ВОЈИСЛАВ КОШТУНИЦА - МАРИОНЕТА

Pobunjenik

Primećen član
Poruka
550
Лажни легалиста, лажни патриота, лажни демократа, лажни националиста. Код овог човека је све лажно!

На велика врата српске политичке сцене је ушао изборном крађом коју је са својим досовским десперадосима починио 24. септембра 2000 године. Тада је, према званичним подацима Савезне изборне комисије, Војислав Коштуница освојио око 48% гласова, што није било довољно за победу у првом кругу,.али је исте ноћи сам себе прогласио победником да би, неколико дана касније, учествовао у оружаном пучу, и на тај начин заузео власт. Легалистички, нема шта.

«Велики легалиста» је, потом, мимо одлуке Савезне скупштине увео тада СРЈ у чланство Уједињених Нација, и на тај начин прекинуо континуитет са СФРЈ.

Следеће године је са својим другарима-марионетама учествовао у противуставном изручењу председника Милошевића тзв. Хашком трибуналу. Тобоже није био обавештен, али је генерал Небојша Павковић касније посведочио да је Коштуницу 28. јуна обавестио да се председник Милошевић налази у полицијском хеликоптеру на путу за Тузлу, и предложио му да војни авиони пресретну хеликоптер и приморају га да слети, али је «Велики Србин» и «Велики легалиста» то одбио. Вероватно да се не би замерио својим менторима из иностранства који су га и довели на власт.

Војислав Коштуница је у сталном сукобу са осталим слугама Новог светског поретка који овде делују, али то је само борба око поделе задужења и плена. Истинске разлике између њих НЕМА! И једни и други су на истом задатку – УНИШТЕЊУ СРБИЈЕ И СРБА!

Од када је 2004. постао премијер, «Велики домаћин» је, у сарадњи са сектом Ге17 плус, увео Србију у још веће дужничко ропство него што су то урадили његови претходници од 2000-2003. Овај човек је овластио неког правника који предаје марксистички предмет – политичку економију на Правном факултету да управља српском економијом, и да заједно са асистентом на Економском факултету испуњава све захтеве Међународног монетарног фонда.

«Велики антикомуниста» је донео читав низ комунистичких закона и уредби којима задире у приватност грађана и ограничава њихову слободу. Пример за ову тврдњу је уредба о забрани увоза половних возила из иностранства, и закон о породици којим је од сваког родитеља у Србији направио криминалца.

«Велики националиста» је 17. марта 2004. шетао до Храма Св. Саве у Београду док су шиптарски терористи рушили и палили српске куће и манастире на Косову и Метохији. Није ни прстом мрднуо да их заштити. Сигурно да не би наљутио налогодавци из иностранства.

«Велики патриота» нас уводи у некакву Европску унију – творевину нацистичко-бољшевичког типа која представља гробницу слободе и људских права, наказу која својим грађанима одређује ког обима сме да им буде парадајз и где и како могу да кољу сопствену свињу.

Још једном «Велики легалиста» показује како се поштује Устав Србије, па тако изручује генерала Сретена Лукића тзв. Суду у Хагу, и то у папучама и баде мантилу, а онда нам објашњава како се генерал сам предао. Чудан неки вид «добровољног» одласка у хашки казамат.

Овај лажни Србин је извршио стравичан притисак на читав низ часних српских генерала и официра да се предају непријатељу, и да иду да робијају зато што су бранили своју земљу.

Лицемерни марионета данас мирно посматра како нам непријатељи отимају Косово и Метохију, и овлашћује несретног Вука Драшковића да «преговара» у наше име. Узгред, не заборавимо да је «доследни» Коштуница на председничким изборима 2004. подржао проамеричког кандидата Бориса Тадића са којим је, тобоже, био у сукобу.

Све у свему, мислим да непријатељи Срба у овом тренутку немају бољег играча од Војислава Коштунице који им неометано одрађује најпрљавији посао. Зато се плашим да ће ова марионетска влада издржати цео мандат.
 
Ne znam sta da mislim o ovom postu. Do pre odredjenog vremena sam imao dobro misljenje o Kostunici, a lose o Djindjicu ali sam posle nekih stvari koje sam cuo poceo da se pitam.

