dosta

ideologija je losa i katastrofalna. to sto u ponekom filmu ima ponesto dobro to ne znaci nista. jel kojo izigravao srpskog patriotu(bas ga je karikirao) a onda se vozao u roze automobili sa ustasom i siptarom dilerom droze i na kraju branio paradu, branio od koga? pa od nas. jel glu film? jeste. jel dos i nvo propaganda ? jeste

gluplji film odavno ovde nije snimljen, ali bar ocigledan

ps i naravno ima replika za dos papagaje da ponavljaju i da se smeju sami sebi. bas inytelektualno stivo! ha, ha, ha
 
Poslednja izmena:

Back
Top