saucesce nakon samoubistva-kako?
Prikazujem rezultate 1 do 17 od 17

Tema: saucesce nakon samoubistva-kako?

Elita gost 39034 (avatar)
    Učlanjen
    10.08.2005.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano saucesce nakon samoubistva-kako?

Kako izjavljujete saucesce nekome kome se neko drag i blizak ubio? Mislim,sta kazete kad nema onih klasicnih postapalica "pa, sta ces, bolje sto je tako naglo, nije se mucio"?
    Jednom mom poznaniku se to dogodilo, i sve strahujem da cu ga sresti na ulici, a ne znam sta da kazem...jos gore da se napravim da nista ne znam...

Domaćin -Eva- (avatar)
    Učlanjen
    07.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    85

Podrazumevano Re: saucesce nakon samoubistva-kako?

Citat Original postavio malavelika
    Kako izjavljujete saucesce nekome kome se neko drag i blizak ubio? Mislim,sta kazete kad nema onih klasicnih postapalica "pa, sta ces, bolje sto je tako naglo, nije se mucio"?
    Jednom mom poznaniku se to dogodilo, i sve strahujem da cu ga sresti na ulici, a ne znam sta da kazem...jos gore da se napravim da nista ne znam...
    Pa na isti način. Fino izjaviš saučešće i bolje je u kapeli nego npr. na ulici. Ja sam uvijek izbjegavala da nekome na ulici izjavljujem saučešće. Ako mi je neko poznat ili blizak (npr. kolege s posla) onda odem i izjavim saučešće prije sahrane. Glupo mi na poslu ili na ulici, jer ispada kao usput.

Elita ? (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

>Mislim,sta kazete kad nema onih klasicnih postapalica "pa, sta ces, bolje sto je tako naglo, nije se >mucio"?

hahah stho ne moze, je l pustio gas u kolima...? ; )))))

Poznat AntunTun (avatar)
    Učlanjen
    16.07.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    181

paaa.....pitaj "a jel bio u nekoj sekti?"...mislim to bi bila neka klasika shto se samoubistava tiche....
    Voistinu.

Aktivan član jacky_2voo (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    57

Mom drugu se otaca upucao pre otprilike godinu dana,i znaci,sta da mu kazem,posle je sam dosao i sve ispricao,i tako.....Sta tu uopste mozes da kazes,mislim ne znam,tesko je...A znam i ljude koji idu na sahrane ne bi li pojeli nesto,i to "Zao mi je,sta ces...." im je kao dobar dan!

Domaćin
    Učlanjen
    19.02.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Vishe mi je zao rodbine nego tih shto su se roknuli... kukavice.

Poznat AntunTun (avatar)
    Učlanjen
    16.07.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    181

Citat Original postavio jacky_2voo
    Mom drugu se otaca upucao pre otprilike godinu dana,i znaci,sta da mu kazem,posle je sam dosao i sve ispricao,i tako.....Sta tu uopste mozes da kazes,mislim ne znam,tesko je...A znam i ljude koji idu na sahrane ne bi li pojeli nesto,i to "Zao mi je,sta ces...." im je kao dobar dan!
    zhao mi je tvog drugara....shta tjesh....
    Voistinu.

Elita gost 39034 (avatar)
    Učlanjen
    10.08.2005.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio AntunTun
    paaa.....pitaj "a jel bio u nekoj sekti?"...mislim to bi bila neka klasika shto se samoubistava tiche....
    Da li zaista mislis da taj neko zeli da prica na temu doticnog dogadjaja:

"pa, jeste , mozda je bila clan neke sekte (u prevodu-nisam uopste poznavao osobu sa kojom sam ziveo, pa nisam ni primetio nesto tako bitno), ili, mozda sam mogao nekako to da sprecim (kao sto se uvek najblizi grizu posle ceo zivot, da li su mogli nekako da prepoznaju sta se desava)"?

Domaćin
    Učlanjen
    19.02.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Djavola su mogli da prepoznaju.

Prepoznaju se mentoli koji idu naokolo govoreci kako ce da presijeku vene samo da bi ti patetichno pocheo da govorish "Oh, neeemoj, razmisli malo, pa nama je stalo do tebe... shta bismo mi da ti odesh... pomisli na naaas...!''

Mislish da je teshko izvrshiti samoubistvo, samo ako to zaista zelish?
    Naravno da nije... u stvari... malo shta je onda tako lako.

