Koje cigare da pusim?

Sve cigarete su lose naravno, svi to znamo pa nam je i dosadila ta prica, pusenje je danas postalo normalno, bukvalno na ulici srecem klinje od po 9-10 god kako aktivno puse i kupuju cigarete, sve u svdmo sto je cena visa to su cigarete kvalitetnije, kupis fino one od 320, 350 din, a ako hoces na urgentni da zavrsis za godinu dana pusenja kupis sebi one od 200 dindzi i uzivas????
 
Sve cigarete su lose naravno, svi to znamo pa nam je i dosadila ta prica, pusenje je danas postalo normalno, bukvalno na ulici srecem klinje od po 9-10 god kako aktivno puse i kupuju cigarete, sve u svdmo sto je cena visa to su cigarete kvalitetnije, kupis fino one od 320, 350 din, a ako hoces na urgentni da zavrsis za godinu dana pusenja kupis sebi one od 200 dindzi i uzivas????

Cena nema bas nikakve veze sa kvalitetom duvana, bar kod nas :)
 
Dugo sam pusio grcke cigarete George Karelias and sons i bile su bas kvalitet, prestao sam jer sam presao na Davidoff i skoro sam ih kupio opet blago receno su ''sranje'' nit ima one etikete gase se smrde bas bas znaci haos. Zadnje 2 godine samo beli Davidoff, dugo gore nisu slabe nit su prejake, ne dime mnogo ne gase se prijatan ukus, ma sve. Nekad kad mi dodje grunem Marlboro 100's, izudaram ih za dan kasnije mi nije dobro 2 dana ne zapalim ni jednu, klasika. :)
 
Kao sto rekose neki, motaj. Ja bih pak preporucio Karelia cigareta kako duvan tako i obicne. Ako uzimas duvan uzmi najslim filtere i rizle ocb crne. Ne brini se prve 3 cigarete ces morati po dva puta da smotas :hahaha:
 

Back
Top