Pitanja za Pobunjenika: Zasto mislis da ce nas Kostunica unistiti oko Kosova? Sta ti se ne svidja u njegovom skorasnjem izlaganju?
Zasto Vuka Draskovica nazivas nesrecnim? Mozda nisam u toku...
 
Truman:
Ne znam sta da mislim o ovom postu. Do pre odredjenog vremena sam imao dobro misljenje o Kostunici, a lose o Djindjicu ali sam posle nekih stvari koje sam cuo poceo da se pitam.

Pitanja za Pobunjenika: Zasto mislis da ce nas Kostunica unistiti oko Kosova? Sta ti se ne svidja u njegovom skorasnjem izlaganju?
Zasto Vuka Draskovica nazivas nesrecnim? Mozda nisam u toku...

pa troshi nam vreme prichajuci o kosovu, dok njegovi dele srbiju na interesne zone, a mi i dalje na dnu... al nije tu sam, to rade i ostali!

a da je marioneta neobaveshtena, pokvarena i podmukla, jeste! al ne onih koje je nabrojo Rebel, vec onih koji su i cobija shutnuli 5 oktobra...

e sad rebelu se cobi vishe svidjo, pa mu ovaj ne valja, a meni su oboje odvratni i podjednako pogubni :(
 
dok nisam procitao knjigu "Atentat na Zorana", Milosa Vasica, imao sam mnogo lose misljenje o Kostunici i celom DSSu...
ali, posle citanja, shvatio sam da je to jedna mala, elitisticka, stranka puna intelektualaca...teoreticara, koji umeju drugima da fekalisu al' nista da urade...
ranije sam mislio da on to radi sa najgorom namerom...a to nije slucaj...on samo ne ume da gleda dalje od knjige koju cita/pise...
dakle nije on nikakva marioneta, samo je nesposoban...
 
Nexus 6:
dok nisam procitao knjigu "Atentat na Zorana", Milosa Vasica, imao sam mnogo lose misljenje o Kostunici i celom DSSu...
ali, posle citanja, shvatio sam da je to jedna mala, elitisticka, stranka puna intelektualaca...teoreticara, koji umeju drugima da fekalisu al' nista da urade...
ranije sam mislio da on to radi sa najgorom namerom...a to nije slucaj...on samo ne ume da gleda dalje od knjige koju cita/pise...
dakle nije on nikakva marioneta, samo je nesposoban...

ma brate... nije :(
mislim jeste nesposoban, al je marioneta! iz tog razloga jer mu odrzavaju veshtachki ovu manjinsku vladu vec 2 godine... :(

samo ne slazem se sa Rebelom chija je marioneta
 
Nexus 6:
dok nisam procitao knjigu "Atentat na Zorana", Milosa Vasica, imao sam mnogo lose misljenje o Kostunici i celom DSSu...
ali, posle citanja, shvatio sam da je to jedna mala, elitisticka, stranka puna intelektualaca...teoreticara, koji umeju drugima da fekalisu al' nista da urade...
ranije sam mislio da on to radi sa najgorom namerom...a to nije slucaj...on samo ne ume da gleda dalje od knjige koju cita/pise...
dakle nije on nikakva marioneta, samo je nesposoban...
Nadji "Izneverena revolucija" od Milana St. Protica. Sve opisano i objasnjeno do detalja.
Da se nije to nama desilo...da covek snimi humoristicku seriju. Ali ovako...
A ovo sto je Pobunjenik napisao (kao da je pisao Vucelic)...nisam procitao sve...jer nije bilo svrhe...ja sam mislio da pise nesto drugo...
Inace kompletnu porodicu Milosevic je trebalo pohapsiti,streljati,spaliti,rasuti po nekoj livadi,a livadu posle toga preorati.
Da je krva pala 5.okotobra...ne bi mi danas doziveli sve ovo. Ali krv nije pala,nego smo sve dobili na tacni...zato nam i jeste ovako. Nikad nismo bili sposobni da nesto samo uradimo...da valja.
 
PLESsitnihDEMONA:
Inace kompletnu porodicu Milosevic je trebalo pohapsiti,streljati,spaliti,rasuti po nekoj livadi,a livadu posle toga preorati.
Da je krva pala 5.okotobra...ne bi mi danas doziveli sve ovo. Ali krv nije pala,nego smo sve dobili na tacni...zato nam i jeste ovako. Nikad nismo bili sposobni da nesto samo uradimo...da valja.

