Pomoc oko izgleda ikona?!
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Pomoc oko izgleda ikona?!

Aktivan član Trajce (avatar)
    Učlanjen
    29.04.2004.
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano Pomoc oko izgleda ikona?!

Znaci izmenile su mi se ikone(slike) za slike,jedna od particija harda(izgleda kao cd-rom),ove od slika su kao sistemske......................................
    ko zna kako da menjam ovo ili do cega je,nek pise sto pre...
    samo ti
    u mome srcu si...

Poznat FLUID (avatar)
    Učlanjen
    20.09.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    124

Podrazumevano Re: Pomoc oko izgleda ikona?!

Što se tiče ikonica za slike ne znam šta imaš instalirano od programa za njihov pregled. Postoje dva načina da promeniš ikonice i da ti budu registrovane tim programom, tj. njegovim ikonicama. Zato koristi za svaku različitu ekstenziju (jpg, gif, tif) sledeći način: desni klik na samo jednu sliku od neke ekstenzije (tako treba za svaku ekstenziju) pa onda Properties, na kartici General imaš dugme Changes, odaberi iz spiska u koji program želiš da ti registruje slike i da ih otvara, kad odabereš ispod spiska obavezno štikliraj Always use the selected program...; a drugi način (koji je po meni prostiji) je da otvoriš željeni program odeš u Options ili File Associations označiš koje sve ekstenzije želiš da ti registruje, označiš i to je to. Posle svih podešavanja naravno treba restartovati kompjuter da sve legne na svoje mesto.
    E sad ovo za particiju nisam nešto ispitivao.

Slične teme

1. Pomoc oko izgleda u XP-u
    Autor Lord Of Midnight u forumu Operativni sistemi
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 06.11.2007., 08:37

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •