Slikarska tehnologija - KAKO DA SLIKAM

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Visokokvalitetne !!! Zamisli čak " Reeves" 45 ml, naravno original Čajniz, za 170 dindži po komatu ! Jbg, sam si rekao da majstora ne čine profi boje nego...bato..talent !
Pa će vidimo šta ću da uradim s tim talentom..Nego, sva sam se umrljala u onaj tuš i indigo.
Inače u ovoj fazi "rada", moja jabuka zaista liči na onu tvoju tamo sa slike..Za dalje... :p
i na dalje - opušteno, zna se !
 
e fine su te boje, imam ja dve tube od te marke.

81_1.JPG
 
DjuraMornar:
Iz ove perspektive mozda da malo obrati paznju na liniju....i ponovo ,oslobodi ruku....
...ali ako je ovo pocetak dobro je,vremenom ce se "osloboditi"...

ne.
to je radjeno tusem na platnu kao skica za dalji rad sa bojama; i ona treba da izgleda tako kako je nacrtala. nije ti ovo skica na papiru gde je skicirala osnovnu ideju, pa da kazes da treba da oslobi ruku ovo ono...na platnu se tusem izradjuju samo osnovne crte. tek toliko da imas uvid sta slikas.
 
DjuraMornar:
O pa pardon....onda svakako tako nesto ne bih rekla...nisam znala da je radjeno tusem na platnu??!
...samo sam videla jabuku i delovalo mi je kao da je olovka u pitanju cak ne ni ugljen...a kamoli ne tus....
Duboko se izvinjavam.

Primito izvinjenje...
Da, bre, tušem. Nisam ja tek neki obični početnik....Nego me mučila četkica za tuš, a ja se snašla i uzela onu tananu iz ajlajnera. I to je vrsta tuša... ;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top