Hej Ti!...Da,da...Ti!Ti!

Jandrla

Poznat
Poruka
7.213
Na pravom si mestu!!!

Ne, Ne! Nije te zezn’o DNS, a i hyperlink je OK!
Ok!...Mozda mislis "Pijani“ Forum-Server, “Gresni” Router/Gateway? Virus, Maliciozni kod?
Kazes neciji “Nestasni“ Firewall te cak ovamo lansir’o!? Hm…Nema veze…
…Sta je, da je…Tu si !!!

A gde sam to?-sigurno se pitas usamljeni putnice-namernice u cyberspace-u…
E, pa recicu ti…polako... Sedi!
Jos ne kapiras? Osvrni se… pogledaj oko sebe…lici ti na kupatilo?
Bravo strance! Dobrodosao u Jandrlino Virtualno Kupatilo!

Kako, bre, sta ces u kupatilu!?
Pa mora da si se uprljao putujuci kroz cyber space, operi ruke, noge, zube, namesti kosu…ma, OK! Istusiraj se! Vidi kakav si, Strance! Mogu ti reci gadno te je neko pljunuo na forumu. A i ruke…vatacis, Strance-bludnice, u Lj i S, priznaj! A bakterije i virusi vrebaju...
'Ajde dovedi se red pre nego sto odes na neki “otmeni” site…
A sto me gledas tako? Da ti nije muka? Jeste? Ovi odozgo…Uprava, a? Povracaj, Strance, sta cekas!?
Hm..? Place ti se…umij se…nije ona jedina!…ili ti se mozda piski od srece?
Jos uvek sedis na solji? Ok, shvatam…Uradi ono sto moras! Zaplju(s)ni se kad zavrsis…I pusti vodu!

(Vrata se zatvaraju i Jandrla odlazi)

“Ah, da!...umalo da zaboravim.”

(Dolazi do vrata i stavlja nalepnice: “Powered by Jandrla”, ”Zabranjeno drogiranje”, ”Unisex!-za Bate i Seke!” i “Povecajte svoj…action-radius!.)

Tisina je zavladala...pa Virtualni “Buc!” i Virtualni “Wushhhhhh!”

Putnik-namernik izlazi blazenog lica i zahvaljuje Jandrli, sigurniji u sebe kao nikada do sad, i nastavlja svoju avanturu u cyberspace-u. Sada definitivo siguran da ce se vratiti uvek kada se za to ukaze potreba…

-Par Moderatora gubi svest, ostali trce prema Jandrlinom objektu...Cyber-publika cupa cyber-kosu i u cyber-ekstazi sledi gromoglasan cyber-aplauz-

Jandrla se poklanja, i pred kamerama izjavljuje da je WC izgradjen 3 dana pre roka i upozorava prisutne da veceras pre spavanja vrate casovnik za 1 sat u nazad.
Gleda svoj WC s’ ponosom i bez trunke blama ponavlja , ”ebote kad radis, radis kvalitetno!”
Nastavak sledi…mozda! U svakom slucaju ste dobrodosli!
Dostojanstveno i u koloni jedan po jedan...(Ili forum-server gecrkt…)






 
Pogledaj.. ruke mi mrljave.. Ah da opracu ih, hvala.. no iz sebe sve te misli uz vodu i sa vodom ne mogu pustiti.. a bih.. a nadala bih se da sve u tom kupatilu mogu pustiti..
Oh ne, kaki mi se, ni ne pishki..nekako radije da sam puna.. Da znam, mislish chemu sav taj otpad tu kad postoji mesto na kom ga mozesh sloziti ili ostaviti ako ne volish da drzish uredno stvari.. Reci je l' to mleko ili mi samo na njega slichi?
Da li mirishesh? Da li se znojish? Da li za sobom ostavljash tragove? Da li pothranjujesh blud i vuchesh repove? Da li ti je dosadno i da li se vezujesh? I koliko cesh josh biti tu?
 
ian:
Pogledaj.. ruke mi mrljave.. Ah da opracu ih, hvala.. no iz sebe sve te misli uz vodu i sa vodom ne mogu pustiti.. a bih.. a nadala bih se da sve u tom kupatilu mogu pustiti..
Oh ne, kaki mi se, ni ne pishki..nekako radije da sam puna.. Da znam, mislish chemu sav taj otpad tu kad postoji mesto na kom ga mozesh sloziti ili ostaviti ako ne volish da drzish uredno stvari.. Reci je l' to mleko ili mi samo na njega slichi?
Da li mirishesh? Da li se znojish? Da li za sobom ostavljash tragove? Da li pothranjujesh blud i vuchesh repove? Da li ti je dosadno i da li se vezujesh? I koliko cesh josh biti tu?

Uf! Ovo je obicno Virtualno kupatilo...i nista vise.Ne verujem da ces od Idejog tvorca i virtualnog zidara dobiti prave odgovore na pitanja koja te interesuju. Autor je uzeo za pravo da izvrce istinu kad god mu je to u interesu.'ebiga!

P.S.Ako sam te naveo korak blize ka nekom saznanju usklikni 'Eureka!'...naravno u kadi! :wink:
 
Jeste, kada je velika..bash onakva kakvu sam uvek zelela.. i mirisne kapi svuda po zidu .. dotaknesh i obojish se, zamirishesh...to sinoc nisam primetila, bejah i previshe zaokupljena tom crvenom bojom na prstima.. ne nije ovo mleko..shto se meni chinilo?
Valjda me potajno snovi dozivali a nisam ih dobro chula, nisam...
 
Jandrla:
Biraj...
Mozes ovako!
Very professional Architect, very handsome too.
Ili pak...
Great author, very intelligent
and artistically responsible. Creative and promising.
:wink:

/me is not quite sure she got it right...(Well, that's understandable, 'cause she's blond).
... wondering what is she suppose to do... Sounds like tamptation...
 
Kapris:
Jandrla:
Biraj...
Mozes ovako!
Very professional Architect, very handsome too.
Ili pak...
Great author, very intelligent
and artistically responsible. Creative and promising.
:wink:

/me is not quite sure she got it right...(Well, that's understandable, 'cause she's blond).
... wondering what is she suppose to do... Sounds like tamptation...
Opusti se i...uzivaj! :wink:
 
dreadnot:
Izvinite, moze malo tise, samo da pisham pa idem dalje...ne mogu da se koncentrisem dok toliko pricate...
:shock: potrebna ti koncentracija kod pišanja??? hmmm... zato postoji više razloga... pod 1 nemožeš da ga nađeš ili... pod 2 nemožeš da radiš dve stvari od jednom ili... posvečuješ mu previše pažnje (ps... ne vrti se ceo svet oko njega)... 8)
 

Back
Top