Aktivan član
    Učlanjen
    23.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    65

Citat Original postavio Lanfear
    Vishe mi je zao rodbine nego tih shto su se roknuli... kukavice.
    zavisi.. nekad bas rodbina ume da dokusuri ljude.. ne kazem da su oni uvek i jedini krivci,a li znam npr. za slucaj jednog lika koji je bio u zescim problemima i kome je bio non stop haos u kuci i normalno da je pukao na kraju..

sto se tice same teme.. samo kazes da ti je strasno zao i da ne mozes da verujes i to je to. + ono sto je rekao neko ranije, cimni telefonom, ili idi u posetu. glupo je usputno izjavljivati saucesce..

mislim, meni je posle par smrtnih slucajeva islo na nerve ono fraziranje da je bolje sto je neko umro (kad nije bolje sto je neko umro! ).. ili ono kad oni pocnu da kukaju sa mnom.. da me jos vise izludjuju sa onim kako je pokojna osoba bila tako diiiivna..
    Poslednji put ažurirao/la malecka : 12.11.2005. u 03:22 Razlog: ubacivanje emotions
    [FONT=Comic Sans MS]
    =
    evo najmanje pesme! manje od zrna maka. u njemu je jedan pozdrav i osmeh za jednog decaka. ako znas ko ga salje - sta da ti pricam dalje. ako ne znas ko ga salje - sta te se tice dalje.[/FONT]

Poznat AntunTun (avatar)
    Učlanjen
    16.07.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    181

ok ljudi odgovaraju ozbiljno na temu choveka koji pita kako da izjavi saucheshtje.....a da ne bude klasika....mislim reci shta zhelish choveche....upravo zbog takvih ogavnih tripova ljudi u nas "mora da kazhem neshta a ne znam ni shta ni kako"....mislim reci mu "yebi ga...sauchestvujem...sranje choveche....nemoj da se bedachish....smrt je deo zhivota"....mislim reci shta ti je na pameti....a ne da trazhish na internetu frazu....to je u najmanju ruq neiskreno
    Voistinu.

Ističe se Girl next door (avatar)
    Učlanjen
    08.08.2005.
    Reputaciona moć
    66

Citat Original postavio Lanfear
    Djavola su mogli da prepoznaju.

Prepoznaju se mentoli koji idu naokolo govoreci kako ce da presijeku vene samo da bi ti patetichno pocheo da govorish "Oh, neeemoj, razmisli malo, pa nama je stalo do tebe... shta bismo mi da ti odesh... pomisli na naaas...!''

Mislish da je teshko izvrshiti samoubistvo, samo ako to zaista zelish?
    Naravno da nije... u stvari... malo shta je onda tako lako.
    ne verujem da je tako lako odluciti se na taj korak. a i izvesti ga, jer tolio ljudi biva spreceno.
    ma nije ovde stvar o tome da li je neko vredan ako je izvrsio samoubistvo,ili planira. bila je o tome tema na tinejdzerima, i nikako da se sloozimo...:? :?
    happy?

life is too short... don't waste it! :mrgreen: hug, hug, hug!!! ~~~

Domaćin
    Učlanjen
    19.02.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Nigdje ja nisam rekla da je lako odluchiti se na suicid.
    Ali, ako se to jednom desi... ostajem pri svome, onda je to tako jednostavno.

Elita gost 36952 (avatar)
    Učlanjen
    28.06.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio malavelika Pogledaj poruku
    Kažeš "mnogo mi je žao" i biće dovoljno jer će osetiti tvoju solidarnost, a to je jedini razlog što se izjavljuju saučešća.

Zainteresovan član Senka (avatar)
    Učlanjen
    29.06.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    37

Citat Original postavio malavelika Pogledaj poruku
    normalno kao i svakom drugom...i ja sam bila na 2 takve sahrane i to su nazalost bila rodjena braca...ali sta ces,zivot ide dalje...pregrizi...nemoras ti nista da objasnjavas...samo izrazi svoje zaljenje.

Primećen član
    Učlanjen
    28.04.2008.
    Reputaciona moć
    0

Pricaju dvije babe vracajuci se sa 40-tice...
    Sramota, pecenje je bilo hladno,supa presoljena, kolace nisu narucili nego su ih oni pravili na brzinu, soka nije bilo dovoljno...
    A kaze druga:
    "E NEMA NISTA SLADJE NO KAD UMRE JEDINAC"

Obećava
    Učlanjen
    20.08.2008.
    Reputaciona moć
    0

Najbolje je recu 'primite moje iskeno saucesce'

p.s jes da nije trenutak za salu,al moja drugarica je drgarici kad je ovoj umrla baba rekla 'izvini sto ti e umrla baba'

Slične teme

1. POKUSAJ SAMOUBISTVA
    Autor HELLGIRL u forumu Zdravlje
    Odgovora: 34
    Poslednja poruka: 05.04.2006., 10:12
  2. Kako nakon instalacije linuxa ubaciti boot konfigurator
    Autor jegor u forumu Unix / Linux Operativni sistemi
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 04.02.2006., 14:10
  3. Nakon butovanja se flopija kako da vidi cd
    Autor Sergio Pique u forumu Hardver
    Odgovora: 4