Sexi snovi

Hmm, sanjala sam par puta, i to su uglavnom bili snovi sa osobama prema kojima gajim jake emocije, tako da ne znam za sebe kad se probudim! Interesantno je da mi je najbolji san bio sa osobom koja me je straaasnoooo izludjivala i nervirala, posle toga, kada sam se probudila, osecala sam se nekako rastereceno!
Svasta stvarno...
 
Sexi snove imam cesto, ali ono sto je zacudjujuce jeste da sam dva puta sanjao takve seanse da sam u snu svrsio, ali prijatelji stvarno je bilo tako.
Ne znam da objasnim to sa strane anatomije, kako je to moguce ali je predivno.

Da li ste i vi imali takva iskustva, bas bih volio da cujem par komentara po ovom pitanju?
P.S. Volio bih da ako sa druge strane postoje takva iskustva da malo razgovaramo o detaljima.
 
ja sanjam sudnji dan jako cesto u poslednje vreme
to je strasno
ljudi skacu sa balkona,ubijaju se
nebo pocrveni, poput lave i onda jedno veliko nista , poput tackica na TV posle zavrsenog programa
eh , pomislih u snu , pa zar je ovo smrt
nije bolno
uhhhhhhhhhh

znam da nema nikakve veze sa snovima ali eto odlucih da podelim sa vama
naravno da je bilo seksi snova u pubertetu i jos svrsavanja u postelji i tome slicno ali sve to prodje sa godinama

necete imati sexy snove ako vam je u realnom zivotu seksualni zivot ispunjen
 
Gazdarica:
Nocas sam, poslije nekoliko godina, ponovo imala takav san... Samo, sve se svelo na izazivanje, a taman kad je akcija pocela, ja se probudila... :roll:

Hahahahha....
Doci cu ti ja u san
svaku noc,svaki dan
da ti ljubim crne oci
da te milujem.....

Osvajaci.....

Pa kad sanjas ono sto ni u snu ne mozes imati:PPPPppPPP
 
:arrow: ...desilo mi se jednom da svrsim u snu,sva sreca probudio sam se na vreme pre nego sto sam bio umazan,posle sam lezao i tripovao se sta se to dogodilo...u svakom slucaju,bilo mi je strava...koga sam sanjao nemam pojma,mislim da je bio neki grupnjak... :lol: :wink:
 
Ma ne da sam imao takve sne,no sam jednom naebo zdravstveno.Elem,tako mi se Djokica bio ukrutio da mi je povuko cebe na gore,ostale gole noge i ja se prehladio. :(
 
Dragan:
meni se desava da sanjam a da znam da sanjam,razumete...onda radim sta hocu.voleo bih da o tome popricam sa nekim.



I meni se isto desava. Jednostavno u snu ponekad kazem sam sebi " e sad cu da karam nesto " i desi se , ali najcesce se desi kao i gazdarici, kad trebam da svrsim ja se probudim i pokusavam da se vratim ali ne ide nazalost.
Zato Gazdarice sledeci dan u akciju na nevidjeno ,videces bi ce mnogo dobro. :twisted:
 

Back
Top