Svaka cast Ples. Tako je trebalo. A nije bilo tako zato sto ovde niko nije odlucivao sta ce biti sa njima. Ni Djika ni Ceda, Ni Voja....NIKO. Dobili su direktivu da im treba ziv i to su morali da ispostuju, zato jer su bili na belom hlebu kod tih istih. I tako ce uvek biti ovde dok imamo ljude koji su poslusnici i kojima je jedini cilj malo vlasti, para i privilegija a ne Nacija i Drzava.
 
Ima istine i u onome "Kakav narod takva i vlast." Mislim da ni ono sa krvlju nije dobro jer mi za smenu vlasti u istoriji imamo krvi previse .Od Karadjordja ubijenog na spavnju sekirom ,Kralja bacenog sa vrha dvora kao lubenica,atentata u Mraseju...Mi smo nezreo narod 100 puta mozes na istu foru... zato mi cekamo ustav godinama, granice ,zato sportisti jos stoje uz "hej sloveni" Da je posle 5og bio 6ti oktobar mozda bi i bilo nesto ,ovako ima da cekamo jos 10 godina da stasa nova generacija koja hoce da nesto promeni a imala bi odakle da vidi greske. A do tad moramo u redove za vize ,sekond hend garderoba i bajke o salati?
 
Banshee:
ali zna covek da mu je ovo prvi i poslednji put na mestu premijera,pa se uhvatio svog prestola ko davljenik za slamku...pa laze i ne prestaje :lol:

E ti ga pretera . Pogledaj kako se ponasa kao premijer. Pogledaj kada ide po gradu, ima pratnju samo JEDNOG automobila sa obezbedjenjem. Pogledaj da li je sa NJIM bilo afera sa nekom lovom. Pogledaj GDE zivi i dan danas. Pogledaj koji AUTO privatni vozi. Pa se seti pokojnog Djike. I CIRKUSA sa obezbedjenjem. I AFERA sa lovom. I KUCE na DEDINJU u koju je ulozeno da ne kazem koliko...I GRAND CHEROKIJA koje je menjao kao gace svakih dva meseca. A o vezi sa PODZEMLJEM i letovanju PRIVATNIM AVIONIMA od KRIMOSA po svetu ne treba ni govoriti. Prema tome nemojte da svirate da ne kazem cemu, ako imate konkretno pljujte po coveku, ako nemate bolje cutite.
 
Pobunjenik:
Лажни легалиста, лажни патриота, лажни демократа, лажни националиста. Код овог човека је све лажно!

На велика врата српске политичке сцене је ушао изборном крађом коју је са својим досовским десперадосима починио 24. септембра 2000 године. Тада је, према званичним подацима Савезне изборне комисије, Војислав Коштуница освојио око 48% гласова, што није било довољно за победу у првом кругу,.али је исте ноћи сам себе прогласио победником да би, неколико дана касније, учествовао у оружаном пучу, и на тај начин заузео власт. Легалистички, нема шта.

«Велики легалиста» је, потом, мимо одлуке Савезне скупштине увео тада СРЈ у чланство Уједињених Нација, и на тај начин прекинуо континуитет са СФРЈ.

Следеће године је са својим другарима-марионетама учествовао у противуставном изручењу председника Милошевића тзв. Хашком трибуналу. Тобоже није био обавештен, али је генерал Небојша Павковић касније посведочио да је Коштуницу 28. јуна обавестио да се председник Милошевић налази у полицијском хеликоптеру на путу за Тузлу, и предложио му да војни авиони пресретну хеликоптер и приморају га да слети, али је «Велики Србин» и «Велики легалиста» то одбио. Вероватно да се не би замерио својим менторима из иностранства који су га и довели на власт.

Војислав Коштуница је у сталном сукобу са осталим слугама Новог светског поретка који овде делују, али то је само борба око поделе задужења и плена. Истинске разлике између њих НЕМА! И једни и други су на истом задатку – УНИШТЕЊУ СРБИЈЕ И СРБА!

Од када је 2004. постао премијер, «Велики домаћин» је, у сарадњи са сектом Ге17 плус, увео Србију у још веће дужничко ропство него што су то урадили његови претходници од 2000-2003. Овај човек је овластио неког правника који предаје марксистички предмет – политичку економију на Правном факултету да управља српском економијом, и да заједно са асистентом на Економском факултету испуњава све захтеве Међународног монетарног фонда.

«Велики антикомуниста» је донео читав низ комунистичких закона и уредби којима задире у приватност грађана и ограничава њихову слободу. Пример за ову тврдњу је уредба о забрани увоза половних возила из иностранства, и закон о породици којим је од сваког родитеља у Србији направио криминалца.

«Велики националиста» је 17. марта 2004. шетао до Храма Св. Саве у Београду док су шиптарски терористи рушили и палили српске куће и манастире на Косову и Метохији. Није ни прстом мрднуо да их заштити. Сигурно да не би наљутио налогодавци из иностранства.

«Велики патриота» нас уводи у некакву Европску унију – творевину нацистичко-бољшевичког типа која представља гробницу слободе и људских права, наказу која својим грађанима одређује ког обима сме да им буде парадајз и где и како могу да кољу сопствену свињу.

Још једном «Велики легалиста» показује како се поштује Устав Србије, па тако изручује генерала Сретена Лукића тзв. Суду у Хагу, и то у папучама и баде мантилу, а онда нам објашњава како се генерал сам предао. Чудан неки вид «добровољног» одласка у хашки казамат.

Овај лажни Србин је извршио стравичан притисак на читав низ часних српских генерала и официра да се предају непријатељу, и да иду да робијају зато што су бранили своју земљу.

Лицемерни марионета данас мирно посматра како нам непријатељи отимају Косово и Метохију, и овлашћује несретног Вука Драшковића да «преговара» у наше име. Узгред, не заборавимо да је «доследни» Коштуница на председничким изборима 2004. подржао проамеричког кандидата Бориса Тадића са којим је, тобоже, био у сукобу.

Све у свему, мислим да непријатељи Срба у овом тренутку немају бољег играча од Војислава Коштунице који им неометано одрађује најпрљавији посао. Зато се плашим да ће ова марионетска влада издржати цео мандат.

Ti me pobunjenik iznenadi. Il se pravis lud il pod*ebavas masu ovde. Krenuo si sa prodajom zemlje pa zavrsio na polovnim vozilima. :lol: Al' ono ti najbolje za izbornu kradju i desperadose. On je bio desperados ko sto sam ja John Glen. :lol: A isporuka i predaja SM. Pa jes' omastio i on brke tom predajom :lol: Ne znam samo dal' strahuje za svoju guzicu kao ovi iz DOS kojima je SM ucenio glavu i nece mirno spavati do kraja svojih bednih zivota i moraju da vuku po deset telohranitelja i u WC kad idu :lol: Ovde na forumu cemo videti bisera i bisera. Prvo svi kukaju sto ne predaju Hagu ovog ili onog , a kad predaju onda su licemeri. :lol: :lol: :lol: "Nesretnog" Vuka nije niko ovlastio, ovlastio se on sam kao zadnji debil jer nije izlazio americkom ambasadore iz bulje kao ni njegova ruznija polovina. :lol: A da voli covek da seta...voli to kuce i to sam ili u pratnji samo jednog telohranitelja. Ovi drugi pre njega su nam setali sve zivo svaki dan pa su terali i nas da lupamo i serpe i lonce i setamo zimi kao majmuni da bi potom razje*ali sve sto su mogli i prodali ono malo bede sto je ostalo u Srbiji. Ali lepo rekose oni iz SPS-a TAKO TREBA. :lol:
 
Ра-та-тат, шта је добро у томе што неко није легалиста? Да ли то значи да си ти против поштовања Устава и закона? Претпостављам онда ћеш се сјајно уклопити у Нови светски поредак када буде владао само један закон, онај Кроулијев:

ЧИНИ ШТА ТИ ЈЕ ВОЉА, И ТО ЋЕ БИТИ ЦЕЛИНА ЗАКОНА.

Али, имај на уму да ће и други тада моћи да чине шта им је воља, а можда неко баш буде вољан да ти одузме живот, као што Марлон и ПлесСитнихДемона хладнокрвно изјављују да је требало побити породицу Милошевић.

Када сте такве јуначине, зашто не одете и убијете Тадића, Коштуницу, Драшковића и Маровића, или им барем одсечете руке да не би потписали отцепљење Космета? Доста тог лицемерја!

Пажљиво бирајте своје жеље, и водите рачуна о ономе што говорите, јер како сејете тако ћете и да жањете. Ко другоме јаму копа, сам у њу упада.

Трумане, није суштина у говору, већ у делању. Коштуница не предузима ништа да би сачувао најважнији део Србије – Косово и Метохију, већ, као свака марионета, прихвата све захтеве из иностранства, и упушта се такозване преговоре о коначном статусу Космета. Ко је њега овластио да то ради?! По Уставу Србије Косово и Метохија је саставни део ове земље, и ту нема шта да се преговара.

Вук Драшковић је несрећан у својој глави, јер је уцењен од стране тзв. Хашког трибунала, а нема петљу да им каже НЕ, јер би тада морао да робија, већ слепо спроводи њихове директиве. Не заборави да га је Карла Дел Понте недавно назвала њиховим «најбољим партнером.» И како такав човек може да води српску дипломатију?!

Banshee:
nego pobunjenik,sto sam ja misila da si ti dssovac?! :?

Сећаш се када сам ти говорио о одређеним центрима које треба да отвориш како би могла да разумеш неке ствари? Тада ме ниси озбиљно схватила, а не схваташ ме ни сада, и зато се још увек вртиш у кругу и ниси у стању да од дрвета видиш шуму. Због посматрања ствари само из једног угла, ти вечито имаш црно-белу представу о некој особи или догађајима, и пошто не умеш другачије се поставиш ти имаш потребу да људе етикетираш и да их сврставаш у овај или онај тор.
Ако желиш да разумеш о чему говорим, треба да прошириш своје видике.
 
Мислим, побуњениче, да све посматраш исувише црно... и занимљиво ми је то што сада управо пред почетак преговора о КиМ креће ХАЈКА на Коштуницу.

Он само бави политиком а то је ВЕШТИНА МОГУЋЕГ... ако неко уме боље... извол'те... реци КО ????????????????

У принципу не постоји особа на овом свету која се бави политиком а да не можеш да га испљујеш тотално... НЕМА ДРВЕТА БЕЗ ГРАНЕ - НИ ЧОВЕКА БЕЗ МАНЕ ...
 
sadasnji predsednik vlade srbije je prvi predsednikiz srbije
nakon sezdesetak godinica e sad kakav je da li je spor
blentrav pokvaren podmukao ljigav zao ili sposoban
stalozen odmeren ... to su stvarcice za posebnu
analizu dakle ponavljam nakon sezdesetak
godinica prvi put je na tom mestu covek
iz srbije cini mi se da danas od svih
relevantnih politickih licnosti iz
srbije je jos samo jedan e
sad ako srbija izabere da
joj je bolje da njom opet
vladaju crnogorci
hercegovci itd
boze moj ili
je to u duhu
vekovne
tradicije
daj tudjeg
samo da
nije nash :idea:
 
Pobunjenik:
Али, имај на уму да ће и други тада моћи да чине шта им је воља, а можда неко баш буде вољан да ти одузме живот, као што Марлон и ПлесСитнихДемона хладнокрвно изјављују да је требало побити породицу Милошевић.

Ja mislio da se ti zezas, a ti krajnje ozbiljan. Vidis mene ovom temom o Voji nisi uopste ubedio ni u sta. Ni ja ga ne volim ni one mentole oko njega, ali nije u tome problem. Najlakse je pljunuti na nekoga i njegovo vodjenje politike. Covek se jos nije ustolicio, vec je pocelo. Nije nijednu veliku aferu imao za sobom kao SM i Djindjic, a svasta mu se lepi. O Kosovu tek treba da se pregovara, a vec pocinje hajka na lisice kao u Engleskoj. Svi na konjima sa dzukcima, trubama a lukava lija bega :lol:

Sad Ples lepo decko rece u afektu kad mu se sve popelo na Zivana sa raznim prose*avanjima, sta bi za nas bilo bolje. I ja potpisujem to. Zlotvor koji je zavio SrBski narod u crno kao niko, nije dostojan zivota. Tu humanost prodaj majkama ciju je decu oterao dva metra ispod zemlje. Za ratne zlocince nad ovim narodom mi smo trebali da mu sudimo, ali ne moze...jer je njihov, pa sad neka se oni jeba*aju sa njim. Imas lep avatar i da je taj satrap mrtav, ne bi ti koje imas u avataru mogli da izludjuju narod sa onim prenosima iz Haga.
 

Back
Top