LIVERPOOL FC

shalle87

Primećen član
Poruka
683
Klub koji ja najvise volim (posle zvezde,normalno) i bio sam u delirijumu kad su osvojili ligu sampiona prosle sezone.Sad ponovo ulaze u formu West Ham 2:0 Anderlecht 3:0 Aston Villa 2:0. Sta mislite dokle mogu ove sezone?
 
ma ok je liverpul,dobra su im odbrana i sredina

al je onaj vizljasti crouch tuga od napadaca...a i rafa mnogo igra defanzivno za premiership,za ligu sampiona to je ok,ali ne i za premiership....
 
shalle87:
Klub koji ja najvise volim (posle zvezde,normalno) i bio sam u delirijumu kad su osvojili ligu sampiona prosle sezone.Sad ponovo ulaze u formu West Ham 2:0 Anderlecht 3:0 Aston Villa 2:0. Sta mislite dokle mogu ove sezone?

Pa jesi li morao zvezdu da navedes,majke ti :evil: :?:
 
Ma Liverpul dovodi potpuno pogresne trenere.A sa njima i pogresne igrace. Ma ne ide mi uopste da jedan Spanac vodi Liverpul i da toliko Spanaca igra u Liverpulu.
Evo Ulije...nije mogao da opepeli sa Liverpulom (osim one sezone kada je uzeo sve moguce kupove,mada kupovi nisu prvenstvo)...a sada sa Lionom dere redom. I sta je to? Pa razliciti mentaliteti...razlicito shavtanje fudbala i nemogucnost prilagodjavanja na drugacije stilove igre.
Osvajanje LS prosle godine je ..."nesrecan slucaj" Milana...koji bi iskoristio i Balkan Bukovica. :lol:
 
Mislim, baš mene briga za Liverpul, ali me nervira njihova nezahvalnost(možda se nisam lepo izrazio).Prodaju Baroša koji ih je uveo u finale Lige Šampiona, sad će i Dudeka a čovek odbranio onolike penale u finale Lige Šampiona.Pustili su da im ode Šmicer, a kako je ušao na poluvremenu finala LŠ Liverpul je bio drugi tim.Sad nešto ni Sise nije zadovoljan i hoće da ode.
Za Arsenal se slažem, njihov fudbal je prelep.Svaka gol akcija ima''u vrh glave'' 4 poteza, s tim da igrači igraju na prvu(uzmimo Real sve neki majstori fudbala, gde svako mora da uradi bar jedan dribling , a onda i drugi, sve dok mu ne uzmu loptu).
I ne mogu da shvatim mog druga koji kaže da će Liverpul opet biti prvak Lige Šampiona:lol::roll:a isto kaže da će u Premier ligi biti najviše sedmi(što će reći da bi u tom slučaju opet išli u kvalifikacije, što bi bila nepravda prema drugim timovima. AKO JE NEKO PRVAK LIGE ŠAMPIONA VALJDA TREBA JE PRVAK SVOJE ZEMLJE.NIJE VAJLDA PREMIER LIGA JAČA OD EVROPSKE LIGE).Alex.L
 
Znate kako...ja za liverpool navijam odavno...i dosta sam to propagirao...ali posle finala shabani koji su navijali za celzi (raspali) odjednom svi navijaju za liverpool...osecao sam se kao *****...
'poolu zelim sve najbolje i samo ja znam kako sam se osecao kad je posle 0:3 dobio finale...

ali ljubav prema zvezdi ne moze da se pored nisachim!
 
Alex.L:
Mislim, baš mene briga za Liverpul, ali me nervira njihova nezahvalnost(možda se nisam lepo izrazio).Prodaju Baroša koji ih je uveo u finale Lige Šampiona, sad će i Dudeka a čovek odbranio onolike penale u finale Lige Šampiona.Pustili su da im ode Šmicer, a kako je ušao na poluvremenu finala LŠ Liverpul je bio drugi tim.Sad nešto ni Sise nije zadovoljan i hoće da ode.
Za Arsenal se slažem, njihov fudbal je prelep.Svaka gol akcija ima''u vrh glave'' 4 poteza, s tim da igrači igraju na prvu(uzmimo Real sve neki majstori fudbala, gde svako mora da uradi bar jedan dribling , a onda i drugi, sve dok mu ne uzmu loptu).
I ne mogu da shvatim mog druga koji kaže da će Liverpul opet biti prvak Lige Šampiona:lol::roll:a isto kaže da će u Premier ligi biti najviše sedmi(što će reći da bi u tom slučaju opet išli u kvalifikacije, što bi bila nepravda prema drugim timovima. AKO JE NEKO PRVAK LIGE ŠAMPIONA VALJDA TREBA JE PRVAK SVOJE ZEMLJE.NIJE VAJLDA PREMIER LIGA JAČA OD EVROPSKE LIGE).Alex.L
Pises dobre referate :|
 
ep1c[fkcz]:
Znate kako...ja za liverpool navijam odavno...i dosta sam to propagirao...ali posle finala shabani koji su navijali za celzi (raspali) odjednom svi navijaju za liverpool...osecao sam se kao *****...
'poolu zelim sve najbolje i samo ja znam kako sam se osecao kad je posle 0:3 dobio finale...

ali ljubav prema zvezdi ne moze da se pored nisachim!
Brate jel se ne ljutis sto sam ti maznuo avatar? Extra je a i veeeeliki sam delija tako da... Napred zvezdo, samo napred zvezdo, najbolja si ti, uvek ispred svih ZVEZDO NANANA>>>
 
nightwolf:
Mozda...ALI IH MRZIM!!! :evil: KAO I CHELSEA....I MILAN
Zvezda RULLES!!! :razz: <posle je Liverpool, Inter....tu je i Juve...A TEK BARSA :!: KAKO SAMO TI MOMCI IGRAJU!!!! :roll:
:lol: :lol: :lol:
Ti bas volis luzerske timove.
Posebno Celzi i Inter....hahahahaha! A Liverpul je jadan. Ja sam ih pre mnogo gotivio,ali mi je mucenje da ih gledam,akamoli da navijam za njih dok igraju.
 

Back
Top