Slucajevi i pacijenti
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Slucajevi i pacijenti

Domaćin Pera_Zdera (avatar)
    Učlanjen
    29.12.2003.
    Reputaciona moć
    83

Podrazumevano Slucajevi i pacijenti

Pre x meseci upoznadoh nekog. I ona kaze "Jel sam sad ja tvoj slucaj?" ... ja se sledih onako... kakav crni slucaj... Al u isto vreme mi prodje kroz glavu "Pa da, isto kao i ja tvoj pacijent"...
    I ne lezi vraze par dana kasnije vidim pisala nesto na forumu... jest onako u prenesenom znacenju... ali vidim ja o necemu sto smo pricali...o sexu naravno...
    I onda naravno bas namerno otvorim i ja temu o nekim pozama sto smo pricali i onda se ona kao naljuti... A mene kao to pogodilo...

E sad meni nije jasno zasto ljudi imaju tu potrebu da odma sutradan prepricavaju svoje dugodovstine... cemu to... gde to vodi... Zar ne mislite da time ispadamo "slucajevi i pacijenti"...

Na ovu temu me inspirisala recenica "I onda umesto da pricaju medju sobom, dodju na forum i otvaraju glupave teme".

Iskusan blondi (avatar)
    Učlanjen
    26.05.2003.
    Reputaciona moć
    104

Podrazumevano Re: Slucajevi i pacijenti

pero oladi - dosadio si vise sa "privatnim forumskim" zivotom ovde... aj predji majke ti malo na podforum juzna amerika...

koliko bezveznih tema je otvoreno u zadnje vreme sinnke ce biti slucaj a ti pacijent ovog foruma...

case closed!
    I love the Devil in me...

Slične teme

1. Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 13.11.2007., 13:04
  2. Kako su Srbijom vladali pacijenti.....
    Autor Kohen u forumu Politika
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 05.04.2006., 20:17
  3. Slučajevi zlostavljanja dece
    Autor katana_blade u forumu Politika
    Odgovora: 48
    Poslednja poruka: 24.07.2005., 23:20

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku