Poklon za zensko

Delija_do_smrti_

Početnik
Poruka
49
Da li neko zna sta da kupim devojci koja mi se mnogo svidja za 20.rodjendan,a da bude originalno!Znaci muvam je vec duze vreme,tako da mi bas treba neki originalan poklon da bih je impresionirao!Ona je od onih povucenijih i romanticnijih devojaka.:)
 
e uze mi rec iz tastature. :lol:

ili joj kupi navijacki sal.i jednu baklju.na utakmicu da je vodis svakako.
onda mozeste zajedno da lomite stolice na marakani.i da gadjate igrace i policiju.
bice to nezaboravno iskustvo za 20 rodjendan.

i odma ce da prestane da bude povucena i romanticna :lol:
 
Delija_do_smrti_:
Da li neko zna sta da kupim devojci koja mi se mnogo svidja za 20.rodjendan,a da bude originalno!Znaci muvam je vec duze vreme,tako da mi bas treba neki originalan poklon da bih je impresionirao!Ona je od onih povucenijih i romanticnijih devojaka.:)
Pa pošto si već spreman nešto da kupiš, a ne da spremiš svojeručno, uzmi onda neku plišanu igračku. :) Izaberi nešto simpatično, i obavezno i buket sa Autokomande (ne mora odatle, ali tu, na ćošku, fantastično aranžiraju) ili iz TC-a u Sremskoj (fantastična cvećara! :D ), a sve to možeš da joj uručiš na brodiću koji svako popodne polazi iz Luke Beograd u obilazak Beograda! :P
 
Pokloni joj 101 biljku, mislim ružu, ako kažeš da je devojka romantična. 50 belih, 51 crvena da se zna da su od delije. Samo ih lepo rasporedi: na jednu stranu crvene, a na drugu bele. Da ne ispadne ko šahovnica. Osim ako riba nije hrvatica e onda naizmenično jedna bela jedna crvena i to ti je pun pogodak. Ima cela njena familija da te zavoli, a ne samo ona. Ma lupetam... 101 crvena ruža je najbolje.
 
Cvece ,naravno , ali mislim da bi bilo zanimljivije da joj posaljes na kucnu adresu sa sve porukom ne potpisanom (ali da moze da nasluti da je od tebe)..
jesi li gledao 3 palme za 2 bitange i ribicu?ako fino pevas otpevaj joj nesto..
 
Delija_do_smrti_:
Majmuncino nisi vredan komentara.Ako imas problema ili zelis da se mangupiras dodji na pvt,a ne tu da smaras ostale.

1. nije majmuncina nego banegad2004
2. kako nisam vredan komentara? vidis da komuniciramo
3. imam problema. uh kolokvijumi
4. sta je to pvt?
5. ne smaram nikoga. mene svi vole
moj cigane_do_smrti
 

Back
Top